חיבור דיסק קשיח נוסף - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור דיסק קשיח נוסף

Proww

Recommended Posts

אהלן, יש ברשותי מחשב בעל 3 דיסקים קשיחים.

בנוסף יש ברשותי מחשב ישן שברצוני לחבר את הדיסק הקשיח שלו במחשב אצלי (שיהיה 4 דיסקים קשיחים).

כאשר חיברתי אותו עלה לי מסך שחור שכתוב מה ברצוני לעשות.

Windows 7

xp professional

ועוד אופציה שאינני זוכר..

כאשר הוצאתי אותו המחשב עלה כרגיל.

מה שאני שואל , איך בעצם אני מגדיר את הכונן הקשיח הישן כמאין "איחסון" נוסף? אינני רוצה שהוא יעלה ככונן ראשי, אלא שיופיע כאיחסון משום שיש שם קבצים רבים שמגובים מהמחשב הישן..

אשמח לדעת איך לעשות זאת

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הקשיח מותקנת גרסת של ווינדווס. פשוט בחר בווינדווס 7 במסך הבחירה, תעתיק את הקבצים שאתה צריך ותפרמט.

במידה ואתה לא רוצה לפרמט, פשוט תוריד את הבט ל- מהקובץ boot.ini (דרך msconfig)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה מה שרציתי לשאול.. במידה וזה נותן לי אפשרויות מה לבחור (XP או WIN7.. שניהם התקנות) , יש באפשרותי להכניס דיסק התקנה (כמובן מקורי) ולתהקין על הדיסק הקשיח הנ"ל? דבר זה לא יפגע בדיסקים הקשיחים הראשיים של המחשב שלי?

אני פשוט רוצה לשאוב מהדיסק הקשיח הישן את הנתונים (תמונות, שירים וכו') ולאחר מכן לבצע לו איחוי שיהיה מאין איחסון רביעי.

בקיצור במידה ואני מחבר את הדיסק הקשיח הישן למחשב , להכניס דיסק התקנה וזה יתקין על הדיסק הקשיח הנ"ל פשוט? לא יפגע באחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך להתעצבן, שאלתי שאלה, אני לא איש מחשבים ולכן אני שואל כאן על מנת לקבל מענה.

בכל מקרה שכחתי לציין שהדיסק הקשיח מחובר באמצעות זה:

_RIBCAB2.JPG

ולא כל-כך הבנתי מה לעשות, כאשר אני נכנס לביוס , מה הלאה? מה להגדיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב לעשות כלום בביוס.

במסך הבחירה אתה יכול פשוט לבחור את ווינדווס 7 ולהיכנס למערכת ההפעלה כרגיל. תוכל לגשת לקשיח השני שהוספת ולדלות ממנו את הקבצים.

אז כנראה לא הבנתם עד הסוף או שאני לא הסברתי כמו שצריך.

הדיסק הקשיח הוא מהמחשב הישן כפי שציינתי. במחשב הישן מן הסתם חומרה ישנה.. היה מותקן עליו XP וניסיתי להתקין עליו WIN7. כאשר ראיתי שהמחשב לא מגיב (מסך שחור, קרטועים וכדומה) הכנסתי את ההתקנה של ה XP ולכן כנראה נוצר בלבול.

עכשיו, כאשר חיברתי את הדיסק הקשיח הישן(מהמחשב הישן) למחשב שלי (שבו יש 3 דיסקים קשיחים C D ו E) והדלקתי אותו, נהיה לי מסך שחור עם בחירה :

Windows 7

XP professional

Early version (או משהו בסגנון, לא זוכר..)

שלושתם לא עבדו. כאשר הגעתי ל 7 זה כתב "מתחיל בהתקנה" ולאחר מכן עשה ריסטרט ושוב החזיר אותי למסך השחור עם הבחירה (כנראה בגלל שאין דיסק התקנה בתור המחשב..)

כאשר נכנסתי ל זה כתב לי שגיאות במסך שחור ולכן אני צריך לעשות באופן עצמאי ריסטרט)

כשהגעתי ל EARLY , לא זוכר מה היה (אני חושב גם שגיאות), אבל גם לא עלה.

מקווה שעכשיו הסברתי ברור יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נעים לי מכל ההודעות האלה , אני מרגיש באמת מפונק, מצטער שאני לא מבין גדול, אבל בכל זאת אשאל.

תוכל להדריך אותי היכן להסתכל? לביוס מן הסתם אני יודע להכנס, משם לאן בדיוק להגיע (והאם לעשות את זה בזמן שהדיסק הקשיח הישן מחובר?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...