השוואה בין אייפון 4s וסמסונג גלקסי s2 בפרמטרים ספציפיים - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוואה בין אייפון 4s וסמסונג גלקסי s2 בפרמטרים ספציפיים

Animor

Recommended Posts

שלום,

אני מתלבט בין s2 לאייפון 4s. קראתי לא מעט סקירות והשוואות באינטרנט אבל יצאתי מבולבל, משום שהיו קצת סתירות בחוות הדעת. אשמח להשוואה לגבי הפרמטרים הבאים, שחשובים לי באופן ספציפי:

1. איכות המסך. קראתי שלמרות שעל פניו המסך של הגלקסי אמור להיות טוב יותר, בפועל הרזולוציה של האייפון גבוהה יותר ורואים בו טוב יותר.

2. זמן .

3. איכות שמע בשיחת טלפון. קראתי קצת תלונות על כך שהשמע בגלקסי לא הכי איכותי.

4. עמידות לנפילות: ראיתי סרטון ביוטיוב של מבחן נפילה, בו הגלקסי ניצח ובגדול. השאלה היא האם זה אמין? האם הגלקסי באמת עמיד יותר בנפילות?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תלוי מה יותר חשוב לך. בגלקסי מסך גדול יותר נוח יותר מן הסתם, מבחינת צבעים הוא גם טוב יותר(עדיין סובייקטיבי).

אם חשוב לך צפיפות פיקסלים, האייפון הוא המנצח כאן שכן מסך קטן יותר ורזולוציה גבוהה יותר = יותר חדות.

מסקנה - עניין של העדפה מה יותר חשוב - נוחות ואיכות או חדות תמונה.

2. זמן הסוללה של האייפון 4אס נוראי מכל בחינה ושל הגלקסי 2 קצת פחות.

3. למה אתה מתכוון איכות שמע? למוסיקה? הן הגורם המכריע כאן.

4. הסרטון לדעתי אמין שכן, פלטיק עם גורילה גלאס הרבה יותר אמיד מטלפון שעשוי מזכוכית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבעלים לשעבר של 4 ובעלים היום של SGS2

אני יכול למנות את ההבדלים יפה מאוד

1. איכות המסך טובה יותר בSGS2(ל4 יש אותו מסך כמו ל4S) אמנם החדות טובה יותר באייפון אבל גם מבחינת צריכת חשמל וגם מבחינת בהירות התצוגה והניקיון שבקריאה הSGS לוקח בגדול.

2. זמן הסוללה בסאמסונג הוא פחות או יותר אותו דבר - אבל גם מאוד תלוי ברום בו אתה משתמש, ישנם רומים שיחזיקו לך גם 3 ימים של שימוש סביר.

3. איכות השמע בשניהם זהה.. הבעיה היא שלאחר זמן שיחה ממושך(נניח חצי שעה) הסאמסונג מתחמם בחלקו העליון ומגיע למצב שממש אי אפשר לקרב אליו את האוזן...(גם ניתן לסידור על ידי רומים מסויימים.. אבל פחות טובים)

4.הסרטון אמין לחלוטין, הפלאפון שלי נפל אינספור פעמים, חברים שלי ניסו להפיל אותו בכוונה.. והמקסימום שהצלחנו לגרום לו לעשות זה ריסטרט.. הטלפון פשוט מסרב להישבר :D

מבחינת מהירות שניהם דיי זהים, אבל בהחלפה לרום מבוסס ICS(אנדרואיד 4) הSGS2 פותח מבערים ובעצם אפשר לראות שהוא מהיר יותר.. במיוחד בדפדפן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...