התייעצות לגבי מפרט - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לגבי מפרט

apelt

Recommended Posts

שלום,

קניתי מעבר i5 2500k ולוח אם z68DB.

עכשיו אני מחפש לקנות את שאר המרכיבים, קיבלתי הצעת מחיר למפרט הבא:

(חשוב לי לציין שהמחשב ישמש 75% שימוש כללי ו 25% משחקים)

1) קירור מעבר - arctic freezer 11LP

2) זכרון G.skill NT dual channel 2x4GB 1333

3) מארז - coolerMaster elite 334u black ATX case

4) ספק כח- basiq 550W 12cm PSU VP550P

5) מאוורר - fractal design silent series 120mm

6) צורב - LG RW GH22NS x22 SATA

מכיוון שאני לא הולך לשחק הרבה במחשב (מתי שיצא) האם שווה לי לקנות כרטיס מסך יד2, מאשר להשקיע 850 ש"ח באחד חדש?

ההצעה היא 1000 ש"ח

אשמח לשמוע על טיב הרכיבים והאם המחיר הוגן. אני לא מחפש לקנות כל רכיב בחנות אחרת, לכן חשוב לי שהכל יתבצע במקום אחד

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר סביר - עדיף לקחת טוב יותר לצורך OC, במחיר של המארז הזה+המאוורר אתה יכול לקחת מארז טוב יותר.

אם תמצא כרטיס מסך טוב ביד שנייה כמובן שזה יהיה משתלם יותר (למעט האחריות).

אתה יכול לקנות גם GTS450\HD6770\HD6850 חדש במחירים טובים מאוד (סדר גודל של 400-700 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל כדאי לבחור בקירור אחר למעבד, אין טעם בקירור LP לשימושים.

בספק ייתכן בהחלט ואפשר לרדת ל450W.

לגבי כרטיס מסך מספר אופציות:

1. להוציא סכום נמוך יותר על כרטיס חדש, כרטיס GTS450 או 6770 עדיין מסוגלים לתת ביצועי משחקים סבירים בהחלט (תלוי רזולוציה הגדרות ומשחק) ועולים 500-650 ש"ח.

2. לא לרכוש כרגע שום כרטיס ולעבוד עם המובנה וכאשר תרצה לשחק להוסיף כרטיס.

3. לגבי יד שניה, עקרונית יש כרטיסים לא רעים, אלא שהמוכרים בדרך כלל מתמחרים גבוה, מה שהופך את הרכישה ללא משתלמת. לדוגמא כרגע ביד שניה פה באתר GTX570 ב1700 ש"ח - טמטום כי אפשר למצוא חדש בפחות. GTX460 768MB ב500 ש"ח - לא יימכר במחיר הנקוב כי 6850 חזק יותר וצורך פחות חשמל עולה כ220 ש"ח יותר. כרטיסי 5970 במחיר לפחות כביכול אטרקטיבי אבל מדובר בTROUBLEMAKERS והם גם ככה יקרים איך שלא מסתכלים על זה. כן יש שם 4870 עם 1GB , בכ450 ש"ח שזה עוד די סביר - במיוחד אם הכרטיס עדיין באחריות ונראה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Rounded000 זו אמירה די ריקה מתוכן. לכל חנות יש את המותגים שאיתם היא עובדת ובהתאם היא יותר אטרקטיבית במחירים איתם. די קשה בדרך כלל (אם כי יש יוצאי דופן) להגיד שבחנות מסוימת כרטיסים מסך הם גלובאלית זולים יותר.

כמובן שכרטיס חדש יותר הוא עקרונית יקר יותר ולכן באותו סכום תוכל לקבל פחות ביצועים. אבל פה בדיוק חוזרת הנקודה, כרטיס משומש למרות שאמור להיות זול, בדרך כלל מתומחר קרוב מדי למחיר של חדש או למחיר של כרטיס שקול חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספציפית, ה101 לא מומלץ, למה? כי הוא עולה יריקה מהTX3 שאפקטיבי יותר.

אבל זה בהחלט הכיוון.

מה זה ה TX3 - שם יותר מפורט בבקשה. אני כנראה אקנה ב KSP כי הם הכי קרובים אלי פיזית, אז יש משהו שם שמתאים יותר.

בנוסף ציינו פה שעדיף במחיר הזה מארז אחר, יש המלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר את דעתכם על המפרט החלופי הבא:

[table] [tr][td]

מאוורר - ThermalTake CyClo 120mm Flash Fan Logo

[/t][/t]

63.00

[table][tr][td]

מאוורר למעבד - Cooler Master Hyper TX 3

[/t]

99.00

[table][tr][td]

זכרון - Transcend 8GB Kit (4GBx2) DDR3 1333Mhz Core I3 I5 I7

[/t]

203.00

[table][tr][td]

מארז - Cooler Master Elite 335

[/t]

180.00

[table][tr][td]

ספק כח - EarthWatts EA500D 500Watt 80Plus

[/t]

276.00

[table][tr][td]

צורב SHS222 x 22 Sata (OEM) Black

[/t]

113.00

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לשימושים שלך יותר מאשר קירור שמגיע עם ה- BOX. אלא אם חשוב לך שקט של המחשב. חוץ מיזה אתה ממש לא צריך OC! גם ככה מעבד חזק ומה שיגביל אותך במשחקים הוא הכרטיס מסך.לגבי השאר זה מיותר לעשות OC לשימושים כלליים כי לא תראה שום הבדל.

דבר שני אתה יכול להסתפק ב-4G לכל שימוש אפשרי אם המחשב לא לעבודה כזו או אחרת (גרפית וכ"ו). אבל לא קריטי כי זול.

לגבי ספק- 500W זה מעל ומעבר בשבילך. גם יאפשר הכנסת כרטיס מסך טוב.

המארז שרשמתה לא הכי מאוורר. ראתי שהוספת עוד מאוור למארז, יהיה יותר משתלם למצוא מארז טוב יותר מלכתחילה ולחסוך את המאוורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...