תרד הכרזות וחדשות בכל ה DLC's - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תרד הכרזות וחדשות בכל ה DLC's

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מזה הקקה הזה בין 2-16 שחקנים ? מה קורה פה ?

http://www.battlefield.com/battlefield3/1/close-quarters

אני מבין שזו חבילה הרחבה של קרבות למרחקים קצרים אבל עדיין....

GAMEPLAY - תעבירו ל 0:40

http://www.youtube.com/watch?v=Neq7LFDJxNg&feature=player_embedded#!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הDLCים המאכזבים אם לא הכי מאכזב שנתקלתי עד היום...

אני היום לא נכנס לשרת שיש בו פחות מ32 שחקנים פעילים אז מה לעזאזל אני אעשה בשרת של 8 על 8???

אם אני ארצה סוג כזה של קרב, אני אכנס למטרו 64 שחקנים בCQ....

פשוט עצוב... ציפיתי לחבילת מפות כמו שעשו בBC2 או אפילו DLC כמו וויטנאם.... זה מזכיר DLC של COD ולא של BF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה הכעס, המפה הכי פופולרית היא מטרו 64, הם סך הכל מספקים את הביקוש.

בכל מקרה לדעתי המהלך הזה יפצל עוד יותר את הקהילה וידלל עוד יותר את השרתים. דיי ברור שכל הכוונה כאן היא לסחוט כמה שיותר כסף עד לגסיסה הסופית של הקהילה והמעבר לBF4. בקיצור קיבלנו עוד COD.

נקווה שRespawn יחיו את הז׳אנר שנה הבאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה שיש גיימר שפוי שלא כועס עליהם, ב DLC הזה הם בכלל לא חשבו על שחקני ה בקיצור.

לדעתי המצב הוא הפוך... בBC2 היה מצב COOP של 4 שחקנים (אאל"ט) שהיה בלעדי לקונסולות.

אחרי חודשים של בקשות מצד קהילת הPC ודיבורים של ניסיונות להביא את זה לPC בסוף וויתרו על זה (מצד DICE) - זה נראה כמו ניסיון

של DICE לכפר על זה - הבעיה היא שאחרי שהתרגלנו לשרתים גדולים של 32-64 שחקנים כולל מצבי משחק כמו במטרו 64 שחקנים וכד' , קשה לראות מה יש לעשות במפה של 8X8 וזה מרגיש מיותר לחלוטין....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שהם מגוונים. . . (וכל אחד פה אם היה אחראי על המשחק ,היה מוציא אותו דבר אם היה רואה שיש ביקוש- הרי ידוע שהרבה שחקני COD התחברו לBF3 ) ובהמשך יצאו גם מפות גדולות.

לא משנה מה ואיך המשחק הרבה יותר טוב מBC2 ובעיקר שחזר משחקיות דגלים כפי שהיה תמיד בסידרה.

המפה של 8X8 היא מאוד קטנה לכן מותאמת לכמות -זה לא כמו מטרו .

אני בעיקרון לא אוהב קרבות מצומצות שכאלה אבל יש שאוהבים ...ואם יש ביקוש *אז למה לא* (כל עוד משפרים את המשחק גם עם הרחבות במפות גדולות המותאמות לBF הקלאסי של הסידרה ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה פה היא כמות העדכונים המאוד דלה יחסית לזמן. אין לי בעיה שיוציאו את ההרחבה הזו אבל למה רק ביוני? ועוד אחר כך לחכות עוד 3-4 חודשים להרחבה נורמלית?? :facepalm:

לפי דעתי רוב השחקנים המקוריים שאוהבים מפות גדולות ואווירת (כולל אותי) לא יחכו כל כך הרבה זמן למשהו חדש, כבר עכשיו זה מתחיל לשעמם..

הם גם בחרו לשחרר את זה בFALL, בדיוק בתקופה שכמעט כל משחקי הFPS הגדולים ייצאו (borderlands 2, far cry 3, MOH, inf וכמובן עוד COD), אני אישית בכלל לא יודע אם אני אקנה את זה שזה יצא כי עד אז אלוהים גדול..

סתם צעד טיפשי מצידם, מפספסים מומנטום ממש טוב שיש להם עכשיו. הם היו צריכים לשחרר את CLOSE QUARTERS באיזור אפריל ואת הDLC השני בקיץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...