עזרה|VIRTUALBOX לא מזהה התקני USB - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה|VIRTUALBOX לא מזהה התקני USB

kfirbep

Recommended Posts

טוב אני ממש חדש בלינוקס ואני עוד לא מבין מושגים וכל הדברים האלה לכן אני צריך שתסבירו לי הכי פשוט שאפשר.

אני רוצה להשתמש בוירטואל בוקס בשביל להפעיל ווינדוס על המחשב (הווינדוס זה לא הבעיה כבר התקנתי אותו בעבר)

ואני רוצה שכשאני בווינדוס להכניס דיסקאונקיהבעיה היא שוירטואל בוקס לא מזהה לי את התקני הUSB מה לעשות?

לפי מה שהבנתי אני צריך להוסיף את עצמי לקבוצה vboxusers אבל איך עושים את זה?לפי מדריכים שמצאתי באינטרנט צריך להיכנס ל System Settings בלינוקס אבל אין שם Users and Groups אני לא מוצא את התפריט הזה

יש לי 11.10

אני כבר במשך יומיים מחפש פיתרון לזה בבקשה תעזרו לי אני כבר מיואש!

נ.ב

איך אפשר לעשות החלפת שפת מקלדת מהירה?כמו בווינדוס שכשאתה לוחץ ALT+SHIFT זה מחליף את השפה.

תודה לכל העוזרים!!!!!!!!!!!!!

עריכה:הVIRTUALBOX כן מזהה את העכבר למרות שגם החיבור שלו זה USB

ועוד משהו ממש חשוב!

שתדעו שאם אתם עוזרים לי אתם מצילים לי 1500 שקל (לא התערבות או עבודה אלא בעברת זה אני יכול להציל מכשיר שמת לי שהוא שווה 1500 שקל).חח סתם לידע כללי כי תכלס עוד לא הספקתי להשתמש בו והוא כבר נהרס לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך 1 : מדריך לאובונטו : https://help.ubuntu.com/community/VirtualBox/USB

דרך 2 : מהקונסול : תפתח קונסול ותכתוב לתוכו

sudo usermod -G vboxusers -a kfirbep

דרך 3 : בעריכה ידנית של הקובץ : תפתח run או קונסול ותכתוב לתוכו

gksu gedit /etc/group

בתוך הקובץ תוסיף את המשתמש שלך לסוף השורה של vboxusers (תראה לדוגמה איך יש משתמשים בחלק מהשורות האחרות בקובץ), תשמור ותצא

אחריי שעשית את זה תצא ותיכנס למשתמש או תעשה reboot

אם עדיין לא עובד תבדוק גם אם מותקן guest additions בוינדוס שבתוך ה vbox

ה vbox יכול לזהות את העכבר כ "עכבר" (למשל, עכבר מדומה שהוא מקבל "מוכן" מה X של מערכת ההפעלה מעליו) ולא ישירות אל ידיי תמיכה ב USB

את ה alt shift אתה יכול לשנות באותו מקום שאתה משנה את השפות ללוח מקשים / את הקיצורי מקשים האחרים של הדסקטופ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך 1 : מדריך לאובונטו : https://help.ubuntu.com/community/VirtualBox/USB

דרך 2 : מהקונסול : תפתח קונסול ותכתוב לתוכו

sudo usermod -G vboxusers -a kfirbep

דרך 3 : בעריכה ידנית של הקובץ : תפתח run או קונסול ותכתוב לתוכו

gksu gedit /etc/group

בתוך הקובץ תוסיף את המשתמש שלך לסוף השורה של vboxusers (תראה לדוגמה איך יש משתמשים בחלק מהשורות האחרות בקובץ), תשמור ותצא

אחריי שעשית את זה תצא ותיכנס למשתמש או תעשה reboot

אם עדיין לא עובד תבדוק גם אם מותקן guest additions בוינדוס שבתוך ה vbox

ה vbox יכול לזהות את העכבר כ "עכבר" (למשל, עכבר מדומה שהוא מקבל "מוכן" מה X של מערכת ההפעלה מעליו) ולא ישירות אל ידיי תמיכה ב USB

את ה alt shift אתה יכול לשנות באותו מקום שאתה משנה את השפות ללוח מקשים / את הקיצורי מקשים האחרים של הדסקטופ

מה זה הkfirbep בקוד הראשון?זה שם משתמש של מה?השם של המחשב שלי זה kfir אז לכתוב kfir במקום?

ולא הבנתי מה צריך לעשות בדרך שלוש אשמח אם תוכל להסביר לי שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה היא למשתמש שלך שאתה רוצה להוסיף

בדרך 3 הקובץ שאתה אמור לשנות הוא /etc/group

חלק מהקובץ הזה במחשב שלי למשל :

....
disk:x:6:root,ash
lp:x:7:daemon
mem:x:8:
kmem:x:9:
wheel:x:10:root,ash
ftp:x:11:
mail:x:12:
uucp:x:14:
log:x:19:root
utmp:x:20:
locate:x:21:
rfkill:x:24:ash
smmsp:x:25:
http:x:33:
games:x:50:ash
network:x:90:ash
video:x:91:ash
audio:x:92:ash
optical:x:93:ash
floppy:x:94:ash
storage:x:95:ash
scanner:x:96:ash
.....

מה שההגדרות האלה אומרות זה לאיזה קבוצות שייך המשתמש ash (חוץ ממנו רואים כאן את root שמקביל ל Administrator ו System בוינדוס, ואת daemon שהוא משתמש מוגבל למטרה מסויימת והוא משתמש ששייך למערכת הפעלה בדומה ל System)

ההרשאה להשתמש ב ניתנת לקבוצת optical, וההרשאה להשתמש בכרטיס קול לקבוצת audio. אם אני ash לא נמצא באחת מהקבוצות האלה, יתכן שתהיה לי בעיה לפתוח מדיסק - למשל אני לא אוכל להיכנס לכונן או שלא יהיה לי קול (הנגן לא יזהה את הכרטיס קול)

אז ניתן לערוך את הקובץ הזה ולהוסיף את המשתמש לקבוצות שרוצים. אחריי זה לשמור את הקובץ ולצאת-להיכנס למשתמש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז השם משתמש שאני רוצה להוסיף יכול להיות לא קשור לכלום?אני יכול סתם לכתוב kfir88888888 וזהו?זה לא אמור להיות קשור לשם משתמש שלי בוירטואל בוקס או בשם משתמש שלי בלינוקס?נראלי שהשם משתמש שאני רוצה להוסיף צריך כבר להיות רשום באיזהשהו מקום לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אמור להיות השם משתמש שאיתו אתה מריץ את ה vbox לא סתם שם כלשהוא

עכשו להבהרה - מה שכתתי למעלה אם 3 דרכים, הכוונה היא שאתה יכול להוסיף את המשתמש לקבוצה _באחת_ מהדרכים האלה. אתה לא אמור לעשות את כל ה 3....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...