חוק ניתוק זיקה שונה ב-25/1/2012? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוק ניתוק זיקה שונה ב-25/1/2012?

tzilber

Recommended Posts

בת זוגי התקשרה לפלאפון להחליף תוכנית שמסתיימת עוד שבועיים.

שם שימור לקוחות סיפרו לה שחוק ניתוק זיקה שונה ב-25/1/2012 ומעכשיו הוא חל אך ורק על מכשירים זהים לאלה שנמכרים בחברה.

יש לה samsung s.

חיפשתי באינטרנט ולא מצאתי שום דבר בקשר לזה.

מישהו יודע משהו אחר?

נראה לי שזה עוד ניסיון מריחה של שירות לקוחות גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה טועה בגדול מהסיבה שהחוק כבר היום יודע להתייחס למקרים האלו.

נכון להיום לקוח יכול לדרוש ניתוק זיקה עבור טלפון אותו רכש באופן פרטי, שיגרור החזרים זהים 1 ל-1 לטלפון מדגם זהה הנמכר בחברה סלולרית.

בפועל המצב יראה כאילו המכשיר נרכש מהחברה, אך התשלום למכשיר עצמו נעשה לגורם שלישי (שאינו החברה הסלולרית)

ההתייחסות בחוק למצב בו הטלפון אינו נמכר בחברה, קובע בפירוש כי לכל חברה חייב להיות תיאור החזרים על מכשיר לפי רמת מחירים.

אופי ההחזר וגובהו שונים מחברה לחברה, אבל בכולן יש התייחסות למצב בו המכשיר אינו מוכר כלל על ידי הרשת.

במידה והמכשיר עליו אתה מדבר הוא דגם שונה (ברקוד מכשיר אחר) של מכשיר שנמכר בחברה, ההתייחסות אליו היא כאל מכשיר שאינו נמכר בחברה.

ההחזרים במצב זה תלויים בגובה החשבונית של קניית המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי איפה אני טועה?

הטענה שלי היא שפלאפון סתם מספרים סיפור בשיטת המצליח.

לא אמרתי שהם צודקים.

פשוט רציתי לוודא כמו שאמרתי קודם שאין איזשהו סיכוי קלוש שיש משהו בדברים של נציגי פלאפון כי מה- 25/1/12 אין ניתוק זיקה למכשירים שלא נמכרים בחברות הסלולאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא שמעתי על שום דבר כזה וזה לא הגיוני שזה ישתנה באמצע. בכל אופן, דע רק שלכשתשיג את הסכמתם של הנחמדים בפלאפון, אתה אמור לקבל החזרים לפי מחירו של המכשיר (וזאת מאחר והוא לא נמכר אצליהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...