עברתי ל100 מגה לחיבור אוטומטית ומאז האינטרנט לא זז. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עברתי ל100 מגה לחיבור אוטומטית ומאז האינטרנט לא זז.

someonewhy

Recommended Posts

ספק- בינלאומי

תשתית-HOT.

לפני זה היה לי 30 מגה עם חיבור חייגן עכשיו לא היו לי בעיות הייתי רואה אונליין חלק נכנס לאתרים בחול בטיל מוריד מהירות מרבית מי TL תמיד רואה סרטונים ביוטיוב ב1080P כמו מים ואחרי שעברתי לחיבור ללא חייגן בגלל ה100 מגה הסיוט התחיל.

אחרי שהעבירו אותי לחיבור ללא חייגן אני נכנס לאתרים בחול וזה לוקח זמן עד שזה נכנס אני מנסה להסתכל ביוטיוב סרטונים HD זה בקושי אפילו טוען לי את האיכות הרגילה 360P...בTL אני מנסה להוריד משהו הוא תמיד יציב על 400-500KB שבמצב שלי אני צריך להוריד על 11MB לשניה.

אפילו בדיקות מהירות זה מראה שיש לי 100 מגה.

עכשיו כמה חברים שלי מבינים בנושא של הספקים הם אמרו לי שבזק בינלאומי שחיבור בלי חייגן הם לא שווים כלום והם לא מביאים בכלל תעדוף.

זה נכון?כי אם כן ביום ראשון אני שוקל לעבור לHOTNET.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה איזה ספק?רשמתי הכל במפורט הכל רשום...וספק בינלאומי ואני מתכנן לעבור לHOTNET ביום ראשון על הבוקר.

אבל קודם אני צריך את התגובות שלכם אם מה שחברים שלי אמרו זה נכון או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידוע לך שחיבור ללא חייגן אצל 013/014/012 הוא זוועתי? למה אתה חושב שהם רוצים שתתחבר עם חייגן, בשביל שתקבל רוחב פס נורמלי.

לעומת זאת בהוטנט זה רק ללא חייגן ושם הקצבים הם טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שיהיה עם חייגן...זה אפשרי? (מה זה בכלל חייגן?) בב"ל יודעים שאני עושה תשתית 100M בהוט, אז לא היו אומרים אם יש פה בעיה?

אני לא מצטרף לבב"ל אלא הייתי אצלם עם 12M וחייגן פשוט שידרגתי ל 100M והוט אמרו לבטל את החייגן אחרי ההתקנה. מה אני עושה עכשיו? לפי מה שאתם אומרים כל מי שיש לו תשתית 100M בהוט לא יכול לקבל ספק מבב"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שיהיה עם חייגן...זה אפשרי? (מה זה בכלל חייגן?) בב"ל יודעים שאני עושה תשתית 100M בהוט, אז לא היו אומרים אם יש פה בעיה?

אני לא מצטרף לבב"ל אלא הייתי אצלם עם 12M וחייגן פשוט שידרגתי ל 100M והוט אמרו לבטל את החייגן אחרי ההתקנה. מה אני עושה עכשיו? לפי מה שאתם אומרים כל מי שיש לו תשתית 100M בהוט לא יכול לקבל ספק מבב"ל?

אתה יכול לקבל השאלה אם תקבל את המהירות עם חייגן זה לא ידוע, אתה יכול לנסות ללא קשר למה אומרים לך, תידרוש תבקש ותגיד שאתה רוצה עם חייגן, הם כבר ב 12MB אמרו שחייבים ללא חייגן וזה עבד מצויין עם חייגן, ועוד עם 30MB עדיין אנשים התחברו עם חייגן למרות שהם עדיין המשיכו להגיד, פשוט תנסה, אבל מה שלא תעשה אל תאשים אותם עד שאתה לא בודק שהמהירות של התשתית לא תקינה ובדקת פעמיים. אחרת תיתן להם עילה לדרדר לך את השכל ולרשום את זה אחר כך ולהמשיך לשגע אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקבל השאלה אם תקבל את המהירות עם חייגן זה לא ידוע, אתה יכול לנסות ללא קשר למה אומרים לך, תידרוש תבקש ותגיד שאתה רוצה עם חייגן, הם כבר ב 12MB אמרו שחייבים ללא חייגן וזה עבד מצויין עם חייגן, ועוד עם 30MB עדיין אנשים התחברו עם חייגן למרות שהם עדיין המשיכו להגיד, פשוט תנסה, אבל מה שלא תעשה אל תאשים אותם עד שאתה לא בודק שהמהירות של התשתית לא תקינה ובדקת פעמיים. אחרת תיתן להם עילה לדרדר לך את השכל ולרשום את זה אחר כך ולהמשיך לשגע אותך.

תודה על התגובה אבל לא הצלחתי להבין כלום ממה שאתה אומר ::) איפה הבעייה נמצאת, אצל או בב"ל? אתה יכול לחזור שוב מה אתה ממליץ לי לעשות כרגע? לגבי תשתית אין לי אופצייה אחרת מהוט כי אין לי NGN בשכונה שלי. האופציות שאני רואה הן:

1)להישאר עם בב"ל ושיישברו את הראש עם או בלי חייגן. אחרי ההתקנה לוודא (פה באתר או בבדיקות) שאני באמת גולש על המקסימום.

2)לעבור להוט נט ולהפסיד מחיר בן זונה על ספק 100M בב"ל (30 ש"ח לחודש) שלפני רגע חשבתי שהרבה יותר עדיפה מהוט נט.

3)אולי בכל זאת יש אפשרות לחייגן הזה גם ב- 100M? במצב זה לבקש שיחברו אותי דרך חייגן. למי זה קשור תשתית או ספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את המודם של HOTBOX כשהייתי עוד עם חייגן עשיתי בדיקת SPEEDTEST והייתי מקבל 52 מגה איך שעברתי לחיבור ללא חייגן זה ישר קפץ ל 100 מגה אבל אתה בטוח שאם אני יעבור לHOTNET זה יפתור לי את כל הבעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה אבל לא הצלחתי להבין כלום ממה שאתה אומר ::) איפה הבעייה נמצאת, אצל או בב"ל? אתה יכול לחזור שוב מה אתה ממליץ לי לעשות כרגע? לגבי תשתית אין לי אופצייה אחרת מהוט כי אין לי NGN בשכונה שלי. האופציות שאני רואה הן:

1)להישאר עם בב"ל ושיישברו את הראש עם או בלי חייגן. אחרי ההתקנה לוודא (פה באתר או בבדיקות) שאני באמת גולש על המקסימום.

2)לעבור להוט נט ולהפסיד מחיר בן זונה על ספק 100M בב"ל (30 ש"ח לחודש) שלפני רגע חשבתי שהרבה יותר עדיפה מהוט נט.

3)אולי בכל זאת יש אפשרות לחייגן הזה גם ב- 100M? במצב זה לבקש שיחברו אותי דרך חייגן. למי זה קשור תשתית או ספק?

קודם תבדוק ללא ישירות למודם HOTBOX עם כבל כמה אתה מקבל - 100MB 2MB ? יופי

תבדוק אחרי זה פה ופה

http://www.bezeq.co.il/support/Pages/speed_test.aspx

http://speed.bezeqint.net/big500.zip

כמה מקבל ? 100MB ? יופי אם לא אז חייב חייגן

תתחבר עם חייגן תנסה עם שלך ולא הנתב של HOTBOX או חייגן של הוינדוס לצורך בדיקה, ותריץ את אותם בדיקות. 100MB ? יופי אז חייגן יעזור, מקבל פחות ? צריך לבדוק הגדרות - כרטיס וכו'. אם אתה משתמש בוינדוס 7 תנסה להפעיל את ההגדרה ב CMD

netsh int tcp set global congestion=ctcp

תראה אם יעזור

יש הרבה דרכים ואני מקווה שהבנת, קצת קשה להסביר את הכל כי זה שלבים אחד אחרי השני כמו דיאגרמה של כן ולא ואז ממשיך הלאה, ולרשום את זה במקום להראות זה קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...