חנוית בחול שכן מוכרות לישראלים - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חנוית בחול שכן מוכרות לישראלים

the_saint

Recommended Posts

רציתי לדעת אם מישהו מכיר חנויות בחול שמוכרות ויותר נכון שולחות לארץ..

ובעיקר ..

מניסיון מר וארוך, אין חנויות חומרה ששולחות לארץ. ואם יש הם מוסתרות היטב :lol:

ניסיתי עשרות רבות וכולם או לא שולחים בכלל לארץ או לא מקבלים כ"א ישראלי (יש לי מסטרקרד שהוא בינלאומי וגם אותו הם לא קיבלו)

בהצלחה, אם תמצא, אנא יידע אותנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חנות ששולחת מוצרי קירור לישראל והיא זאת

כרטיסי מסך אפשר להזמין דרך חנות רגילה בארה"ב ודרך החברה הזאת

כל כמה זמן מישהו ממליץ על האתר הזה ששולח לארץ.

השאלה היא כזאת: למישהו יש ניסיון מעשי עם החברה הזאת?

הכתובת למשלוח שם היא של אדם פרטי, זה נראה לי קצת חשוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-easybuyus האלה נראים לי טובים עם שיטה מקורית, אך בכל מקרה אני לא אהיה שפן נסיונות.

שאלה לי אליכם: מה הסיכונים הכרוכים בהזמנה מחו"ל? ובאיזה תחום המחירים באמת יותר נמוכים ששווה להזמין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-easybuyus האלה נראים לי טובים עם שיטה מקורית, אך בכל מקרה אני לא אהיה שפן נסיונות.

שאלה לי אליכם: מה הסיכונים הכרוכים בהזמנה מחו"ל? ובאיזה תחום המחירים באמת יותר נמוכים ששווה להזמין?

בהנחה שפתרת את בעיית המשלוח זה יכול לחסוך בין רבע לחצי מחיר, אבל לא על הכל, צריך לעשות סקר שווקים גם בארץ וגם בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי מזמין מהם... זה מאוד לא אמין..

להזכירכם, הם לא הראשונים שמנסים את זה.. כבר היתה חברה שעשתה משהו דומה (ואפילו הספקתי לשכוח איך קוראים לה) שפשטה את הרגל, ועדיין יש באותה תיבת דואר פרטית בחו"ל מוצרים של אנשים שכבר שילמו עליהם אבל עדיין לא קיבלו אותם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצבים בהם המחיר בחול נמוך ב %50 (ע"ע כרטיסי מסך)

נסה באתר זה לגבי השוואת מחירים בחול, אם תמצא שם חנות ששולחת לארץ, עדכן אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי מזמין מהם... זה מאוד לא אמין..

להזכירכם, הם לא הראשונים שמנסים את זה.. כבר היתה חברה שעשתה משהו דומה (ואפילו הספקתי לשכוח איך קוראים לה) שפשטה את הרגל, ועדיין יש באותה תיבת דואר פרטית בחו"ל מוצרים של אנשים שכבר שילמו עליהם אבל עדיין לא קיבלו אותם..

צודק, אך יש די הרבה לקוחות שכן קיבלו את המוצרים לפני שהחברה פשטה רגל. כמו כל קנייה בחיים תמיד יש סיכון...

לגבי האנשים שלא קיבלו את המוצרים, נטוויזיון קנתה את האתר ושלחה להם את המוצרים. במקרה של האתר הנוכחי, אנו לא יודעים מי או מה עומד מאחוריו, ולא, לא הייתי לוקח את הסיכון לאבד כרטיס מסך שעלה לי מע 300$...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...