מה דעתכם על המיפרט הבא בסביבות ה-5000 ש"ח? - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על המיפרט הבא בסביבות ה-5000 ש"ח?

yhhx

Recommended Posts

ללא ספק - המפרט של DL הוא הכי טוב כאן (לאינטל!).

רק צריך להוסיף את ה-P4P800 DELUXE, במקום הדגם הנוכחי - והמפרט מושלם (רק שזה יוצר קצת למעלה מ-5,000 אבל זה שווה את ההשקעה).

אבל אני במקומך הייתי שוקל גם לקנות , כי הם מספקים יותר תמורה לכסף (AXP 2500 = P4 2.4C וה-P4 עולה פי 2 כמעט!) ואם תקנה מעבד AXP 2500+ זה יאפשר לך לחסוך לפחות 500 ש"ח (אותם תוכל להשקיע בחלקים אחרים במחשב).

יש גם אפשרות שלישית, שבה במקום לקנות P4 2.6C ב-1,100 ש"ח, תחכה כמה זמן ותקנה את ה-A64 3000+ שיוצא עוד מעט בכ-1,300 ש"ח (המחיר משוער).

כידוע, ה-A64 3000+ מהיר יותר מה-P4 3.2C וגם עולה הרבה פחות. תוסיף לכך את התמיכה בטכנולוגיית 64-BIT - ותקבל אפשרות משתלמת ביותר.

מומלץ בחום. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה הבדל של פחות מ10שניות !!! הרי הוא במילא יקנה הארדיסק 8MB , וההבדל לא ניתן להבחנה כמעט! ועוד דבר... מה יקרה אם תחכה לטעינה יותר? כאילו עוד דקה.... אז מה?! מה יקרה?!

אני פשוט לא מבין אותכם , מילא כדי שהמשחק יעבוד יותר טוב ויותר מהיר ובלי תקיעות , אבל הארדיסק?! הוא לא משפיע !!! אולי אפילו פחות מ5אחוזים! זה מרגיז אותי לאאלה מה שאומרים כאן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...