אזהרה לגבי Corsair Force Series 3 120GB SSD - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אזהרה לגבי Corsair Force Series 3 120GB SSD

Animor

Recommended Posts

גילי, את הכוכבים שלך אתה יודע לאן אתה יכול לדחוף. זה שיש לך 2 כוכבים יותר לא אומר שאתה יותר חכם.

אינך ידוע מה הידע שלך באלקטרוניקה בכלל , אך ע"פ הערתך אתה בקושי יודע חוק אום לזרם ישר בעניבה אחת עם מקור אחד ונגד מעאפן

תגובה של ערס טיפש... מה נעלבת ? שאמרו לך שאתה לא יודע משהו ומדבר סתם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גילי, אתה התחלת לרדת לפסים אישים. אני במקרה בעל ידע רב באלקטרוניקה והדבר שהכי מעצבן שאדם טיפש זורק הערה כזאת.

הראשי תיבות של SATA זה סיריאל ATA TRASNSFER משהו כזה.בפרוטוקול שכזה מעלים את התדר על חשבון חוטים.

לגבי הערתך לאיכות המוצרים, שיצרן מיצר מוצר אמין וחסין מתקלות , אז אכן הוא צובר מוניטין טוב אך בראיה לעתיד זה יגרום לביקוש יותר דל למוצרים שאינם מתקלקלים.

כמו שמיקרוסופט "מכניסה" באגים ווירוסים למערכת ההפעלה שמאיטה ומשביתה , ע"מ שאנשים ישדרגו. הטריק הכי מפורסם היה הוצאת מערכת הפעלה דפוקה ויסטה ולאחר מכן שאנשים סבלו, לתת בוסטר למערכת למכור מערכת חדשה מהירה יותר. כך הם מכרו 2 מערכות הפעלה וגם גרמו לתמריץ שידרוגים נירחב.

מדוע אתם חושבים שמוצאים כול שנה תקן חדש לזיכרונות. DD2 DDR1 , מדוע אי אפשר באותו חיבור(SLOT) . היות וזיכרונות הם מוצרים שבדר"כ לא מתקלקלים ולכן כול תקן גורם לזריקת הזיכרונות הישינים כך גם בנושא הסוקטים של המעבדים.

עידן הSATA וSSD בפרט לא מפותח מספיק כדי לתת אמינות , למרות המחיר הרב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

oren2012 אתה שם לב שבכל דיון שאתה משתתף בו אתה רק מעורר ויכוחים על שטויות ובכל דיון מעירים לך על השטויות שאתה כותב ואפילו נעלו דיון אחד בשביל שתפסיק לכתוב בו שטויות,אז או שכולם פה לא מבינים כלום ורק אתה מבין או שתסיק את המסקנות.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוננים שנמכרים בגרסה הרבה יותר מאוחרת מהתקולה שאנשים התבקשו להחזיר.

קניתי שניים, אחד מהם 1201 והשני 1204.

תודה. אני אערוך את ההודעה הראשונה כדי למנוע בלבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kirma אני יכול לומר לך שאצלי ה הוא גם sata2 וההבדל בינו לבין דיסק קשיח הוא עדיין מטורף.... הזמני טעינה התקצרו מאוד והמערכת זזה חלק יותר וזה מורגש מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלבלתם אותי לגמרי !!! אני רוצה לקנות את הדיסק המדובר . והמחיר ממשיך לצנוח פינגפונג בין המתחרות . (635₪)

לקנות או לא לקנות??

אני ממליץ לך לבדוק מה המספר הסיריאלי של הדיסק. אם הוא מתחיל במספר סביב ה-1200, נראה לי שזה יהיה בסדר. אם הוא באזור ה-1120, הייתי נמנע מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...