הוט נשאלה: מהי המהירות התקינה בבדיקת מהירות בחבילת 100 - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוט נשאלה: מהי המהירות התקינה בבדיקת מהירות בחבילת 100

GolanBerlin

Recommended Posts

בפועל ובהורדה ישירה אפשר להוריד לא יותר 2M(B)PS - 0.5

אמת דיברתי.

קישקוש דיברת.

שבוע טוב.

אני אומנם אצטרך להיעזר בסבלנות עד יום שלישי הקרוב בכדי לבדוק זאת אצלי, אך מה שדינגו רשם נשמע נכון בהנחה ו:

1. הוא מדבר על MB ולא Mb.

2. הורדה ישירה מבחינתו זו הורדה משרת כל שהוא בחו"ל, ללא multi-threading/segmenting (כלומר ללא שימוש במנהל הורדות כל שהוא, שמתחבר מספר פעמים לאותו קובץ בנקודות שונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בטורנטים אני מגיע לרוב ל-5-8MB לשנייה הורדה כך שאתה מדבר שטויות.

עריכה: הנה סתם שני קבצים שהורדתי עכשיו לבדיקה משרת בחו"ל. זה כמעט 4MB שזה כ-32Mb שזה מספק אותי מאוד לחו"ל.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי היקר GIL28:

באת לקלל ויצאת מברך.

באת לשלול את קביעתי שבפועל אי אפשר להוריד דרך חבילת ה100 מגה בהוט נט במהירות של יותר מ2 מגה בהורדה ישירה אחת ומה אתה מראה לנו ?

2 הורדות שכל אחת מורידה בערך כ 2 מגה.

i rest my case

נ.ב. - מאותו אתר אני מתחיל הורדה בקצב הרבה יותר מהיר וזה נוחת ונוחת לרה עד מתחת ל500KB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אצלי זה בכלל לא יורד, להפך, המהירות מטפסת ומתייצבת.

אגב, אצל איזה ספקים אחרת אני יכול להוריד על 4MB מחו"ל? וזה עוד על הלפטופ כשבמחשב הראשי קליינט ביטורנט פתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאפשר להגיד שההורדות מ STEAM זה הורדה ישירה, הורדתי משם על 4-5M כשאני משתמש ב WIFI. מ .COM הצלחתי להגיע לרק ("רק") 3.3MB בשניה, יכול להיות שעם המנהל הורדות שלהם אפשר להגיע לאפילו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אצלי זה בכלל לא יורד, להפך, המהירות מטפסת ומתייצבת.

אגב, אצל איזה ספקים אחרת אני יכול להוריד על 4MB מחו"ל? וזה עוד על הלפטופ כשבמחשב הראשי קליינט ביטורנט פתוח.

צר להודות אבל אצל ה ISP הקודם (שממש לא בא לי לפרגן לו) בתקופה האחרונה (החל מזמן סמוך להשקה של הוטנט ואילך) בחיבור 12 מגה וללא חייגן קיבלתי 1.45 נטו בכל הורדה ישירה מחו"ל 24/7 .

לעומת זאת בשבועיים האחרונים מאז הצטרפתי להוט נט, עם פוטנציאל של 100 מגה ואופציה להורדה של 1 ג'יגה בדקה וחצי, הכי מהר שהורדתי בהורדה אחת ישירה ( אגב לכונן SSD מהיר שד) היה 2.2 וגם זה מדובר בסה"כ על הדרייבר של .

זאת כאשר בבדיקת מהירות תיאורטית מול אני מקבל 102 יורד ו 2.02 עולה.

ולא איני מוריד בסיטונות.

הציוד שלי מן השורה הראשונה +++.

האלחוט מכובה.

העוצמות מעולות .

הגדלתי אפילו לעשות, החלפתי את כל הכבילה של הרשת החוטית ובדקתי אפילו עם כרטיס חלופי.

ו... נאדה הפינג לירושלים עדיין כ90 לאירפה כ 130 ולארה"ב מעל 215 .

ההורדה מחו"ל בדיוק כמו שהצהרתי לעיל.

ושוב:

אמת, רק אמת, וכל האמת דיברתי.

:pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובדקת שלא מדובר בהגבלה\עומס בשרת? תנסה להוריד ממספר שרתים.

אם עדיין אתה לא מקבל מהירוד הורדה גבוהה יותר, פנה להוט. בכל מקרה באותו מחיר (אני מאמין) אתה מקבל יותר מ-12Mb בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דינגו

בדקתי את הקובץ הספציפי שהורדת.

גם אצלי הוא לא עובד 1.5 אבל עם מנהל הורדות אותו הקובץ ירד במהירות המקסימלית של החיבור 100 שיש לי.

אני מבין שיתכן ויש כאן הגבלה אבל למה שיהיה איכפת לי ?

עובדה ניתן להוריד את הקובץ במהירות 100, כנ"ל לגבי טורנטים וגם עם מנהלי הורדות, הכל ב-100.

תסכים שאם היה לי חיבור 12 מעולה שבמעולים עדיין הייתי מוגבל ל-12 וכאן יש חיבור 100 מוכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נותר לי מלבד להמתין לתגובה של .

פניתי אליהם עוד בשבוע שעבר.

הנציג הטכני הסכים שזה לא תקין והעביר את בנושא לדרג גבוה יותר,

מחלקת ההנדסה של , תוך הבטחה שיחזרו אלי בהקדם.

חלף לו שבוע מאז ועד היום וכמו שאתם לא שמעתם מהם גם אני לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נותר לי מלבד להמתין לתגובה של .

פניתי אליהם עוד בשבוע שעבר.

הנציג הטכני הסכים שזה לא תקין והעביר את בנושא לדרג גבוה יותר,

מחלקת ההנדסה של , תוך הבטחה שיחזרו אלי בהקדם.

חלף לו שבוע מאז ועד היום וכמו שאתם לא שמעתם מהם גם אני לא.

תציק להם בפייסבוק + "אני שוקל להתנתק", ותראה איך שהם חוזרים אליך תוך 5 דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעוונותי, אין ולא יהיה לי חשבון .

אבל, הם ישמעו ממני טלפונית ואם לא יעזור אעבור למכתבים ואם גם זה לא יועיל לא אאיים פשוט אתנתק ללא היסוס קל שבקלים.

אין לי בעיה , אני מוכן ויכול להרשות לעצמי לשלם יותר ולקבל תמורה מלאה והולמת לכספי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי היקר GIL28:

באת לקלל ויצאת מברך.

באת לשלול את קביעתי שבפועל אי אפשר להוריד דרך חבילת ה100 מגה בהוט נט במהירות של יותר מ2 מגה בהורדה ישירה אחת ומה אתה מראה לנו ?

2 הורדות שכל אחת מורידה בערך כ 2 מגה.

i rest my case

נ.ב. - מאותו אתר אני מתחיל הורדה בקצב הרבה יותר מהיר וזה נוחת ונוחת לרה עד מתחת ל500KB .

בבקשה, 7 מגה לשנייה לחו"ל מהשרת הנ"ל מספק אותך?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...