שאלה על תכנות מכשירים - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על תכנות מכשירים

yuval12321

Recommended Posts

אני רוצה לעשות מחשבון אישי לעצמי ולשים בו נוסחאות וכל מיני דברים שאני משתמש בהם הרבה כדי לקצר לי דברים וכדי לבדוק טעויות שלי

אני יכול לתכנת משהו במחשב בC# עם במצב console שיעשה את זה ואז ללכת לחברה ולבקש ממנה להכניס לי את זה למחשבון? (או שאפשר בכלל לבקש מהחברה לתכנת משהו בשבילי ולשים לי את זה על מחשבון)

זה לא אמור להיות מסובך נכון?

צריך רק לעשות תנאי לחיצה על כפתור ואת הנוסחה ואז הכפתור מעביר את הנוסחה לחלק מהתרגיל ואני רק מציב מספרים משתנים

זה אפשרי לעשות דבר כזה?

אני יכול נגיד לבקש שיבנו לי מכשיר שיש בו רק מערכת הפעלה והוא עובד על CONSOLE ואז אני רק יעביר מהמחשב את הפקודות שאני צריך?

ועוד דבר - איך אפשר לתכנת לאייפון אם אין לי מק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, יש מחשבונים שנועדו לזה:

http://en.wikipedia.org/wiki/Programmable_calculator

כיוון שהמעבדים שלהם מאוד שונים מהמעבדים של מחשבים אישיים, והם מריצים מערכות הפעלה שונות, צריך לכתוב תוכנות שמיועדות אליהם (דהיינו, לא תוכל לכתוב תוכנה ב-#C ולצפות שהיא תרוץ על מחשבון, אלא אם זה מחשבון שמלכתחילה מיועד להריץ תוכנות כאלו.... לא שאני חושב שיש כאלה מחשבונים).

השאלה היא למה בכלל אתה צריך דבר כזה, בהתחשב בעובדה שיותר נוח לעשות מחשבון כזה לסמארטפון או למחשב נייד.

ועוד דבר - איך אפשר לתכנת לאייפון אם אין לי מק?

באופן רשמי אי אפשר, אבל אתה יכול להתקין של על virtual machine.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה שפה עושים גרפיקה באפליקציות באייפון?

זה קשה ללמוד או שזה דומה לבC# ולשפות תכנות האחרות של ווינדוס?

אפשר במחשבון כזה להכניס נוסחת גזירה של פונקציה ולעשות כאילו תא שמור שאני מכניס כל פעם ערך X וזה מחזיר את הY בלי לאפס את הפונקציה הנגזרת? (במחשבון מדעי רגיל ונירלי גם במחשבון מדעי עם גרף אתה כותב פונקציה ונקודת X וזה מחזיר לך רק Y אחד ואני רוצה שהמחשבון גם יגזור את הפונקציה ויראה לי מה הנגזרת אחרי צמצומים (אפשר גם בלי צמצומים) ואז אני יוכל לבדוק עם הנגזרת שאני מצאתי נכונה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה שפה עושים גרפיקה באפליקציות באייפון?

זה קשה ללמוד או שזה דומה לבC# ולשפות תכנות האחרות של ווינדוס?

לאייפונים מתכנתים ב-Objective-C.

היא יותר דומה ל-++C מאשר ל-#C, למיטב ידיעתי (אבל אני אודה שאני לא כל כך מכיר את השפה, אז יכול להיות שאני טועה).

ולפני שתשאל, לאנדרויד מתכנתים בג'אווה.

אפשר במחשבון כזה להכניס נוסחת גזירה של פונקציה ולעשות כאילו תא שמור שאני מכניס כל פעם ערך X וזה מחזיר את הY בלי לאפס את הפונקציה הנגזרת? (במחשבון מדעי רגיל ונירלי גם במחשבון מדעי עם גרף אתה כותב פונקציה ונקודת X וזה מחזיר לך רק Y אחד ואני רוצה שהמחשבון גם יגזור את הפונקציה ויראה לי מה הנגזרת אחרי צמצומים (אפשר גם בלי צמצומים) ואז אני יוכל לבדוק עם הנגזרת שאני מצאתי נכונה)

שוב, זה תלוי במחשבון... השאלה היא כאמור למה אתה צריך את זה (במקום פשוט לכתוב תוכנה כזו למחשב, או להשתמש בתוכנה במחשב שיודעת לעשות חישובים כאלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, זה תלוי במחשבון... השאלה היא כאמור למה אתה צריך את זה (במקום פשוט לכתוב תוכנה כזו למחשב, או להשתמש בתוכנה במחשב שיודעת לעשות חישובים כאלה).

הוא מן הסתם רוצה להכניס את זה לבגרות... לכן הוא גם רוצה שזה יהיה על מחשבון מדעי רגיל, ולא סמארטפון(כי את זה כמובן אסור להכניס לבגרות...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נירלי אסור להכניס לבגרות וגם למבחנים

אבל במבחנים אני מוכן לקחת סיכון ולא להגיד שזה עושה נגזרת

ואני מתכוון אם יש בC# פרמטרים שאני יוכל לעשות פונקציות ונגזרות

אני צריך לעשות אותן עם משתנה

נגיד אני רוצה להכניס את הפונקציה x^2+2x ואז הנגזרת שלי היא 2x+2 אז אני רוצה שזה יראה את הנגזרת

במחשבונים מדעיים אתה כותב פונקציה\נגזרת וזה מחזיר לך ערך y

הפרמטר צריך להיות במשתנה מסוג double כדי לעשות את הפונקציה וזה אומר שהוא אות שמסמלת מספר משתנה

יכולים לעשות דבר כזה בC# או בשפת תכנות של מחשבונים שניתן לתכנת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ היא שווה את הכסף לדעתך?

ולמה היא צריכה הרשאה למיקום שלך (GPS ו- network based)?

ולפותח הדיון: אתה לא מרמה רק במבחן, אתה מרמה גם את החברים שלך שלמדו. לא עדיף ללמוד קצת יותר ולהרגיש יותר טוב עם עצמך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...