לא מצליח לעבור את ה-10M - בעיה בהגדרות - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח לעבור את ה-10M - בעיה בהגדרות

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהחלט אין צורך בלהפוך את ההוט בוקס לנתב על מנת לחבר את המחשב לאינטרנט, אם אתה נמצא בחיבור ללא חייגן פשוט לחבר את ההוטבוקס למחשב והוא אוטומטית יחבר אותך לאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי בכבל את המודם (HOTBOX) למחשב ישירות - מיידית ראיתי בסטטוס שרשום 100M ולא 10 כמו מקודם. אני רק לא מבין מה זה אומר לי, זה אומר מצד אחד שהכרטיס כביכול תקין וכנראה הכבל שלי בחדר בו הבעיה - מן הצד השני כבר ציינתי שבדקתי שני מחשבים אחרים עם הכבל שנמצא בחדר שלי ושניהם קיבלו מיידית חיבור ומיידית 100 מגה. מה קורה פה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית בדיקת מהירות כאשר המחשב מחובר ישירות לHOTBOX ?

אמור להיות לך אינטרנט.

חיברתי, והוצג לי no acces כשחיברתי ישירות, אבל שנכנסתי לסטטוס של הכ.רשת היה רשום 100M.

הבעיה מכיוון הראוטר אז

יש עוד מכשירים שמחוברים בלאן בבית כרגע דרך הראוטר?

איזה ראוטר זה? גירסת קושחה?

חשבתי שזה הראוטר, אבל הוא גם תומך וגם כן מאפשר למחשב אחר, עם אותו כבל, לקבל ולגלוש ב-100M. זה לא מוריד ממנו את החשד?

זה ראוטר של TPLINK מדגם 1043ND - דגם די מוצלח בסה"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לחזור לדרייבר קודם במנהל התקן.

אגב, אני לא יודע מה הקטע של לנתק מאצלם את האפשרות שההוטבוקס יפעל כראוטר :nixweiss:

הציעו לי פה להתקין את הדרייבר העדכני, כך עשיתי. אז אם אני אחזור אחד אחורה זה עדיין לא יפתור את הבעיה - הבעיה היתה גם עם הקודם

ואני זה שביקשתי שיהוא יהיה רק מודם ולא ראוטר - איך יעזור לי שיהיו לי שני ראוטרים?

חוץ מהלפטופ הזה לא מחובר כלום בלאן?

עוד מחדב נייח אחד ועוד אחד. וזה כך כבר שנתיים לערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי כל דרייבר של מתאם הרשת עושה בעיות חוץ מזה שהווינדווס זיהה והתקין לבד.

שני ראוטרים לא עוזרים יותר מאשר קליטה מוגדלת. מפריע לי האפשרות שאני אהיה תלוי בתמיכה שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי, לא עוזר.

בכל מקרה, כשאני מחבר את ההוטבוקס ישירות למחשב נייד אני אומנם מקבל תוצאה של מעל 10M (הפעם היה רשום 1GB) אבל אין .

כשעשיתי דיאגנוזה זה מה שמופיע (מצ"ב בתמונה)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...