תשתית הוט לעומת בזק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשתית הוט לעומת בזק

sgeva2001

Recommended Posts

כיון אני נמצא ב -HOT במהירות 12 ויש לי מתאם שיחות של 012.

אני בודק מהירות באתר של HOT עצמו ובדרכ מקבל 12 אולם לעתים זה יורד ל- 10 או 8 או ואפילו פחות.7

יש סיפורים שבבזק אתה מקבל בדיוק את המהירות כי אתה מחובר ישירות ולעומת זאת ב- HOT אתה מתחלק עם השכנים ואם מישהו מוריד הרבה אזי אתה מרגיש.

האם הסיפור הזה נכון?

היו אצלי טכנאים בכירים של הוט והם אומרים הכל בסדר בתשתית .. הבעיה רק במחשב שלך.

איך יכולה להיות בעיה במחשב שלי אשר צצה רק מפעם לפעם ולפעמים בהפרש של מס דקות?

יש דרך לאמת סופית שהבעייה במחשב שלי או לא?

מתלבט האם לעבור לבזק.

הם אמנם יותר יקרים בגלל קל שחייבים להוסיף אולם אם המהירות קבועה ויציבה תמיד אזי אני עובר למהירות 10 או 15.

האם מישהו נטרלי ביצע מדידות השוואה בין ביצועי התשתית של ובזק והוציא דוח?

בתודה

שאול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אומרים לך שהבעיה במחשב שלך, אז תביא מחשב אחר ותבצע בדיקה.

אני גם עם 12 מגה בהוט ועושה בדיקות תקופתיות ותמיד אני מקבל יותר מ 12 מגה (12.25- 12.15), אך לא פחות. אם אתה מקבל 7-8, אפילו לפעמים זה כבר לא תקין בעיניי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נהיה אצלי כבר אובססיה.

אין לי מחשב אחר ואני את בדיקת המהירות לא בצורה תקופתית אלא מספר פעמים ביום ורך כך אפשר כנראה לתפוס את השינויים במהירות.

האם מתאם השיחות משפיע בצורה משמעותית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיפור לגבי שהוט עובדת בתשתית שיתופית זה נכון,ברגע שיש הרבה לקוחות עם מהירות גבוהה ואשר משתמשים רבות ברשת זה משפיע על כולם הוט יכולה לפתור זאת על ידי שדרוג ציודים נקודתים אבל זה כבר עולה לה כסף והם לא ממהרים לעשות זאת.

הדרך היחידה לקבוע אם הבעיה במחשב או לא זה באמת להביא מחשב אחר תבקש מישהו ממשפחה חבר שיבוא עם לפטופ ותבדוק.

דבר נוסף,ברגע שאתה רואהנ שאתה לא מקבל מהירות תקינה,תבקש מהוט שיעשו לך בדיקה ללא הספק וככה זה יתן לך אינדקציה מאיפה הבעיה בודאות.

אישית אני תמיד עם תשתית של חבר טוב שלי ניסה את ומהר מאוד חזר חזרה לבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל מאוד אישי. אני עם כבר קרוב ל 7 שנים ותמיד מקבל את מה שהובטח לי. :hat: אם הייתי מקבל אפילו לא באופן קבוע 7-8 במקום 12 מגה והוט היו מספרים לי שהבעיה במחשב שלי, אז הייתי מיד עובר לבזק. יש לי ארון שלהם ישר מול הכניסה לבניין שלי ושאלו אותי לא פעם אחת מה אני עושה בהוט :silly: ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון זה שיתופי אבל בימינו זה לא באמת מוריד ממהירות , ואם בבזק מספרים לך אגדות אל תאמין.

יש לך אולי ראוטר ? שאולי לא מוגן בסיסמא ?

בכל מקרה תבדוק עם מחשב אחר .

וגם תעשה בדיקה מול ללא ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לאגדות, אני על 100 מגה בהוט ובלילה אני מקבל סביבות ה70-80 רוב הזמן אני מקבל 50-60.

רק אולי בשעה 4 בבוקר יש לי אולי 95 מגה.

תאמין שזה משותף ושזה נכון לגמריי, בעיות לא נעלמות להם סתם כך.

עריכה:

בבקשה הוכחה:

hwdne4jntdmj.pnghwdne4jntdmj.pngהבדיקה נעשתה ב21/1/12 מוצאי שבת שעה 19:15

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי 100 מגה בבזק ותמיד קיבלתי את אותה מהירות 24/7 בלי תלות בשכנים וכלום.

הייתי מקבל 65 מגה בגלל המרחק.

בכל אופן מה שאני בא להגיד שזה לא אגדות כמו שאמרת, זה נכון לאמיתה, זאת גם הסיבה שיש גיטר נורא גבוה בתשתית של הוט.

לעומת התשתית של ששם הפינג יציב כמו סלע.

אני הייתי בוחר בבזק אם בשניהם אתה יכול לקבל את אותה מהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובות

1. כל הבדיקות עשיתי רק מול התשתית הוט ללא הספק -- יש להם כתובת מיוחדת לכך והם מודים שהבעייה אצלהם או אולי במחשב שלי

2. לא מעשי להכניס מחשב אחר כי התופעה זמנית ומופיעה ונעלמת לפעמים תוך מס דקות ולפעימים נמשכת חצי שעה .

3. האם יש תוכנה או אמצעים בחלונות 7 לנטרול או מדידה כל שאר התוכנות שמנסות לגשת לאינטרנט? כדי להשאיר רק את הדפדפן כשחקן יחיד?

4. הבדיקה עשיתי גם ללא מתאם השיחות של 012.

5. האם גלישה דרך יציאת של מודם הוט תגביל את המהירות עבור 12 מגה?

6. איך אני מאתר מה מרחק המרכזיה של ממני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מתעלק על השרשור אך אני אובד עצות :/

אני בתשתית HOT ויש די הרבה PACKET LOSS, גם כשאני מחובר ישירות למודם.

בערך 15 איבוד פאקטים תוך 10 דק'. הטכנאי היה פה, הרכיב משהו על הכאבל שרשום עליו '10DB' וטען שהוא הקטין את התדרים והכל תקין.

מישהו יודע, איך לגרום להם לבוא ולתקן את הבעיה כמו שצריך? 15 פאקט לוסט זה גרוע הרבה יותר מתוצאות אחרות שראיתי באינטרנט (לדוגמא ראיתי שלמישהו יצא 7 פאקט לוס למשך לילה שלם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה משהו בתשתית שלך...

לאחר 12 דקות של בדיקת פינגים להלן התוצאה:

Ping statistics for 212.179.160.203:
Packets: Sent = 746, Received = 746, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 8ms, Maximum = 53ms, Average = 11ms

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מתעלק על השרשור אך אני אובד עצות :/

אני בתשתית HOT ויש די הרבה PACKET LOSS, גם כשאני מחובר ישירות למודם.

בערך 15 איבוד פאקטים תוך 10 דק'. הטכנאי היה פה, הרכיב משהו על הכאבל שרשום עליו '10DB' וטען שהוא הקטין את התדרים והכל תקין.

מישהו יודע, איך לגרום להם לבוא ולתקן את הבעיה כמו שצריך? 15 פאקט לוסט זה גרוע הרבה יותר מתוצאות אחרות שראיתי באינטרנט (לדוגמא ראיתי שלמישהו יצא 7 פאקט לוס למשך לילה שלם)

תהנה משנה של בעיות איזוריות, עוד 15 זה סביר, לי היה אם תחפש לי התראדים שלי סיפור שלם בנוגע להוט, וכשהגיע NGN 50MB לאיזור שלי באותו זמן עוד שראיתי שבזק עובדים על הקופסא שם כבר התקשרתי ואמרו לי שיעבירו אותי, נסעתי במיוחד לחנות של בזק כי רק שם נשאר DLINK 6740U, כל כך רציתי לעוף מהוט כאילו שלחו טיל למאדים בפעם הראשונה.

אז בעיקרון, לא משנה כמה תתקשר אליהם, לא משנה מה תגיד להם, אם יש להם בעיה איזורית באיזור שלך, לפחות שנה תסבול, לא משנה אם בשקט או בצעקות, הם לא יכולים לעשות בעיקרון כלום עד שה"מהנדסים" רמה 0.5 יצליחו למצוא את מקור הבעיה, בכל מקרה רק שתהיה בראש שקט, גם בחו"ל לחבר שלי בשוודיה היה לו 100MB/10MB תשתית בהתחלה, קיבל גם 115MB בהורדה, אחרי כמה זמן פתאום עבר לתשתית כבלים באיזור שלו עם 50MB/10MB , הוא בקושי מקבל 20-30 במצבים טובים וגם יש לו הרבה ניתוקים, בעיות סינכרון, בעיות T3 TIMEOUT , ומי יודע מה עוד. וזה מניסיון של 9 שנים בהוט בערך. סבל שאני לא אשכח בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...