antec P280 הגיע לארץ - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

antec P280 הגיע לארץ

Gil28

Recommended Posts

ksp נוכלים !

כל עוד לא היה להם במלאי , הם רשמו 550שח כד שאנשים לא יקנו בחנויות אחרות ויחכו למלאי,

ברגע שהמארז הגיע למלאי המחיר קפץ ל-590 ...

ועוד משהו - הם רושמים בזאפ משלוח חינם ,התקשרתי לקנות ואמרו לי שהם רק מעבירים לסניף ksp שקרוב לבית ולא משלוח לכתובת שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מנע ממך להזמין ב 550 שקל לפני שהיה מלאי מיידי, גם ב 590 שקל הם זולים יותר מהחנויות האחרות וחוץ מזה אני חושב שעל ה FRACTAL הם עושי יותר רווח (יבוא שלהם) אז הגיוני שהם ינסו להקטין את התחרות אבל בכל זאת לשרת את אלה שרוצים את ה .

בקשר למשלוח, KSP אף פעם לא עשו משלוחים, תמיד מביאים את המוצר לסניף הקרוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נשמע fanboy שלהם - או אולי עובד שם...

לגבי המשלוח בזאפ הם כותבים במפורש "משלוח חינם" אז אל תנסה לכבס מילים.

לגבי המחיר - הם היו צריכים לציין שמדובר במחיר של preorder בלבד .

ההפרש בינם לבין חנויות אחרות עכשיו לדעתי לא מצדיק קנייה מחנות שמטעה את הלקוחות שלה - שווה לי לשלם עוד כמה שקלים ולקנות בחנות יותר אמינה .

קניתי ב- 617 מ-iqpc

בכל אופן תודה לגיל שהקפיץ את הפוסט כשהמארזים הגיעו לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לי זה נראה מוזר שיש 3 מאווררים שמוציאים אוויר ואין אפילו מאוורר 1 שמכניס? :screwy:

זה די דומה לחוק כלים שלובים.

אם תשאב אוויר מהמיכל השמאלי, מים יזרמו במקומו מהמיכל הימני.

ANIMvasicomunicanti.gif

רק שבמקום מים מדובר באוויר.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%AA_%D7%94%D7%96%D7%95%D7%A8%D7%9E%D7%99%D7%9D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:facepalm:

מה הקשר FANBOY, ציינתי עובדות, יכולת לקנות ב 550 וכניראה שזה היה עובד, לא נראה לי שיכולים לדרוש ממך את ההפרש. גם ב 590 המחיר שלהם כרגע הכי זול, לא זול בכלל אבל זה מה יש. הם היבואנים של FRACTAL ויש סיכוי שהם יעדיפו שתקנה את ה FRACTAL ולא את ה , אם הם רואים שיש הפרש של כמה עשות שקלים בין המחיר שלהם למחירים בחנויות האחרות אין להם סיבה לא להעלות ולהגדיל את הרווח על כל יחידה ואם מישהו לא רוצה בגלל המחיר אז ימליצו לו לקנות את ה FRACTAL :nixweiss: אף אחד לא מחייב חנויות לציין אם מדובר במחיר מוזל לזמן מוגבל/הזמנה מוקדמת, זכותה של כל חנות להעלות את המחיר או להורידו מתי שהיא רוצה.

אני לא עובד ב KSP, עובדי חנויות מחוייבים לידע את בעלי האתר ושם החנות בה הם עובדים יופיע ליד הכינוי שלהם (והם יוגדו כבעלי עניין), כמו שאתה רואה אין שם של חנות ליד הכינוי שלי ואני לא בעל עניין :P

זה לא כל כך מענין מה זאפ כותבים וגם אי אפשר להאשים ב KSP במה שכתוב באתר אחר, KSP כותבים בפרוש באתר שלהם וגם מציינים את זה בפני כל קונה. הם אף פעם לא עשו משלוחים ולא ניראה כאילו הם הולכים לשנות את זה, לדעתי זה מפגר אבל באמת יש להם סניפים בכל הארץ אז זה לרוב לא כזה קשה להגיע לחנות שלהם.

ועכשיו חזרה לנושא, תתחדש על המארז :xyxthumbs: נשמח אם תוכל לשתף את כלל משתמשי הפורום בדעתך עליו, כמה היה נוח להרכיב בו את החלקים, כמה הוא שקט, האם הוא בנוי בצורה איכותית וכו', אם תוכל להעלות אפילו יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התתחדש :)

הדבר הראשון שמרגישים עם המארז זה כמה הוא מרווח ,התקנה קלילה של הכל...מלבד הספק- צריך כבלים ארוכים (ויש לי seasonic שחשבתי שיש לו כבלים ארוכים מספיק) ,הכבל 24 עוד איכשהו הצליח לעבור מאחורי המארז אבל ה-8 pin היה חייב לעבור מעל הכרטיס מסך .

עוד עניין זה אורך הכבלים של המאווררים (שדרך אגב שקטים לחלוטין) הוא מאד קצר ומתאים לתצורה של אנטק (שלושתם מחוברים לגשר שאליו מתחבר מולקס מהספק) ,אבל אם רוצים לחברם ללוח אם כדי להשתמש בשליטת מהירות אוטומטית מהביוס אז נתקלים בבעיה-

מה שאני עשיתי זה להשאיר את שני העליונים מחוברים לאותו גשר ,ואת האחורי סובבתי כדי לקרב את הכבל לחיבור בלוח .

המארז הגיע תוך יום עם שליח עד הבית (בתוספת תשלום ,שהייתי מוכן לשלם גם ל-ksp אם הייתה להם אופציית משלוח)

עכשיו לעניין ksp

נכון הם לא חייבים לציין שמדובר ב-preorder אבל אם יצא לך לקנות\לגלוש באתרי מכירות גדולים בחו"ל אז נהוג לציין כשהמחיר הוא להזמנה מוקדמת (ואז אתה יכול להחליט אם לקחת את הסיכון או לא).

לגבי זאפ -המחיר הסופי בזאפ משוקלל מעלות המוצר+מחיר המשלוח ועפ"י זה מדורגת החנות !

החנות היא זו שמדווחת לזאפ את מחיר המוצר ואת מחיר המשלוח - חנות שמדווחת משלוח חינם מדורגת גבוה יותר .

אם תשים לב בדר"כ ivory ו- ksp מופיעים ביחד בזאפ עם אותו מחיר (על הרבה מוצרים) ועם משלוח חינם - כשלמעשה רק אייבורי נותנים אפשרות של משלוח חינם +משלוח עם שליח בתוספת תשלום ....

בתור צרכן הדברים האלו מרגיזים אותי (והיו אמורים להרגיז גם אותך-ומכאן הסקתי קודם שאתה בעל עסק ) ,

אתה לא מעוניין בשירות טוב יותר ? הגון יותר ? שקוף יותר?

אז במקום להגן עליהם בחירוף נפש אולי תהיה לפחות קצת יותר אובייקטיבי (שלא לאמר פרו-צרכני) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע שהמאווררים של שקטים, על LOW לא שומעים אותם וגם ב HIGH הרעש שלהם לא כזה מפריע. לדעתי זה חבל לחבר אותם ללוח, תשאיר אותם מחוברים למערכת שליטה של ותבדוק איזה שילוב עובד הכי טוב, החיבור ללוח לא באמת יתן לך שיפור כלשהו.

בעניין הכבלים, בעיה בהרבה כאלה, למזלנו מאריכים זה דבר זול יחסית (וגם אפשר להכין כאלה, זה כמה דקות עבודה). אפשר לראות של התוצאה הסופית?

שוב, מה שמופיע בזאפ זה בעיה של זאפ. אין להם אפשרות של "אין משלוח" ואין ב KSP שירות בתשלום ולכן מה שנשאר זה משלוח חינם :nixweiss: בכל מקרה האתר הזה הוא לא מדד, יש שם רק חנויות שהזכימו לשלם ולא להיות זולות מידי וגם הרבה פעמים המחירים שכתובים שם הם לא המחירים שיש בחנות בפועל (וגם הרבה פעמים כתוב שם משלוח חינם על מוצרים שאי אפשר לשלוח במשלוח חינם כי הם כבדים מידי).

KSP מאוד שקופים והוגנים בקטע הזה אז אני לא מבין מה אתה רוצה, באתר שלהם הם כותבים שאין משלוחים וגם כשמצלצלים אליהם הם אומרים את זה. אם זה לא נוח לך אל תקנה מהם (וזה מה שהרבה אנשים עושים בגלל זה). הם עובדים ככה כי גם היום יש הרבה אנשים "שלא מבינים" ורוצים לקנות בחנות אז KSP מעדיפים לפתוח כמה שיותר סניפים ושאנשים יבואו לסניפים. מסכים שזה חשיבה לא נכונה ושגם לאייבורי יש הרבה סניפים ובכל זאת הם עושים משלוחים אבל מה לעשות, אנחנו לא חיים בעולם מושלם. יש גם חנויות כמו TMS ששולחות הכל בחינם עם שליח עד הבית, למה לא כל החנויות בארץ ככה?

מצד שני אפשר גם לשאול למה באתר של אייבורי מופיעים רק מוצרים בודדים ולא הכל ולמה לא כתוב שם מלאי בסניפים. אין הרבה חנויות בארץ שהמלאי שלהן כתוב בצורה כל כך מדוייקת ולדעתי זה מאוד נוח לדעת שמה שאני רוצה לקנות קיים במלאי לפני שאני מגיע לחנות (הייתי באייבורי משהו כמו 5 פעמים, 4 פעמים היה חסר במלאי מה שרציתי לקנות ועוד פעם אחת היה מלאי ולמוכר לא היה כוח לחפש, הייתי צריך לבקש ממנו לבדוק שוב בשביל שהוא יביא לי את מה שרציתי :screwy:).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רובי- אם הבנתי אותך נכון ,אתה מתכוון לרווח שבין הכרטיס ללוח (?)

אם כן אז זה בגלל שיש לי גם כרטיס טלויזיה (pci) והכבל עובר מעל שניהם .

יש רווח בצורת "ח" בין הכרטיס ללוח, גם לכרטיס הטלוויזיה יש רווח כזה, הרעיון להעביר את הכבל דרך הרווח(זה למה הוא קיים) הזה צמוד ללוח אם עד לחיבור 8PIN.

זה ידוע שהמאווררים של שקטים, על LOW לא שומעים אותם וגם ב HIGH הרעש שלהם לא כזה מפריע

אני אמנם לא שמעתי את כל סוגי המאוררים של אנטק אבל המאווררים באנטק 300 על HIGH זה כמו מסוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רובי - תודה על העצה - העברתי את הכבל מתחת לכרטיס מסך ליד הכרטיס (ולא מתחתיו כי יש קבלים שמפריעים).

נסיתי להעלות כמה , אבל הוא אומר לי "ההודעה ללא תוכן" ומוחק לי הכל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...