התחברת ל-50 מגה בבזק (איכות הקו) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחברת ל-50 מגה בבזק (איכות הקו)

yossika

Recommended Posts

שלום לכולםהתחברתי היום לבזק במהירות 50 מגה (ואצל ספקית האינטרנט - בנאלומי ל-100 מגה)רציתי לדעת מה דעתכם על איכות הקו ע"פ התמונה הבאה:(קרוב למרכזיה? הנתונים נראים סבירים/מעולים/גרועים?) תמונות: 123ll.jpg123pie.jpg תודה מראש לעוזריםשבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני לא הצלחתי לעבור את ה-40 מגה, אז הרמתי טלפון לבזק. התחברנו ל 1@1 וגם שם לא הצלחתי לעבור את ה40KB/Sאז שולחים לי טכנאי ביום א'.הקטע.. שגם עכשיו שאני יכול להוריד לצורך העניין במהירויות הכאלו (ע"פ הבדיקה) לא הצלחתי בפועל לבצע הורדה במהירויות כאלו, ואפילו לא קרובות.ניסיתי משרתים של בנלאומי, משרתי . אפילו ניסיתי עם מאיצי הורדה (IDM, FLASHGET, וכו') שמסוגלות לפתוח מס' ערוצים הורדה במקביל.. ולא הצלחתי לעבור את ה-2 מגה הורדה. יש למישהו ניסיון/מושג למה? אם זה באמת המצב, ורק במצבי "בדיקה" אנחנו רואים כאלו מהירויות מטורפות ובאינטרנט עצמו אין שרתים שיספקו לנו את המהירויות האלו, אין טעם להתחבר לחבילות כאלה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכות מעולה, תוכל לקבל גם 100 מגה בקלות

חולק על דעתך. הקו שלו בסדר אבל ל-100M הוא לא יוכל להגיע. על מנת להגיע ל-100M הוא צריך לקבל ב- ATTAINABLE RATE של ה-DOWNLOAD לפחות 125600 והוא מקבל פחות מכך. גם ה-SNR שלו יכול להיות יותר גבוה. הטכנאי של יצטרך לנקות את חיבורי הנחושת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחובר לחבילה של 100 מגה, אלא 50 בלבד. (בימים אלו זה ניהיה קצב "סביר", הא? חח)הקטע הוא, שגם ל-50 אני לא מגיע. ובהורדות של קבצים מהאינטרנט, אני לא עובר את ה-2 מגה לשניה.קטע מעצבן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך הראוטר.אצלי בראוטר (Dlink 6740U) זה נמצא תחת לשונית Status ולאחר מכן תלחץ בתפריט השמאלי על Statistics.

האמת שאני לא הצלחתי לעבור את ה-40 מגה, אז הרמתי טלפון לבזק. התחברנו ל 1@1 וגם שם

לא הצלחתי לעבור את ה40KB/Sאז שולחים לי טכנאי ביום א'.הקטע.. שגם עכשיו שאני יכול

להוריד לצורך העניין במהירויות הכאלו (ע"פ הבדיקה) לא הצלחתי בפועל לבצע הורדה

במהירויות כאלו, ואפילו לא קרובות.ניסיתי משרתים של בנלאומי, משרתי .

אפילו ניסיתי עם מאיצי הורדה (IDM, FLASHGET, וכו') שמסוגלות לפתוח מס' ערוצים

הורדה במקביל.. ולא הצלחתי לעבור את ה-2 מגה הורדה. יש למישהו ניסיון/מושג למה? אם

זה באמת המצב, ורק במצבי "בדיקה" אנחנו רואים כאלו מהירויות מטורפות ובאינטרנט עצמו

אין שרתים שיספקו לנו את המהירויות האלו, אין טעם להתחבר לחבילות כאלה בכלל.

מישהו יכול להתייחס לעניין?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...