חוות דעת על מפרט לגיימינג עד 5.5k - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על מפרט לגיימינג עד 5.5k

ofirlik

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה:

קירור למעבד:[table][tr][td]ZALMAN 7000V Al SI EDITION - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1

מחיר: ₪45[/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]לוח אם:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Gigabyte Z68X-UD3H-B3

מחיר: ₪772[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]מארז:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Lancool Midi Tower -K57B Black - יציאה USB3 קידמית

מחיר: ₪407[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]ספק כוח:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Seasonic 620W Active PFC 80+ Retail - בקניית מחשב חדש בלבד

מחיר: ₪370[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]זיכרון:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Kingston 4GB 1333

כמות: 2

מחיר: ₪120[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]קשיח למחשב שולחני:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Seagate 1TB Sata 3 32MB Barracuda 7200.12

מחיר: ₪568[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]קשיח למחשב שולחני:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Corsair 60GB Sata3 Force3 550/490

מחיר: ₪564[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]כרטיס מסך:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Gigabyte GTX570 1280MB 320-bit interface OC version

מחיר: ₪1630[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]כונן אופטי:[/td][/tr][/table][table][tr][td]LG GH24NS50 -RW x24 Dual Layer Sata Black

מחיר: ₪98[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

תתחדש :jump::yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה כל המפרטים האלו אם כולם דומים?

הרי המליצו לך ואמרו לך שבתקציב נכנסים זוג 6850 שאומנם חלשים יותר ככרטיס אחד אבל חזקים בהרבה מ-GTX570 בודד ואף זולים ממנו, אז למה אתה מתעקש על הכרטיס הזה?

* ללא מערך כרטיסים אין טעם בלוחות כאלו.

Rounded000

בפעם האחרונה, תפסיק להציף את הפורום במפרטים בטח ובטח שאלו אותן מערכות שנתנו שניה לפנייך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתעקש על הכרטיס הזה,פשוט שמעתי והצדיקו אותי בפורום שיש בעיות אם מערכי כרטיסים.

gil28 שמעתה פעם על החברה הזאת, לא מכיר אותה,אתה יודע אם היא אמינה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברה הזאת מגיחה פה ושם ומציעה כרטיסי מסך במחירים טובים.

ברשת אין תלונות מיוחדות עליה ובכל מקרה היא מרכיבה רק את הלוח המודפס והקירור. את העיקר (המעבד הגרפי) בכל מקרה מייצרת .

אין שום בעייה עם הכרטיס הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע manli היא חברה עצמאית.

על פי מה קבעת שהיא בינונית? אמנם מחלקת השיווק שלה לא עושה רעש וצילצולים אבל בנתיים הכרטיסים שלה קיבלו ביקורות טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה שמישהו יעזור לי להחליט סופית,איזה מהמפרטים לקחת או אחד אחר לגמרי,כרגע אני לא רוצה מערך ובגלל זה לקחתי את הgtx570,כל ההצעות יתקבלו בברכה תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...