חיבור אוזניות למחשב עם כרטיס קול בלי לפגוע באיכות הסאונד *עדכון* - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור אוזניות למחשב עם כרטיס קול בלי לפגוע באיכות הסאונד *עדכון*

Splashy

Recommended Posts

יש לי מחשב עם כרטיס קול Xonar D2X ורמקולים של Altec Lansing FX6021.

מכיוון שהכרטיס קול לא תומך בחיבורים של האוזניות מקדימה, אני מחברת את האוזניות לחיבור שנמצא בפנל של הרמקולים.

השאלה שלי אם זה לא פוגע באיכות הסאונד.

הבעיה שזה לא נוח לחבר את האוזניות לכרטיס קול מאחורה. אני מניחה שאם אחבר כבל מאריך לכרטיס קול זה יכול גם לפגוע באיכות הסאונד.

איך בכל זאת כדאי לחבר את האוזניות בלי לפגוע באיכות הסאונד?

אודה לעצתכם בנושא.

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את מרגישה שמשהו נפגע? לפני שאת מחפשת פתרונות מורכבים - האם את מזהה איזשהו הבדל באיכות בין חיבור ישיר של האוזניות לכרטיס קול לבין חיבור דרך הרמקולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה המהירה.

משום מה לא מצאתי חיבור ייעודי לאוזניות ב-Xonar וכשחיברתי את האוזניות במקום הרמקולים, שמעו גרוע.

אפשרתי שוב את כרטיס הקול המובנה כדי לשמוע איך זה נשמע עם החיבור מקדימה של האוזניות וזה נשמע טוב, אולי אפילו יותר טוב מאשר כשאני מחברת את האוזניות לרמקולים (שמחוברים כאמור ל-Xonar).

האם לא אמור להיות חיבור ייעודי לאוזניות ב-Xonar בנוסף לרמקולים? והאם ה-Xonar לא אמור לספק איכות עדיפה על זו של כרטיס הקול המובנה?

תודה שוב על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב אין חיבור נפרד לאוזניות ולרמקולים. יש Line Out שאמור לשמש את שניהם.

בכרטיסים רבים יש הגדרות שונות לLine Out כתלות במה שמחברים בפועל (לדוגמה הגברה שונה לאוזניות ולרמקולים).

אולי כשחיברת את האוזניות במקום הרמקולים, הדרייבר עדיין חשב שמחוברים ולכן זה נשמע גרוע.

ו"אמור" זה שם של דג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אחרי שחיברתי את האוזניות, הגדרתי בדרייבר שהאוזניות מחוברות ולא הרמקולים ועדיין שמעו גרוע.

עדכון: ניסיתי עם אוזניות אחרות ועכשיו שומעים טוב.

יש לי 3 אוזניות: Koss PortaPro ו-Sennheiser PX100 - את שתיהן יש לי די הרבה זמן והאוזניות החדשות AKG Q460 שאיתן לא שומעים טוב.

עם ה-PortaPro שומעים מעולה, עם ה-PX100 קצת פחות טוב אבל עדיין הרבה יותר טוב מה-AKG שאיתן האיכות ממש ירודה.

מה יכולה להיות הסיבה שלא שומעים טוב עם ה-AKG בכרטיס קול של Asus? מיותר לציין ששומעים איתן מצויין ב- Touch 3g שלי וגם בכרטיס הקול המובנה בלוח אם.

תודה שוב על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי זה משהו שקשור לכבל שמותאם לאייפון, זה ניתק נכון? אם יש כבל רגיל בלי מיק נסי לחבר איתו. חוצמזה באמת שלא יכו לחשוב על עוד סיבה אם 2 האוזניות האחרות עובדות טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...