אזהרה לגבי Corsair Force Series 3 120GB SSD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אזהרה לגבי Corsair Force Series 3 120GB SSD

Animor

Recommended Posts

קראתי קצת בפורום כאן על SSD, וראיתי את המבצעים שיש ב-KSP ובאייבורי על ה-Corsair Force Series 3 120GB SSD. מכיוון שאני לא בדיוק חסיד של KSP או אייבורי, בלשון המעטה, חיפשתי על ה-SSD שבמבצע קצת מידע באינטרנט.

זה מה שגיליתי:

http://forum.corsair.com/v3/showthread.php?t=95825

ציטוט מתוך ההודעה:

ALL users should cease using the CSSD-F120GB3-BK drive immediately, even if you have not experienced issues of stability.
IF YOUR DRIVE BEGINS WITH SERIAL # 1123 or LATER, THIS THREAD DOES NOT APPLY TO YOU.
CSSD-F120GB3-BK הוא הדגם ש-KSP ואייבורי מוכרות, לכן כדאי לדעתי לוודא מה המספר הסיריאלי של הדיסק. אני מניח שמספר גבוה בהרבה מ-1123 יהיה בטוח. בנוסף, כדאי לוודא שגרסת ה-firmware מעודכנת, קראתי שזה פתר תקלות למשתמשים רבים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היית צריך לקרוא עוד קצת...

IF YOUR DRIVE BEGINS WITH SERIAL # 1123 or LATER, THIS THREAD DOES NOT APPLY TO YOU

דווקא קראתי את זה, אבל:

א. אני לא יודע מה הסיריאל שמוכרים באייבורי או ב-KSP. האם אתה יכול לערוב שכולם 1123 ומעלה?

ב. אמנם לא הבאתי כאן את הקישור, אבל הוא רלוונטי למה שאתה העלית אז אני אתן אותו עכשיו: http://forum.corsair.com/v3/showthread.php?t=96990

בכל אופן, כתבתי שזו אזהרה. משמע, כדאי שמי שבכל זאת קונה את ה- הזה יבדוק האם זה חל על מה שהם מוכרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המימשק SATA מאז יסודו היה בעל הרבה בעיות. הן בעיות חיבור והן בעיות בבקרים.

אין על תקן IDE, שהיה חיבור אמין, יציב.

אז יתכן וזיכרון הפלאש בתוך הכונן לכאורה אמור להחזיק לכול החיים, אך רוב כונני בעלי תקלות. שיעור ההחזרה בכוננים אלה הינם בשיעורים די גובוהים.

יש לחכות שיצאו כוננים אמינים, ורק אז לזרוק ים כסף כל .

איבורי וKSP לוקחים כוננים עם היסתברות גבוהה לתקלות, קונים אותם בגרושים ומוכרים אותם במחירי מדף, למרות אמינות נמוכה ומחיר זול מהספק בשל כשל שנימצא בכמעט רוב הכוננים ויכולה להיתרחש לסירוגים .

הלקוח במקרה הזה הוא מעין טכנאי שבודק את המוצר, שישלם בזמן ועצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המימשק SATA מאז יסודו היה בעל הרבה בעיות. הן בעיות חיבור והן בעיות בבקרים.

אין על תקן IDE, שהיה חיבור אמין, יציב.

אז יתכן וזיכרון הפלאש בתוך הכונן לכאורה אמור להחזיק לכול החיים, אך רוב כונני בעלי תקלות. שיעור ההחזרה בכוננים אלה הינם בשיעורים די גובוהים.

יש לחכות שיצאו כוננים אמינים, ורק אז לזרוק ים כסף כל .

איבורי וKSP לוקחים כוננים עם היסתברות גבוהה לתקלות, קונים אותם בגרושים ומוכרים אותם במחירי מדף, למרות אמינות נמוכה ומחיר זול מהספק בשל כשל שנימצא בכמעט רוב הכוננים ויכולה להיתרחש לסירוגים .

הלקוח במקרה הזה הוא מעין טכנאי שבודק את המוצר, שישלם בזמן ועצבים.

לא הבנתי כל כך מה זה קשור ל-. הרי כבר כמה שנים שדיסקים קשיחים רגילים באים עם ממשק sata, רק לדיסקים ישנים יש ממשק IDE. או שאולי לא הבנתי את כוונתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Oren2012, יש לך מידע בנושא שIDE הוא תקן אמין יותר מSATA? :s07:

גם היו מקרים לכוננים מכאניין שעשו RECALL לגירסאות ביוס מסויימות, ובקר הSATA לא היה אשם בתמונה ::)

כונני כמו כל חדשה - יש לך מחלות ילדות ויצרניות מוציאות הרבה משאבים בשביל לתקן את הבאגים ולמזער נזקים ככל האפשר.

בעת הקניה של כונן כלשהו, ניתן לבדוק במקום איזו גירסה עם איזה SN מקבלים, ואם לחנות יש גירסה REV פגום, הוא יוחלף במסגרת האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקן SATA לא אמין, ואין כוננים עם ממשק IDE

תקן SATA הוא "הרחבה / שיפור" של תקן ה PATA, אם הוא היה נחות תאמין לי שלא היו משתמשים בו..

אם אפשר לשאול מאיכן אתה מגיע למסקנות האלו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מברברים בירבורים., מקשקשים קישקושים... יצרני הכוננים רוצים להפיץ זבל בריבוע. מוצר טוב= נזק ליצרנים

אשאל אותכם שאלה קטנה ובזאת אסכם את טיעוני.

באיזה תקן המחבר יושב יותר טוב לכונן, IDE או SATA המדלדל. בSATA המידע עובר טורי ובIDE מקבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם אפס ידע באלקטרוניקה באמת עדיף שתפסיק להגיב פה ולעשות מעצמך צחוק. אני לא ארחיב יותר מדי כי זו לא מטרת הדיון אבל חפש קצת מידע על המושג crosstalk (ערב-דיבור בתרגום לעברית) ומה ההשפעות שלו בממשקים פרלליים בעיקר כשמנסים לעלות בתדר העבודה... לימוד נעים ומועיל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גילי, את הכוכבים שלך אתה יודע לאן אתה יכול לדחוף. זה שיש לך 2 כוכבים יותר לא אומר שאתה יותר חכם.

אינך ידוע מה הידע שלך באלקטרוניקה בכלל , אך ע"פ הערתך אתה בקושי יודע חוק אום לזרם ישר בעניבה אחת עם מקור אחד ונגד מעאפן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מברברים בירבורים., מקשקשים קישקושים... יצרני הכוננים רוצים להפיץ זבל בריבוע. מוצר טוב= נזק ליצרנים

אשאל אותכם שאלה קטנה ובזאת אסכם את טיעוני.

באיזה תקן המחבר יושב יותר טוב לכונן, IDE או SATA המדלדל. בSATA המידע עובר טורי ובIDE מקבילי.

מי בכלל מסתכל בכוכבים??

מוצר טוב = נזק ליצרנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...