תקציב של כ-3000 ש"ח למסך מחשב,מבקש עזרה ממומחי הפורום. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקציב של כ-3000 ש"ח למסך מחשב,מבקש עזרה ממומחי הפורום.

מסכים

Recommended Posts

עד כה עבדתי עם מסך CRT חזק ביותר- SyncMaster 959 NF,מחירו בזמן הקנייה,לפני כ-8 שנים היה כ-3000 ש"ח,ובצדק.היום כבר לא ניתן למצוא מסכים כאלה בשוק,על כן אני מבקש לרכוש מסך LCD/LED,שיהיה דומה באיכותו לאותו מסך CRT,רוצה לומר: מסך שלא נמרח גם בתנאי קיצון של תמונה שזזה במהירות עצומה (בסרט),דיוק מקסימלי בהצגת פרטים זעירים,וצבעים חזקים ,אמיתיים ,מגוונים ומרשימים.גודל המסך פחות מעניין אותי ,אם יש מסך 19 אינץ' שייתן את כל הנ"ל ,אקנה אותו בשמחה,כמו כן אין לי בעיה להזמין מסך מחו"ל אם הוא מסך שיתאים לי ואינו נמצא בארץ.למותר לציין שמסכי LCD ו-LED "רגילים", פשוט איומים ונוראים מבחינתי בייחוד בכל הקשור לתצוגת סרטים,מריחה,אי דיוקים וכו'.

כמו כן עיינתי בפרטי כמה מסכי LCD שמיועדים לגרפיקאים(מסך מקצועי/חצי מקצועי),ויש לי כמה שאלות בעניין:

1.מדוע לא נתקלתי במסכי LED לגרפיקאים ? (לפחות במצאי בארץ,נתקלתי רק ב-LCD,מדוע?)

2.האם מסכים אלה שנחשבים מקצועיים,באופן אוטמטי,ייתנו לי את מה שאני מחפש? כלומר איכות מצויינת גם בתמונות גם בסרטים רגילים גם בסרטי HD וכו' או שמא איכותם המיוחדת רלוונטית רק לתמונה "שאינה זזה" ?

3.מעיון במסכים המוצאים למכירה בארץ,נראה כי 2 מסכים אלה הינם,בכיוון של מה שאני מחפש-EIZO S2233WH ו-EIZO

FS 2331.איזה מהם יתאים לי יותר לדעתכם ,ומדוע?

4.האם מסכי 3D 120HZ,יהיו רלוונטיים יותר עבורי מאלה שהוזכרו בסעיף 3? (מסך כגון - S23A950D)

אשמח לקבל תשובות לכל שאלותיי,כמו כן אשמח לקבל המלצות למסכים נוספים שעשויים להתאים לי.

רוב תודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום וברוך הבא לפורום. :)

ברשותך, ערכתי את הודעתך וביטלתי את הפונטים הקטנים (לא ברור לי למה הם היו שם מלכתחילה). כך זה קריא יותר.

לא ברור לי למה אתה מתכוון כשאתה מתאר את בעיות המריחה ואי-הדיוקים שאתה חווה עם מסכי הLCD שהתנסית איתם עד כה. משום שרבים משתמשים באותם המושגים, אך לא תמיד מתכוונים לאותם הדברים, חשוב להבין בדיוק את כוונתך. לכן אשמח אם תפרט יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...