מעוניין לקנות קונסולה, נוטה לכיוון XBOX, אבל יש התלבטות [קניתי PS3] - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות קונסולה, נוטה לכיוון XBOX, אבל יש התלבטות [קניתי PS3]

Nyromith

Recommended Posts

אכן. מכוער על ה-PS3, ועוד יותר מכוער על ה-. לא מבין למה אומרים שהגראפיקה שלו מהפכנית. לפחות הוא שחיק על ה-PS3 בניגוד ל-.

נרשמתי ל-PSN של ושל ארה"ב. ב-PSN של ארה"ב נתתי את המיקוד של , אבל בשורת הכתובת רשמתי את הכתובת האמיתית שלי. אולי אני עוד ארשם ל-PSN של רוסיה אם יש שם משחקים מתורגמים.

בכל אופן, אני אוהב לקנות משחקים בקופסה, אז גם אם יעיפו אותי מה-PSN לא נראה לי שזאת תהיה אבדה גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן. מכוער על ה-PS3, ועוד יותר מכוער על ה-. לא מבין למה אומרים שהגראפיקה שלו מהפכנית. לפחות הוא שחיק על ה-PS3 בניגוד ל-.

בPC זה מאוד תלוי באיזה חומרה יש לך

אני הרגשתי שלמנוע הגרפי יש פוטנציאל פשוט הוא צריך חומרה חזקה יותר וסורס בגלל שהיה צריך לפעול גם על הPS3 וה360

אולי בדור הבא של הקונסולות ניראה מה המנוע הגרפי הזה שווה

נרשמתי ל-PSN של ושל ארה"ב. ב-PSN של ארה"ב נתתי את המיקוד של , אבל בשורת הכתובת רשמתי את הכתובת האמיתית שלי. אולי אני עוד ארשם ל-PSN של רוסיה אם יש שם משחקים מתורגמים.

בכל אופן, אני אוהב לקנות משחקים בקופסה, אז גם אם יעיפו אותי מה-PSN לא נראה לי שזאת תהיה אבדה גדולה.

הPSN כמו יתר החנויות הווירטואליות של הקונסולות היום די יקר

עם יש לך אפשרות לקנות משחקים ריטל (יש משחקים מסוימים וDLC שאין אפשרות לקנות פיזית ) אז תלך על זה

אני התחלתי לקנות משומשים מחנות באנגליה שזה הרבה יותר זול מלקנות חדשים בחנות מאנגליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אלוף או לא?

http://psnprofiles.com/trophies/RAGE/Nyromith

כנראה שסחטתי מהמשחק הזה את כל המיץ. משחק נחמד, אבל אלמנט ה"תפקידים" בו מנוצל רק כדי להריץ אותך לאותם מקומות פעמיים.

קניתי GOW 1+2 והזמנתי את Uncharted 1+2 מאיביי. יש עוד כ"כ הרבה משחקים להשלים, ואני כבר מתחיל להתגעגע ל-WOW.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

זהו. סיימתי את GOW על God Mode (הרמה הכי קשה, לא הצ'יט). נהרס לי הבקר לקראת המשימה האחרונה - הכפתור L1 הפסיק להגיב, והייתי צריך לקנות חדש פחות מחודשיים אחרי הקנייה. קצת מדאיג.

עדכון: הנה הפלטינום של GOW:

http://psnprofiles.com/Nyromith

הוא מוקדש לבקר האהוב שקיבלתי עם ה-PS3, ולא הצליח לשרוד את הרמה הכי קשה של המשחק הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...