Macbook Air חזק\חלש יותר מ-Pro? ועל מה עוד כדאי לשים לב? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Macbook Air חזק\חלש יותר מ-Pro? ועל מה עוד כדאי לשים לב?

Recommended Posts

אהלן

אני מעוניין בנייד 13" קומפקטי ואיכותי, והחלטתי ללכת על אחד הדגמים של .

עדיין יש בי התלבטות קלה, על איזה מבין הדגמים הקיימים שם לבחור, עם נטיה כלפי ה-Air.

הדגמים עליהם אני מדבר הם Air SSD 128GB 13 Inch I5 1.7GHz וה- pro 500GB 13 Inch I5 2.4GHz

קצת מוזר לי האמת שהם מתומחרים באותם מחירים פחות או יותר, בעוד ה-Air נראה דגם הרבה יותר אטרקטיבי.

לא רק שהוא קל ודק משמעותית מה-Pro, על פי מה שאני מבין הוא גם חזק ממנו, זה נכון?

לפי מה שבדקתי, ה-Air בא כבר עם , שמהווה יתרון חומרתי רציני, אך נפח הדיסק קטן בהרבה.

לעומת זאת, ה-Air כלול עם מעבד 1.7GHz I5 , בעוד ה-Pro מגיע עם 2.4GHz I5 , זה משמעותי? ואם כן איפה אני בעצם אראה את ההבדל בכוח העיבוד?

אני לא יודע... ממש מוזר לי העניין. חוץ מעניין הנפח הקטן ב-Air (אך טמון כאן גם ביתרון, כי מדובר ב-SSD) , ועוד הבדל של כמה מתחים במעבד, ה-Air נראה הרבה הרבה יותר אטרקטיבי. יש כאן משהו שאני מפספס? איזה רכיב\פיצ'ר שירד בגרסאת ה-Air?

זה כיאלו נותנים לי לבחור בין מחשבי דור העתיד (ultra-book air), לבין מחשבים מהדור הקודם (Pro רגיל) :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר שענית בעצמך על רוב השאלות, אני רק חייב לציין ש Pro הוא לא הדור הקודם בדיוק כמו ש Air הוא לא דור העתיד - אלה כל המוצרים שאפל משווקת היום הם מאותו דור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תודה על התגובות, אני אחדד את השאלות:

מי יותר חזק? ה-Air בעל כונן או ה-Pro?

המעבד בשני הדגמים זהה למעט השינוי במתח מ-1.7GHz לעומת 2.4GHz? זה משמעותי או לא מורגש?

אני מפספס אולי משהו שיש ב-Pro ואין ב-Air? למשל ראיתי שיש עוד כמה כניסות\יציאות ב-Pro שבגרסאת ה-Air הורידו. אתם יכולים להצביע על עוד דברים שהורידו ב-Air ושיש ב-Pro?

זה כיאלו נותנים לי לבחור בין מחשבי דור העתיד (ultra-book air), לבין מחשבים מהדור הקודם (Pro רגיל) באותו טווח מחיר, ולכן זה מוזר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אני חושב שלמרות שהמעבד שמגיע עם ה-Air חלש יותר בכמעט 0.7Ghz , כונן ה- מפצה על כך.

ידוע איזה דור הם שמים שם בדר"כ? SATA 6GB\3GB? לא מצאתי את הנתון הזה.

כרגע , ההחלטה שלי ללכת על ה-Air. אני מקווה שאני לא אתאכזב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע איזה דור SSD הם שמים שם בדר"כ? SATA 6GB\3GB? לא מצאתי את הנתון הזה.

במקבוק אייר 2011 הSSD של מגיע ל 264/264MB/s ובדגם ה13' אינץ' הSSD של Toshiba מגיע ל 156/208MB/s.

לא ידוע לי אם הבעיה בSSD עצמם או בממשק SATA של המחשב, אבל עוד לא יצא לי לראות מהירויות שמתקרבות ל 500/500 בשום מחשב חוץ מהאקינטוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...