שאלה לגבי התקנת עברית מלאה בגלקסי 2. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי התקנת עברית מלאה בגלקסי 2.

ori24

Recommended Posts

אני יודעע ששאלו את השאלה הזאת כ"כ הרבה פעמים אבל אני שואל שוב.

מתכון לקנות את המכשיר מחנות פרטית וכולם מוכרים רק עם תמיכת עברית.

אשמח אם מישהו ייתן לי לינק למדריך שיסביר לי כמו שצריך איך להתקין עברית מלאה על המכשיר.

עשיתי חיפוש מסיבי על הנושא וקראתי כ"כ הרבה מדריכים אך לא מצאתי שם את הידיים ואת הרגליים וזה רק בלבל אותי עוד יותר.

תודה לעונים וחג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://iandroid.co.il/forum/topic66940.html?sid=579f0be8a1bf06054e7a82322cf82d28

כעיקרון יש בלינק הזה הסבר לצריבה של Lite'ning Rom v1.1 אבל העיקרון זהה, רק תצטרך להוריד רומים של המפעילות, אותם גם ניתן למצא בפורם iandroid.co.il והכל בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריבת ROM משפיעה במשהו על האחריות?

אילו דברים יכולים להסיר את האחריות?

שאלה נוספת: האם יש חשש כלשהו בקנייה מחנות פרטית ? (בפרט, מ-V-MOBILE, אני רוצה לרכוש

את המכשיר מהם). האם יש חשש שהמכשיר מחודש, לא מקורי, ETC?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודעע ששאלו את השאלה הזאת כ"כ הרבה פעמים אבל אני שואל שוב.

מתכון לקנות את המכשיר מחנות פרטית וכולם מוכרים רק עם תמיכת עברית.

אשמח אם מישהו ייתן לי לינק למדריך שיסביר לי כמו שצריך איך להתקין עברית מלאה על המכשיר.

עשיתי חיפוש מסיבי על הנושא וקראתי כ"כ הרבה מדריכים אך לא מצאתי שם את הידיים ואת הרגליים וזה רק בלבל אותי עוד יותר.

תודה לעונים וחג שמח!

לא צריך לצעוק, אנחנו שומעים יופי...

בהנחה שאתה מתכוון ל- SGS2, לדעתי יש כאן כל מה שאתה צריך -

http://iandroid.co.il/forum/topic41336.html

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריבת ROM משפיעה במשהו על האחריות?

אילו דברים יכולים להסיר את האחריות?

שאלה נוספת: האם יש חשש כלשהו בקנייה מחנות פרטית ? (בפרט, מ-V-MOBILE, אני רוצה לרכוש

את המכשיר מהם). האם יש חשש שהמכשיר מחודש, לא מקורי, ETC?

תודה!

מקפיץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריבת ROM יכולה להשפיע על האחריות - תלוי בחנות שממנה אתה קונה. בדר"כ החנויות לא אוהבות את זה ובצדק מסוים (אם אתה דופק את המכשיר כי אתה לא יודע מה אתה עושה זה לא בדיוק "פגמים בייצור").

אין חשש מלקנות מחנות פרטית לעומת קנייה ממפעיל סלולרי. תמיד יש סיכוי שהמכשיר לא חדש לגמרי, גם אצל המפעילות, לכן תבדוק שהכל סגור, שהמכשיר מכוסה בניילון והגנות כאלו ואחרות, שאין שום תוכן כזה או אחר במכשיר..זהו בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...