לחתוך בבשר החי ... - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לחתוך בבשר החי ...

levihaim

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בכלל לא מסובך , אתה תבין לבד... רק תזכור שחייבים למרוח משחה טרמית שמגיעה עם הקירור לפני הלבשת ההיטסינק... ואם יש להיטסינק פד טרמי שזאת כזאת מדבקה בצבע ורוד כתום חום , אז תקלף אותה... שההיטסינק ישאר נקי מהכל שרק הנחושת תבלוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליף כרטיס מסך Gigabyte RADEON 9200 128MB DVI TV-Out Retail VideoCard [485.45 nis]

ותחליף את המאוורר Spire FridgeRock CPU Cooler for AMD[60 nis]

המאוורר בסדר אם אתה לא רוצה לעשות

הכרטיס מסך יספיק לך בהחלט

מקווה שעזרתי!!! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לstingeR-

דבר ראשון הוא שלא אמרתי שהr9200 יותר טוב מהr9600xt

אבל הוא מספיק בהחלט!

לאח שלי יש אותו והוא עובד עם כל המשחקים החדשים שיצאו עכשיו!

דבר שני את מה שהצאתי לקחתי מ PCH לפי דעתי זו חנות טובה יותר

דבר שלישי אין r9200xt

תודה! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להבטיח לך ב100% שהוא לא עובד עם כל המשחקים החדשים על ההגדרות הכי גבוהות.

בקשר לPCH ולKSP תמיד אפשר להתווכח על הדברים האלה, אבל העובדות הן: שKSP יותר זולים, אבל לPCH יש הרבה יותר מבחר. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם תמיד ממליצים על לוחות אם של ABIT ו-EPOX ?

יש לי חנות קרובה לבית שיכולה להשיג את כל הרכיבים שביקשתי (במחירים נמוכים טיפה מ-ksp) חוץ מלוח האם (ksp רחוקים שעה נסיעה ממני)

במקום זה מציעים לי לוח של ASUS או GIGABYTE.

כמו כן לוחות אלו מגיעים עם 3 שנים אחריות במקום שנה אחת של EPOX (שחשבתי לקנות בהתחלה)

לדוגמא:

http://www.pch.co.il/docs/pd601767997.htm

http://www.pch.co.il/docs/pd435309112.htm

יש עוד כמה דגמים אבל כרגע השאלה היא עקרונית ... האם יש סיב מסויימת לא לקנות לוחות של ASUS אן GIGABYTE ?

מה אתם אומרים על הצורב הזה :

http://www.pch.co.il/docs/pd-100592453.htm

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לוחות האם של אפוקס ואביט ידועים בתור המוצלחים ביותר מבחינת אופטימזציה של המשתמשים.

מכיוון שרוב האנשים כאן הם חובבי חומרה מושבעים חשוב להם לקבל מערכת עם כמה שיותר אפשריות קינפוג.

לוחות האם של הם מעולים ויוקרתיים בד"כ.. אבל הדגם הספציפי שהצגת לא במיוחד כי הוא מבוסס על ערכת השבבים KT400 שהיא לא משהו.

לוחות האם של ג'יגהבייט הם ממוצעים ולא יותר, הם בד"כ מתאימים למשתמש הפשוט ומציעים תמורה טובה למחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתם שואבים את המידע על הרכיבים ?

לדוגמא יש המלצה כמעט בכל מפרט על צורב lite-on אבל אני לא מצליח למצוא שום ביקורת עליו ברשת.

אשמח לקבל הפניות לאתרים שעושים review על מוצרים (במידה וזה לא נוגד את מדיניות האתר כמובן)

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי , רק תקשיב לנו , אנחנו יודעים מה שאנחנו אומרים מניסיון ראיליסתי...

בקשר ללוח , אם אין באפשרותך לקחת את הלוח שנתתי קח את הGigabyte 7N400 Pro2 שהוא יותר טוב אפילו מהאיפוקס , אבל אל תיקח KT400 , בקיצור קח את הלוח השני של גיגהבייט שהצעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתם שואבים את המידע על הרכיבים ?

לדוגמא יש המלצה כמעט בכל מפרט על צורב lite-on אבל אני לא מצליח למצוא שום ביקורת עליו ברשת.

אשמח לקבל הפניות לאתרים שעושים review על מוצרים (במידה וזה לא נוגד את מדיניות האתר כמובן)

תודה

תחפש בגוגל "LITE-ON REVIEW" או משהו דומה ותמצא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...