צריך עזרה בבנית מחשב עם תקציב נכבד - כולל מסך למשחקים - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבנית מחשב עם תקציב נכבד - כולל מסך למשחקים

or_cool

Recommended Posts

אתה לא יודע על מה אתה מדבר העכבר הזה רחוק מאוד מלהיות גרוע. ביקורת : http://www.tecnation.co.uk/article.php?id=54&page=1.

עם איזה רכיבים זה מצטבר בדיוק? הוא רוצה מחשב בתקציב כזה הוא קיבל מחשב בתקציב מה הקטע? אני אומר שהמפרט שלי הכי טוב בין כל המפרטים שהביאו פה בטווח המחירים הזה.

ולמה לא? תדבר בשם עצמך אם אתה לא היתה הולך להשתמש בפיצ'רים של הצורב הזה זה לא אומר שאנשים רגילים לא ישתמשו בזה, הרי הצורב נועד לשוק הביתי.

המארז הוא פשוט עלוב בצורה לא יאומנה! הוא קטן יותר מהמארז ה MIDI TOWER הג'נרי שלי, זה משו מפחיד והמחיר המופרח שמבקשים עליו ::) איך בדיוק אתה רוצה שהמארז הזה יקרר ביעילות אם אפילו אין לו ספק נורמאלי עם שני מאוררים.

בקשר לספק, אם לא משחקים עם המתחים ולא עושים אוברקלוק לא יהיה הבדל בגרוש בין הספק של TT ושל .

מי אמר שהמסך לא יגיע בקרוב?

בקיצור יש כאן צורך בדעת פותח הת'רד שיחליט לבד.

לא טענתי שהעכבר של MIRCOSOFT גרוע אך אינו ברמה של MX700. בכל ההשוואה אין התייחסות אחת ל-MX700.

סכום הכסף הנחסך מצטבר עם כרטיס הקול, הזכרונות, המקלדת (ב-300 ש"ח?!) ואפשר גם עם הצורב.

אל תזרוק סתם דברים באוויר, אלו פיצ'רים בדיוק יש ב- שהמשתמש הביתי הממוצע צריך ושווה לו להשקיע בהם 400 ש"ח נוספים?

העובדה שהמארז קטן לא הופכת אותו לגרוע, מה עם כל מארזי ה-BAREBONE? לפי המחשבה שלך, כל המעבדים בתוכם אמורים להישרף ב-5 הדקות הראשונות, דבר שהוא אבסורד.

בקשר למסך, תתקשר לחנויות ותווכח בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...