תרד הכרזות וחדשות בכל ה DLC's - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרד הכרזות וחדשות בכל ה DLC's

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא נראה לי שיש מישהוא בפורום הזה ששילם תמחיר המלא ולא קנה תמשחק באתר אחר ושילם יותר מ40$ למשחק כל הB2K ככה שגם הDLC לא יעלה יותר מ10$ באתרים האלה .

מה שאני מקווה זה שבאמת הנשקים יהיו נורמאלים ולא משהו שחזק בצורה לא רגילה ויגרום לכולם להתייש עליהם ולא להשתמש בשום דבר אחר.(כן כן , אני מסתכל עליכם SPAS 12 וAUG :cool2: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ למה?

למה? זה נראה לך הגיוני שיהיה שהוא משמעותית יותר חזק ורק מי ששילם על DLC יוכל להשתמש בו??

מילא מדובר בנשקים (בשמות וצורות אחרות) שהם מקבילים ביכולות שלהם לנשקים קיימים אבל OP זה פשוט חוצפה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מה הקשר? יש נשקים עדיפים עליו גם בלי הרחבות.

מקרוב אין אף שיכול על הFAMAS, רק הAEK 971 וF2000 מתקרבים אליו וגם הם יפסידו . ועם הFOREGRIP ו SILENCER הוא גם מאוד אפקטיבי במרחקים בינונים ככה שבלי הB2K אין לך תFAMAS שהוא בהחלט אטרקטיבי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא חייבים לקנות באוריג'ין סלבה

מי כמוך יודע...

הבעיה שגם אצל ידיד שלי ברוסיה מחירים של משחקי EA עלו :(

הוא מוכר B2K ב $16.90 + $3 עמלה של MONEYBOOKERS שרוסים לוקחים, וזה יוצא אותם $19.90 שמוכרים בORIGIN

לא חושב שתהיה CDKEY חנות שתמכור זול יותר מהמוכר הרוסי שרובם קונים משחקים ממנו או ממוכר אחר אבל גם מרוסיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא משתמש בFAMAS כי מבחינתי כל עם FIRE RATE גבוה ורטע גבוה הוא פשוט לא שחיק בשבילי. חוץ מזה שעדייו לא מצאתי שמשרת אותי יותר טוב מהM16A3, פשוט אגדי עם זמני הטעינה הכל כל קצרים , הרטע הנמוך והFIRE RATE הגבוה יחסית פשוט עושים את הנשק הזה לנשק האולטימטיבי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים 100% :xyxthumbs:

גיליתי לעצמי את M16A3 מחדש ולא נוגע בשום אחר בינתיים (פתחתי את FAMAS ו L85).

M16 פשוט מדהים. יש לי אתו כבר כמעט 600 הריגות ולא מתכוון להחליף אותו בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...