זקוק להמלצה מעט דחופה על מצלמת וידאו - על הכוונת TM900 - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק להמלצה מעט דחופה על מצלמת וידאו - על הכוונת TM900

tmpusr

Recommended Posts

^^^^^

התשובה בתוך השאלה :)

זה שיש אפשרות להרחיב את זמן הצילום - סבבה.

אבל כאשר ישנו פנימי - חסל בילבולי המח של מהירות הכרטיס

ואיזה מתאים ואיזה לא וכו'.

זה לא שזה יהרג ובל יעבור, אבל זה עדיף.

לדעתי לפחות.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?! זה כזה סיפור בשבילך לראות כמה המצלמה צריכה בשביל הביטרייט הכי גבוה (אתה אפילו לא צריך להתאמץ, רשום לך במדריך הפעלה) ולקנות משהו מהיר יותר, שאתה מעדיף לשלם פי 2 ויותר לגיגהבייט?

מה גם שאם אתה משדרג אתה צריך לקנות את הזיכרון מחדש כי אתה לא יכול להוציא אותו מהמצלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדקתי בזמן האחרון ואין לי זמן עכשיו אבל דגם ה HS שכולל נדמה לי 220 גיגה עולה 70 דולר_(BHPHOTO) יותר ולכן TM לא ממש משתלם או הייתי אומר לא משתלם בעליל

בכל שלא תבחר בדוק גם את אופצית התאורה המובנית ושקול לקנות תאורהLED שמתחברת לנעל. ישפר את כל הוידאו שלך בצילום פנים פלאים

ובאותה הזדמנות אל תשכח לקנות בטריה נוספת גדולה כי הבטריה המובנית תתן לך שעה שלמה במקרה הטוב

הבחירה בדגם 900 היא מאוד טובה אבל כתבת שמה שקרץ לך זה 3 חיישנים וכאן אני חייב לתקן אותך

פנסוניק משתמשים בשלושה חיישנים משום שאין להם (לפחות לא במצלמות חובבים כנראה בגלל מחיר)_חיישן 1 גדול כמו לקנון או ותדע לך שדווקא חיישן אחד גדול מניב תוצאות טובות יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה :xyxthumbs:

1. אני מאוד מתלבט בין ה-M41/M40.M400 לבין ה-TM900.

בכל הסקירות שקראתי ה-TM900 יוצאת שידה על העליונה, אבל דווקא בצילום low light ושימושיות ה-M40 נראית עדיפה.

ממה שראיתי, ל-TM900 יש EVF (עינית) ואילו לM40 אין, מה שיכול פשוט להוריד אותה מהפרק (המסך בעייתי בצילום באור מלא).

2. ה-M400 אכן זהה לחלוטין ל-M40/41 מלבד האחסון המובנה?

3. דגם ה-HS עם הכונן הקשיח אכן משתלם יותר מבחינת מחיר לנפח איחסון אבל הוא מועד יותר לתקלות, כבד/מגושם מעט יותר וכפי שציינו נפח האיחסון יאבד עם השדרוג. אני כלל לא בטוח שיש צורך של ממש ביותר מ-64G איחסון בפועל.

4. ב-TM900 יש 3 חיישנים של 1/6' לעומת אחד של 1/4' בקנון. זה בהחלט יתרון לטובת הקנון ב-low light אבל כמעט בכל פרמטר אחר ה-TM900 עדיפה ועדיין עם יכולות low light מצוינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגם עם הקשיח לא כדאי.

לגבי פנימי - לא רואה טעם להתווכח ולמלא את הדיון

בכן ולא ונימוקים וקישורים וכו' - זו לא מהות הדיון, ואני ממש לא רוצה

לתת לזה יותר מידי משקל. אני לא מסכים וזו דעתי, ורק דעתי.

לגבי איכויות צילום - אני כאמור התנסתי רק עם פאנאסוניק, אין לי מושג

מה המצב עם הקאנון.

כאמור , מהפאנאסוניק אני מרוצה, אפילו מאוד.

אהה, לגביה, כדאי באמת להצטייד בסוללה יותר גדולה מזו שבאה

עם המצלמה, וגם הימצאותו של כפתור הזום למעלה לא הכי נוחה, למען

האמת, אבל כל השאר - טוב, טוב מאוד.

עם כל הכבוד לגודלי ומספרי החיישנים, תסתכל על התוצאה הסופית.

זה היה ה - 50 סנט שלי :silly:

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. אכן, הפיצר היחיד שלא זמינים בדגם ללא זיכרון מובנה הוא העברה בין הכרטיס זכרון והזכרון המובנה.

3. מצלמת מבוססת HDD נראת לי טיפשי. גם צורך יותר חשמל גם רגיש לזעזועים וגם יקר יותר, תאר לך אם אתה חותף bad sector ב-HDD. זהו, נדפקת...

אני ממליץ לך לבדוק אם באיזה פורמטים היא תומכת, לדעתי, אל תקנה אם היא לא תומכת בצילום פרוגרסיב. צילום באינטרלייס זה פשוט כאב ראש בשלב העריכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...