** עכשיו זה רישמי - HOT היא ISP ויש גם מחירים מפתיעים... - עמוד 14 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** עכשיו זה רישמי - HOT היא ISP ויש גם מחירים מפתיעים...

Cheif

Recommended Posts

איך הוא הפיץ שמועה אם הוא שאל שאלה? אפילו שאלות אסור לשאול? נו באמת..

וגם משהו מאוד עגום עם כניסת HOT למי שלא הבין מה אמרתי בפוסט שלי. וכלכם רצים להירשם כאילו הם באו לעזור לנו כאשר הם באים כדי לחסל את המתחרים:

http://www.themarker.com/hitech/1.1644957

ולמי שהוא לא הבין - מה ש-HOT עשו הוא מאוד פשוט. באו והעלו את המחירים של שאר השירותים שלהם (6% עד 40%!) כדי לממן את מחיר ההפסד של HOTNET שלהם (20 ש"ח עבור כל מהירות) דבר שיגרום לכל ספק קטן שאין לו גב כלכלי.. 018, CCC, 019 למות בגלל שהם לא יכולים להתחרות עם מחירי הפסד.

אבל הישראלים לא חושבים רחוק. קבלו מחירים נמוכים לשנה שנתיים, מקסימום שלוש, ואז כמו ספקי הסלולר יתחילו לעלות מחירים ויעשקו אותכם בגלל שאין לכן אף אלטרנטיבה בכלל.

זה מאוד שקוף ומאוד לא הוגן מה הם עשו לספקים הקטנים. ורק בגלל זה אני לא עובר מהספק שלי, ואין לי בעייה לשלם 20 שקל יותר כדי שלא יקרה דבר זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 259
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מסתכל על התמונה באופן צר מאוד - זה לא רק חסכון באינטרנט - זה בכל עלויות התקשורת.

אתה חושב שאתה משלם רק 20 שקל יותר - אבל בפועל אתה משלם הרבה הרבה יותר.

הסבר - חשבון הטלפון שלי בבזק הוא 88 שקל, עלות ה-ADSL היא 40 שקל לחודש ועלות הספק (בזב"ל) היא 30 שקל לחודש -- סה"כ - 158 שקל לחודש.

מצד שני, עד היום שלמתי ל-HOT עבור בלבד 267 שקל.

במסגרת המבצע החדש אני משלם ל-HOT סך של 349 שקל - כלומר החבילה שלי ב-HOT מתקיירת ב-82 שקל אבל מצד שני אני חוסך בבזק 158 שקל.

כלומר החסכון הכספי נטו הוא 76 שקל לחודש.

אבל מעבר לחסכון הכספי, אני מקבל הרבה יותר ערוצים בטלוויזיה, מהירות הגדולה פי 15 ממה שהיה לי בבזק וכל שיחות הטלפון שלי הן בחינם ללא הגבלה כולל לסלולר. בהערכה צנועה מאוד זה שווה לפחות 50 שקל בחודש. כך שסך החסכון הוא למעלה מ-120 שקל לחודש.

זה לא מעט כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן כך. שעושים את התחשיב, צריך להסתכל על נטו עלויות התקשורת שלך, ולא נקודתית טלפון/איטנרנט/טלוויזיה.

בארץ עובדים במודל מאוד "מוזר" שבו הכל מופרד, בעולם מאוד מקובל שאת כל השירותים אתה קונה מאותה חברה (טלפון קוי/סלולרי/טלוויזיה/אינטרנט), כמו כן בעולם לא מקובל שספק התשתית שונה מה-ISP.

מצד שני, אנחנו הולכים לכיוון המודל הזה - בזק/בזק בינ"ל/YES/פלאפון - סה"כ זה הכל אותם בעלים, ההפרדה המבנית נובעת מכך שבזק מוגדרת כמונופול. לזה עכשיו נוספת הוט - טלוויזיה/טלפון/אינטרנט/ספק, ובקרוב מאוד גם טלפוניה סלולרית - בדיוק כמו בזק, רק בלי ההפרדה המותגית (או הפרדה מינימלית - הוא והוטנט, מסיבות רגולטוריות).

בנוסף לזה יש את אורנג' וסלקום שיעבדו באותו מודל, רק שכרגע הן לא מספקות שירותי טלוויזיה ולא מספקות תשתית - אך זה עשוי להשתנות ברגע שחברת חשמל תתחיל למכור תשתית , ואולי החברות האלה יציעו שירותי IPTV ובכך נקבל 4 חברות ענק ששולטות בשוק התקשורת הארץ.

אם זה יצור מצב של תחרות הוגנת ומחירים שפויים - רק הזמן יגיד...

כמו כן, לזה צריך להוסיף חברת טלפוניה סלולרית חמישית (גולן טלקום), שבהחלט אפשרי שתתאחד עם כמה חברות קטנות ותקים מותג על לכלל שירותי התקשורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא יכלתי להתאפק והזמנתי היום טריפל פלטינום (גם ככה היה לי טריפל כמעט באותו מחיר) + הוטנט.

עכשיו יוצא שאני משלם אולי כמה שקלים בודדים יותר על החבילה (לא כולל ספק אינטרנט) ומקבל גם שיחות חינם לנייד (מה שלא היה קודם) וגם 100Mb במקום 12.

ועל האינטרנט לא רק שאני עובר מ12 ל100, אני גם ישלם פחות מקודם.

סך הכל חיסכון משמעותי, וקפיצה אדירה במהירות (התיאורטית...).

ההתקנה היא חינם (כי זה רק להחליף מודם), והטכנאי יגיע מחר (יום אחרי ההזמנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז היום היה טכנאי של ששדרג אותי מ-12 מגה ל100. בנוסף החלפתי את הספק מבזק בינלאומי (איתם הייתי כ-5 שנים) להוטנט.

נכון לעכשיו אני מרוצה מהמהירות המתקבלת, ביחוד כאשר בבית מחוברים שלושה מכשירי , ארבעה מחשבים, ps3 ו-x360.

ההוטבוקס מתפקד כמודם בלבד, בעוד הראוטר הוא Time Capsule.

מאוחר יותר אני אשחק עם ההגדרות של הראוטר בכדי להפעיל של 5ghz בנוסף לזאת של ה-2.4ghz בכדי לראות האם יש השפעה משמעותית על הביצועים (בכל זאת הטווח של 5ghz הוא מאוד קצר כך שאני לא יודע אם זה יהיה כדאי).

1782766820.png

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיבור ללא חייגן להוטנט נותן כמה IP דרך SWITCH כמו שהיה בחיבורים ללא חייגן הקודמים ?

אם כן אז לא תהיה לי שום בעיה לחבר את המחשב ישירות ולחבר את הראוטר האלחוטי בנפרד בלי צורך לעבור דרכו עם המחשב הראשי (שיגרום להפסיד מהירות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא יכלתי להתאפק והזמנתי היום טריפל פלטינום (גם ככה היה לי טריפל כמעט באותו מחיר) + הוטנט.

עכשיו יוצא שאני משלם אולי כמה שקלים בודדים יותר על החבילה (לא כולל ספק אינטרנט) ומקבל גם שיחות חינם לנייד (מה שלא היה קודם) וגם 100Mb במקום 12.

ועל האינטרנט לא רק שאני עובר מ12 ל100, אני גם ישלם פחות מקודם.

סך הכל חיסכון משמעותי, וקפיצה אדירה במהירות (התיאורטית...).

ההתקנה היא חינם (כי זה רק להחליף מודם), והטכנאי יגיע מחר (יום אחרי ההזמנה).

כנ"ל, רק שאצלי הם רוצים 120 שקל "התקנת" ממיר מג'יק HD במקום ממיר HD, גם ככה באים להתקין הוטבוקס, למה לגבות כזה סכום בשביל כבל RF וכבל חשמל :bash: . בינתיים ביטלתי את החלפת הממיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר מאוד, אצלי גם יש ממיר HD (לא מג'יק) ואצלי (לפחות על פי מה שאמרו לי בטלפון) אין עלות "התקנה".

אולי הוא הבין ממני שמבחינת הטלוויזיה אני רוצה שישאר כמו שזה, ושמעניין אותי בעיקר האינטרנט.

ובגלל זה הניח לבד שלא תהיה החלפה לממיר מג'יק.

בשביל מה בעצם אני צריך מג'יק, אני בשבילי כמעט אף פעם לא צופה בשידורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר, עולה 10 ש"ח בחודש.

נראה לי שאתה טועה.

תראה מה כתוב כאן:

http://www.hot.net.il/heb/ChannelsAndPrices/triple/

• רשת אלחוטית ללא תשלום חודשי

רק בפלטינום וגולד.

בסילבר ובכל מסלול תשתית שהיא לא טריפל זה בתוספת 10 ש"ח אולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיבור ללא חייגן להוטנט נותן כמה IP דרך SWITCH כמו שהיה בחיבורים ללא חייגן הקודמים ?

אם כן אז לא תהיה לי שום בעיה לחבר את המחשב ישירות ולחבר את הראוטר האלחוטי בנפרד בלי צורך לעבור דרכו עם המחשב הראשי (שיגרום להפסיד מהירות).

עד 3 כתובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עכשיו השאלה מה עדיף, לחבר את המחשב הראשי והראוטר האלחוטי שלי דרך SWITCH כך שכל אחר יקבל חיבור ישיר עם IP משלו.

או להשמש בראוטר האלחוטי של הHOTBOX במקום הראוטר שלי.

ואז השאלה אם גם שם אפשר לקבל את המחשב ישירות ללא מעבר דרך הראוטר, ובמידה ואין אפשרות כזאת, האם זה עלול לפגוע בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...