דיון מקדים ל- Medal of Honor Warfighter - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מקדים ל- Medal of Honor Warfighter

--Shadow--

Recommended Posts

יש פה כמה דברים שלא שאין ב COD, רציזות קלות לשילוב של כלי בצורה מסויימת ודברים דומים.

באמת אין כל כך אפשרות לגוון במשחקי RUN AND GUN, השאלה מי יעשה משחק טוב יותר ומהנה יותר.

לי יותר הציק האינסוף כדורים באקדח...לדעתי בחירה נוראית. בעזרת השם אחרי ה ALPHA ישנו את זה.

הבנתי שהזמנות ל ALPHA אמורות לצאת בזמן הקרוב (מאוד), אם מישהו מקבל הזמנה שירמוז ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב שזה רק פנימי + COMBAT TESTING, יכול להיות שהם גם מידי פעם שולפים אנשים שבדקו משחקים קודמים.

עריכה:

;) ;) ;) נחמדים החברה ב CT ;) ;) ;)

עריכה 2:

לא רע בכלל, יציב, אין באגים ששוברים את המשחק, הגרפיקה מישום מה נראת דיי חרא אבל כנראה שצריך למצוא דרך לסדר את ההגדרות.

יש כמה באגים קטנים שנשמרו מ BF3 אבל נראה כאילו סדרו כמה דברים שמאוד הפריעו ב BF3 (התאורה המוגזמת, ה HIT DETECTION המוזר וכו').

זה מאוד ALPHA, ה UI לא קיים כל כך :P נראה כמו משחק שהוציאו משנות התשעים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות הביקורות שלך התעדכנו ומציינים מידי פעם זה רק ALPHA :P .

אין הגדרות גרפיקה? בBF3 היה אך לא הכי גבוה.

אין מצב שהגרפיקה לא טובה עם המנוע..הזה בתכלס הם משחררים את זה לבדיקה של תחזוקה ולא מעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, יש דברים קטנים ומפגרים שהיו ב BF3 ונשארו גם ב ALPHA של המשחק הזה אז כנראה שלא יסדרו אותם. נגיד כשאתה קופץ מעל דברים מידי פעם הוא עושה את האנימציה היפה של הדילוג אבל אחרי זה חוזר חזרה לאותו מקום וצריך לקפוץ שוב :P עוד לא קרה לי שזה באמת גרם לזה שהרגו אותי אבל בכל זאת טיפה מציק.

בקשר לגרפיקה, אין אפשרות לשינוי רזולוציה, יש רק LOW-VERY HIGH ואני חושב שגם זה לא באמת עובד. כמו שאמרתי, אין כל כך תפריטים וכל הדברים האלה :P הם עשו משהו בצייר כמה דקות רק בשביל שתדע איפה ללחוץ :lol: עוד לא מצאתי גם איך בודקים פינג.

אני מחר בבוקר אבדוק את כל הדברים האלה לעומק, קשה לי להאמין שחסר כל כך הרבה דברים בסיסיים (יכול להיות שצריך לערוך קבצי הגדרות). רק נכנסתי ועשיתי 2 משחקים לראות שלא עבדו עלי :smile1:

המשחק עצמו עובד כמו שצריך, אנשים אחרים אמרו שמידי פעם יצא להם לעבור דרך קירות, לי עוד לא קרה. עוד לא ראיתי מישהו שממש היה לו באג ששבר את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קורה לי בBF3 המלא לגבי הקפיצה שאמרת.. דברים כאלה קורים בדרך כלל בגלל פינג (רשת ).

בקיצר אותו דבר .. לא נותנים הגדרות גרפיקה מלאה וכו'..

אפילו בהגדרות כאלה זה נראה טוב. אין לי ספק שזה יותר טוב מהקודם במשחקיות.

Medal of Honor: Warfighter - Multiplayer Competition

Medal Of Honor Warfighter Alpha Footage

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת לא ראיתי הבדל בין המשחק הזה ל COD, דיי אותו רעיון ומשחק באותה הצורה. אפילו פה זה מרגיש כאילו יש פחות גיבוי מהקבוצה. הרבה פעמים מישהו הגיע מאחורי והרג אותי כי אלה שאיתי עצרו להתבונן בנוף :screwy:

האינסוף כדורים דפוק! זה לא רק באקדח, יש את זה בעוד נשקים. הם חייבים לשנות את זה >:(

הצלחתי לשפר טיפה את התצוגה אצלי, אני אנסה לשחק על הטלויזיה במקום על המסך 5:4 הישן שלי, יכול להיות שהמשחק לא הותאם לתצוגה מרובעת :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה הבעיות של המשחק הזה, כל הזמן רואה כמה אומרים שהוא נראה מדהים ואצלי הוא נראה חרא :P

העברתי למסך 40" ושיחקתי ב 1080P עם AA והגדרות על ULTRA, בכל זאת לא נראה מדהים במיוחד :-\ כמובן שה FPS שלי היה דפוק אבל בכל זאת ציפיתי ליותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזוג השני שלי עם אותו מספר אז לא נראה לי שזה ישנה הרבה :P

לא נראה כל כך כמו הסרטונים... הצמחיה נראת רע מאוד, חלק מהטקסטורות נראות מיושנות. יכול להיות שזה פחות בולט בסרטונים ב YTOUTUBE :nixweiss:

המעבר ל 1080P שיפר הרבה, יכול להיות שאם אני אשב איזה מטר אחורה זה יהיה פחות בולט אבל אז צריך גם לעבור לשחק עם השלט של ה 360 :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את ההגדרות פשוט לא במשחק עצמו כי אין תפריטים כל כך. אחרי זה בדקתי את זה לעומק וראיתי איזה קובץ צריך לערוך ומה לשנות/להוסיף.

לא מצליח להבין למה אצלי זה נראה פחות טוב :'( בכל מקרה המשחק נחמד מאוד. התרשמתי לטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...