למה רק רע? שירות של Advice ממש אחלה! - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה רק רע? שירות של Advice ממש אחלה!

עוד מישהו

Recommended Posts

אז יש תמיד סיפורים רעים ובעיות וכו'. אבל לשם שינוי אני רוצה להציג קצת מקרה חריג (טוב)

יש לי את האל פסק PRD650 שנקנה מלפני שנה וחודשיים בחנות מחשבים.

וגיליתי שהמצברים כבר מתו. וכבר חשבתי לעצמי שזהו עכשיו אני בטח יהיה עסוק שעות על גבי שעות בטלפונים ובנסיעות

לראש העין (שם הם יושבים). אבל לא כך המקרה!

התקשרתי לשירות והיא ביקשה ממני את מס' הסידורי של המכשיר (שמדובק על המכשיר) ולא היה לי אותו מול העיניים.

אז אמרתי שאני אחזור אליה (אותה נציגה) חזרתי אליה אחרי שחזרתי הביתה והבאתי לה את המספר. היא לא מצאה תיעוד (כי לא שלחתי גם את תעודת האחריות) והיא הציעה לי לשלוח בפקס את החשבונית שממנה קניתי את החנות כדי לעשות וידוי כנראה וכו'.

בכל מקרה התקשרתי יום אחרי לוודא שהכל הגיע.

והפתעה! היא קיבלה את הפקס ואפילו זכרה את שמי. מפה ושם היא שאלה אותי מה כתובת מגוריי לצורך איסוף המוצר הפגום (פה בכלל הייתי עם פה פעור!) כי בהתחלה לא ממש הבנתי מה היא רוצה ממני. היא ציינה בפניי שיש לארוז טוב טוב את האל פסק כששליח ה UPS יבוא לאסוף אותו.

ארזתי את האל פסק ונראה לי שביום שלישי או שני כבר באו לאסוף אותו והמתנתי...

התקשתי שוב פעם ביום ראשון (היום) ואמרו לי שאמור להגיע שליח של UPS עוד היום. וכך קרה! השליח התקשר והביא את המוצר (תקין)

ואני יצאתי ממש מבסוט!

אגב האחריות היא לשנתיים אז ככה מקווה שהוא יחזיק מעמד קצת יותר זמן משנה וקצת.

מקווה שזה יעזור למישהו ו.. מקווה שיהיו עוד חברות כאלה טובות שיהיו לצד הלקוח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפתיע מאוד שהמוצר התקלקל אחרי שנה.

יש לי אלפסק דומה, שמחזיק כבר קרוב ל-4 שנים עם מחשב שרץ כמעט 24/7

וזה אחרי שהיה לנו בעיות פחת בחודשיים האחרונות שכללו נפילות מתח על בסיס יומי.

תוכל לעדכן על התקלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 שנים? ואף פעם לא החלפת סוללות?

אין מצב ::) ???

בגדול מהרשימת התקלות שהיא הקריאה לי.

היו לי בעיות בחיווט שם, מצברים מתו (בגדול כל שנתיים רצוי להחליף) ועוד כל מיני דברים מוזרים כאלו.

בכל מקרה לדעתי רצוי לבדוק באמת-בכל זאת עברו 4 שנים

זה המספר טלפון של השירות: 03-9000900

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת, יש לי שלושה אלפסקים מתוצרת אדוויס מאותו דגם שנקנו יחד לפני כשלוש שנים. אחד מהם מת אחרי שנתיים וקצת ושני האחרים עדיין מספקים 15 דקות (לפחות) של הגנה. עניין של מזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי PRPC750 של Advice על המחשב הראשי. כבר כ3.5 שנים הוא עובד על הסוללה המקורית, ועדיין תקין. הסוללה כבר בקושי מחזיקה, אך המכשיר עצמו עדיין מספק הגנה יציבה נגד קפיצות מתח קצרות, ובמקרה של נפילת חשמל נותן מספיק זמן לכיבוי המחשב, אם מתבצע באופן מיידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של מזל אלא ש UPS של 650VA אם אחת (כשמה שלא אומרים זה שהסוללה יכולה להחזיק לפי נתוני היצרן 360VA בלבד), פשוט לא יכול להחזיק מחשב אם מפרט קצת יותר מעל הממוצע. התוצאה שנשרף החלק החלש ביותר במערכת - הסוללה

שירות הלקוחות - טוב, בחירת ה UPS המתאים למחשב - כנראה שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת, יש לי שלושה אלפסקים מתוצרת אדוויס מאותו דגם שנקנו יחד לפני כשלוש שנים. אחד מהם מת אחרי שנתיים וקצת ושני האחרים עדיין מספקים 15 דקות (לפחות) של הגנה. עניין של מזל.

שלשותם על שלושה מחשבים עם אותו מפרט בדיוק. מזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורך חיים - שמוגדר בצורה סטטיסטית

אם אורך החיים של רכיב אלקטרוני מוגדר כ 3 שנים, זה לא עומר שעד 3 שנים כולם מחזיקים ואחריי זה כולם נשרפים במכה. זה אומר שאחריי 3 שנים נשארים X רכיבים עובדים. בדרך כלל X זה 50% מהכמות המקורית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לספקי כוח גנריים למשל יש תקלות אקראיות (ידוע ממה הן קורות אבל זה לא תהליכים בשליטה טובה - החלק האקספוננציאלי מתחיל מייד אם התחלת העבודה של הספקים) - לא יודע אם ספקים ספציפית הם דוגמה טובה לתהליך כזה אבל נניח

נניח שאורך החיים _ל 50% רכיבים תקינים_ של ספק כוח כזה הוא 2 שנים - זה אומר שאחריי 2 שנים יש 50% סיכוי שהוא עדיין עובד. אחריי עוד 2 שנים 25%. אחריי עוד 2 שנים 12.5% וכן הלאה

לסוללות UPS יש אורך חיים שמוגבל אל ידיי התפרקות (ידועה מראש) של חומרים כימיים שהכמות שלהם גדולה וידועה מראש וכו - כך שה "התפרקות" תהיה בעיקר בתקופה מסויימת, כשבדיוק הכמות של החומר הכימי שהיה בסוללה נגמרת וכו (והכמות חושבה כמובן מראש לאורך החיים הספציפי של הסוללה אל ידיי היצרן)

נניח שאורך החיים ל 50% רכיבים תקינים של הסוללה הוא 2 שנים - זה אומר שבשבוע הראשון יישרפו כמה בודדות(מכל מה שמיוצר) שהיו בהם פגמי ייצור. אלה שנשארו יחזיקו שנה וחצי לפחות. אחריי שנה וחצי תתחיל מכה של שנשרפות. השיא יהיה ב 2 שנים. רוב הסוללות שנשארו יישרפו במהלך חצי שנה נוספת. כמה בודדות יגיעו ל 3-4 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...