desktops - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

desktops

finhack

Recommended Posts

איך עושים את כל המידע הזה שיש לך בצד?

תריץ חיפוש על Conky, יש הרבה מידע, תתקין איזה סקריפט של מישהו ותעצב אותו איכשהו, או שתבנה אחד משלך

http://desktopspotting.com/26/best-conky-configs-for-linux-desktop/

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תרד שלם של שולחנות עבודה בפורום כללי.

אם מדברים על desktops ולא על wallpapers זה דבר אחר.

אגב, אני די חדש בלינוקס ובהחלט הייתי רוצה לשפר את המראה הכללי. יש תוכנות\עצות לשיפור? הורדתי compiz אבל הוא די מוגבל וחסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הפורום כאן אל - מה שאומר שהם יראו דסקטופ שונה, אבל לא את אותם דברים שאנחנו משמשי נראה (ונבין) באותה תמונה

כך שנראה לי רצוי שיהיה לפורום / מערכות הפעלה אחרות נושא כזה משלנו - אם יש מה להוסיף אליו וזה העבודה שלכם ^_^

בכמה דסקטופים האחרונים (KDE 4 ואני חושב Gnome 3 ו Unity) יש את האפקטים משלהם ללא compiz. בתקופה של compiz (בערך 2006) היו compiz ו compiz ו beryl כשכל אחד מהם נתן אפקטים משלו ולא תואם לאחרים. אני לא בטוח שהיום יתן לך משהוא להתקין אותם

הדסקטופ שלי הוא KDE אל מערכת Arch

ה widget styles הם qtcurve אם כמה הגדרות ידניות ששמרתי בקובץ, כך שניתן להעביר אותו בין מחשבים. ב KDE 3 הייתי משתמש אם light style 3 ו NET style. . בארצ' ההתקנות הם qtcurve-kde4 ו qtcurve-gtk2 ורצוי להתקין gtk-qt-engine כדיי לתאם את המראה בתוכנות GTK כמו פיירפוקס אם KDE (אחריי שמתקינים יש הגדרה ל GTK ב systemsettings)

ה desktop theme הוא בכללי oxygen אם כמה תוספות מ seamless או naked. בגרסאות מוקדמות של KDE הייתי משתמש פשוט אם oxygen - אבל הם דיי הרסו כמה דברים וזה עובד פחות טוב ב 4.4 ומעלה, ואנחנו עוד כמה ימים ב 4.8. בין היתר השקיפות של ה cpu monitor פשוט לא עובדת ויש לו רקע שחור

הרקע הוא מסוג virus - המחשב מקשקש צבעים אקראיים אל התמונה של הרקע (בצילום מסך השני ניתן לראות קו קטן כי זה בידיוק התאפס - אבל זה מתפשט ו "הורס" את כל התמונה באקראיות). תמונות טובות ניתן למצוא ב DesktopNexus ובכללי ב images אם יודעים מה לחפש. את התמונה שיש לי עכשו ניתן למצוא ב images אם מחפשים mntnclouds.jpg - יש לי אותה מלא זמן (לא קבוע) ואני שם אותה מחדש לפעמים

לארצ' יש כמה רקע ל KDE (ההתקנה דפוקה ומתקינה לתיקיה הלא נכונה, חייב להעביר את הקבצים כדיי למצוא אותם מחלון ההגדרות של הדסקטופ) אם איקון של ארצ' + רקעים ל login screen וכדומה - ההתקנות הם archlinux-wallpaper ו archlinux-themes-kdm ויש התקנה של רקעים ממש ישנים (אם האיקון הקודם של ארצ') archlinux-artwork

לפניי כמה שנים עשיתי פונט (פתחתי את Miriam Mono CLM של קולמוס בתוכנה FontForge ושיחקתי איתו קצת) אם אותיות מרובעות דקות. הורדה http://omploader.org/vaDgw . את התוכנה עצמה ניתן להתקין מחבילה של ארצ' (לא חייב כדיי להשתמש אם הפונט)

בקונסול alt ctrl F1 אני שם את הפונט Lat2-Terminus16 ההגדרה היא CONSOLEFONT="Lat2-Terminus16" בקובץ rc.conf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש עניין של טעם אישי והרגלים.

לי נוח בKDE. תנסה כמה שולחנות עבודה בLIVE ותבחר את זה שהי מוצא חן בעיניך.

אם שי לך איזור מיוחד של תוכנות שאתה משתמש בו, זמינות ויכולות התוכנות ה"טבעיות" לנושא שסביבת העבודה מציעה לך יכול גם להוות גורם משפיע על ההחלטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני משתמש KDE, החל מ KDE 3.4

אתה יכול להתקין כל דסקטופ בכל מערכת קיימת - במסך של ה log in יש בחירה של sessions ושם אתה בוחר לאיזה דסקטופ להתחבר

אתה גם יכול לעשות switch user בין דסקטופים שונים שמותקנים באתה מערכת

ואתה יכול להפעיל תוכנות של דסקטופ אחד מדסקטופ אחר - זה לא שתוכנות של KDE יעבדו רק ב KDE וכו' - יכול להיות לכל היותר שהעיצוב לא ייראה תואם (וגם לזה יש פתרונות כמו qtcurve ו gtk-qt-engine)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...