בעלי כרטיס NVIDIA? אתם תרצו לדעת על זה: דרייברים תקולים? - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעלי כרטיס NVIDIA? אתם תרצו לדעת על זה: דרייברים תקולים?

1stcowgirl

Recommended Posts

שלום,

הייתה לי את אותה בעיה: כל כמה ימים (ולפעמים כמה פעמים ביום( היו מתחילים להופיע ארטיפקטים על המסך, מסכים שחורים, הדריוור היה נופל ולבסוף המחשב היה נתקע. reset לא היה עוזר בדר"כ והייתי חייב לכבות את המחשב ולחכות קצת זמן.

מכיוון שהרכיבים היו באחריות ניסיתי לבדוק עם כרטיס מסך, זכרונות וספק כח חילופיים, שום דבר לא עזר.

אצלי הבעיה התחילה עוד בגרסה 260.99 של הדריוורים וחזרה בגרסאות מאוחרות יותר (כולל בגרסה הנוכחית 295.73)

אחרי שקראתי בהרבה מקומות ושמתי לב שהתקלה לא קשורה למאמץ של המערכת (התקלה הייתה עולה בפיירפוקס, vlc וסתם ב windows) ניסיתי את הפתרון הבא:

ב control center נכנסתי ל manage 3d settings בחרתי את desktop windows manager ושיניתי את הפרופיל חיסכון ל prefer maximum performance. אצלי זה פתר את הבעיה.

אחרי כמה חודשים שהבעיה לא חזרה הורדתי את ההגדרה הזאת ואחרי שלושה ימים התקלה חזרה. גם אחרי שעידכנתי את הדריוור החדש עשיתי ניסיון וזה לא עבד.

המערכת שלי היא:

intel e7400

gigabyte ep43-ds3l

gainward gts 450

2gb pc2-6400 x4

אני מקווה שזה יעזור למישהו.

אם מישהו מעוניין אני מצרף כמה דוגמאות לאיך שהתקלה הייתה אצלי (ב שימו לב לכתמים ירוקים שלא הופיעו באופן רגיל באותו קובץ)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

מסכימה עם כל מילה.

שהחברים אמרים נסיון רע למה הם מתכוונים?

ההגיון גם אומר שNVIDIA חייבת לעבוד באזור של נסיון וטעייה גם בקבצים שעברו WHQL!

הטכנולוגיה מתפתחת ועל הכרטיסים והדרייברים לעמוד בקצב.

חסרון אחד (מבחינתי) שיש ל הוא המחסור ב PHYSX

(הנסיון המר היחידי שהיה לי עם וכשאני אומרת מר אני מתכוות מרור, תפוח לא מבושל, בשר מקולקל, ביצה סרוחה, שבץ מוחי:

"במרץ 2010 שחררה דריבר אכזרי לכרטיסי המסך", "דרייבר ששרף כרטיסים בכל העולם" לחלק מהכרטיסים הקירור לא עבד וחלק מהם פשוט נדלק.

NVIDIA הורידו את הדרייבר תוך פחות משבוע אבל ..THE DAMAGE WAS DONE!

אנשים שכמותי לא יכלו לקבל מענה ולמעשה מת הכרטיס! (גם אנשים שרכשו כרטיסים חדשים לא קבלו מענה למרות שחלק קטן כן דיווחו שהצליחו לבצע החלפה של הכרטיס, אבל זה היה רק בערים בהם היו משרדים ראשיים כגון פלורידה, אלבמה וכו)

אז כן גם לי היה נסיון רע עם אבל מאז אני לא ממהרת להתקין בשבוע הראשון ליציאתם (למרות שלפעמים הפיתוי או היאוש כמו שהיה לאחרונה גדולים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...