ראוטר מנוטרל במודם של hot - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראוטר מנוטרל במודם של hot

yaloner

Recommended Posts

שלום לכולם,

התחברתי עכשיו לאינטרנט של hot והטכנאי אמר לי שיש במודם אפשרות שיהיה גם ראוטר אבל זה מנוטרל ע"י החברה ונפתח רק למי שמשלם תוספת לרשת ביתית.

מישהו יודע על איזה חסימה מדובר?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנחש שהתקינו לך את הקופסא שרשום אליה HOT-BOX של sagem.

מה שאומר שכרגע הקופסא מוגדר בתור מודם רגיל לכל דבר אתה יכול לחבר מחשב ישירות או לשים ראוטר שלך פרטי.

או אתה יכול להתקשר להוט ולפתוח אותו לנתב גם אבל זה בתוספת תשלום לחלק מהלקוחות אין לי מושג למי כן ולמי לא בתשלום.

רק תזכור במידה ואתה מעביר למודם עדיף שתבקש מהספקית שלך להעביר אותך לחבור ללא חייגן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

התחברתי עכשיו לאינטרנט של hot והטכנאי אמר לי שיש במודם אפשרות שיהיה גם ראוטר אבל זה מנוטרל ע"י החברה ונפתח רק למי שמשלם תוספת לרשת ביתית.

מישהו יודע על איזה חסימה מדובר?

תודה

זה מנוטרל כי יש בעיות עם החלק של הראוטר בהוטבוקס. בעקרון אפשר לחבר את זה אבל זה יעלה לך כסף.

במקום לשלם 100-200 ש"ח על הפעלת החלק הכושל של הראוטר, אני מציע לך להוציא את הכסף הזה על ראוטר אמיתי ולחבר אותו אל ההוטבוקס כאשר האחרון משמש כמודם. ההוטבוקס כראוטר לא עובד כמו שצריך במהירויות גבוהות מ- 12Mbps, אז אני ממליץ לך בחום לא לזרוק את הכסף סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי לא ממש היתה ברמה הפרקטית. יש לי ראוטר נפרד אז אני לא ממש זקוק לשירות.

השאלה שלי היתה פשוט מסקרנות. אם אני בוחר לפתוח את הראוטר איך זה נעשה? בלחיצת כפתור מרחוק? טכנאי מגיע ועושה איזה שינוי? צריך להוריד קושחה אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי לא ממש היתה ברמה הפרקטית. יש לי ראוטר נפרד אז אני לא ממש זקוק לשירות.

השאלה שלי היתה פשוט מסקרנות. אם אני בוחר לפתוח את הראוטר איך זה נעשה? בלחיצת כפתור מרחוק? טכנאי מגיע ועושה איזה שינוי? צריך להוריד קושחה אחרת?

אתה מתקשר להוט ומפעילים לך את זה מרחוק. לאחר ההפעלה תוכל להתחבר ל- 192.168.1.1 ולראות את התפריט (המוגבל) של ההוטבוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...