תקיעת משחק במעבר מפות מאז עידכון 4 ג'יגה. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקיעת משחק במעבר מפות מאז עידכון 4 ג'יגה.

LoopXXX

Recommended Posts

מאז העידכון של 4 ג'יגה יש לי בעיה לפעמים בין משחק למשחק, פעם יותר פעם פחות. במעבר מפות הוא נתקע על LOADIN כל המסך שחור ואני שומע גם שכל המחשב מפסיק את המאמץ כאילו יצאתי מהמשחק. אבל בפועל הוא לא אומר שנתקעתי או משהו כזה לפי TM. ברגע שאני לוחץ לסגור את החלון של המשחק אז פתאום מופיע עוד למעלה את ה- SAVING ויוצא.

למישהו עוד קורה דבר כזה ויודע לפתור? GTX470 עם בטא החדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

גם לי זה קורה, אני עם 580 DCU2.

אצלי הרבה פעמים בפעם הראשונה שאני רוצה להתחבר לסרבר יש לי שגיאה לא ידועה אבל אם אני מנסה שוב להכנס לאותו סרבר, אני נכנס ללא בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לכל מי שיש ציפ של רילטק חווה את הבעיות האלה, בBC2 זה גם קרה עם כרטיסי קול של VIA ועוד חברה ויש כאלה שזה קרה ויש כאלה שלא....

אני גם לא טוען שזו הבעיה בוודאות, אני רק יודע שאני עם 570 ואין לי את זה...

צריך לוודא שיש לך את הדרייברים הכי עדכניים לצ'יפ שלך.

פתרון נוסף הוא שימוש בכ.קול חיצוני (פשוט) בזמן המשחק (יש כאלה בפחות מ100 ש"ח, לא סגור על מחיר מדויק) - אם יש לך אחד או יש לך אפשרות לבדוק עם אחד כזה, זה שווה בדיקה.

כשזה קרה לי בזמנו עם BC2, התקנתי ישירות מהאתר של רילטק ווידאתי שכל פעם שאני מתקין דרייבר של אנווידיה שהוא לא יתקין את הHD AUDIO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הגעתי לזה... זה נושא חרוש עוד מימי BC2...

תקיעות במשחק, תקיעה בטעינה, שנתקע בלופ, כל אלה הובילו אנשים למסקנה שיש לDICE בעיות עם כרטיסי קול מסוימים.

שוב, אני לא אומר שזו הבעיה, זה רק עוד משהו שצריך לבדוק...

צריך למצוא את המכנה המשותף (או הדומה ביותר) כדי לעלות על הבעיה, פשוט זרקתי באוויר את נושא כ. הקול כי היו דברים מעולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

בדיוק אותו הדבר גם אצלי אחרי העדכון האחרון. עד העדכון האחרון הכל היה מעולה למרות הכרטיס קול של רילטק...

אחרי העדכון זה כבר נהיה בלתי אפשרי אפילו לשחק.

יוצא מהמשחק עם הודעה STOP WORKING אחרי 5 דקות בערך. ניתקע... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...