(GTX560 TI OC VS HD6950 (HD6970 BIOS - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

(GTX560 TI OC VS HD6950 (HD6970 BIOS

nissim1984

Recommended Posts

אני מחפש כרטיס מסך בסביבות 1200 - 1000 ש"ח.

מעבד 2600K לוח אם EXT3/GEN3, מעוניין ב OC.

מעוניין במשחקים כבדים ברזולוציה של 1920X1080 וסרטים 1080P - FHD.

פזלתי לכיוון GTX560 TI אך יש כמה דגמים.. הרגיל (RETAIL), ה OC וה UD (עמיד יותר) וזה רק בג'יגבייט..

שלא נדבר על יצרנים אחרים כמו ICHILL של INNO3D או GOLDEN SAMPLE, PHANTOM של GAINWARD ועוד!

אז בהנחה שלכולם מחיר זהה (בחנויות שונות) מה באמת עדיף, יש לקחת בחשבון את העובדה שארצה לבצע OC למעבד - אני מניח שאפשרי לעשות גם לכרטיס מסך אבל אין לי מושג מה זה אומר ואם כן אעשה לו אז מה עדיף לקנות?? והאם יש עדיפות לחברה ספציפית?? (ללא קשר למס שנות האחריות).

מעבר לזה במחיר דומה יש את ה HD 6950 שגם שם לא חסר חברות ודגמים ואולי הוא עדיף?! כמו כן גם המושג של "פתוח" לא ברור לי, האם ה HD 6950 כאשר הוא "פתוח" (מה שזה לא יהיה..) עדיף על ה GTX560 TI?

או שאולי בכלל עדיף מערך כרטיסים (הלוח תומך SLI) כגון 2 של 500 - 600 ש"ח כל אחד ואם כן איזה?

או אפילו כרטיס ישן אך חזק יותר (מס גדול יותר של PROCESSOR CORES) כגון GTX470/480?

אשמח אם תוכלו לשפוך אור על הנושאים הנ"ל ובמיוחד על נושא ה GTX560 TI לדגמיו השונים.

ובעצם כל הצעה/ המלצה/ דעה אשר עומדת בדרישות/ תקציב תתקבל בברכה..

נ.ב: אני קונה יום שלישי הזה אז אשמח לגבש דעה בעזרתכם עד אז.

תודה מראש על העזרה ושבוע טוב לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה..

כן גם אני חשבתי עליו, אבל השאלה מה נותן ה UD - עמידות טובה יותר ב OC? ודגם ה OC האם זה אומר שהוא כבר מומהר? מה יותר טוב?

ג'יגהבייט עדיף על שאר החברות בדגם זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UD פשוט זה סימן שזה דגם עם דברים מעבר.

הם שמים שם גופי גדולים יותר ורכיבים יותר איכותיים... אז אפשר להגיד שיש לו סיכוי לשרוד במתח גבוה יותר וכו'.

אני קניתי לוח גם ממותג UD, ויש לו גופי גדולים ויציאות שלא היו בלוחות אחרים, אבל זה לא אומר שלחברות אחרות אין מה להציע.

ASUS לדוגמה בדגמים היקרים יותר גם מציאים גופי ורכיבים איכותיים יותר.

על הדגם הספציפי של הכרטיס לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או.קי שוב תודה ;D

כעת ההתלבטות היחידה שלי היא האם ללכת על GTX560 TI UD או על HD6950 שפתוח ל HD6970

מבחינת מחיר די דומה (ה 6950 100 ש"ח יותר), אבל מה יהיה חזק יותר ומתאים לדרישות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי.. תודה על התגובות.

אבל הבנתי שלכרטיסי ה HD אין מרווח גדול ב OC לעומת ה GTX, וגם ש HD6950 פתוח ל HD6970 הוא עדיין חלש יותר מ HD6970..

אז למרות כל זה HD6950 פתוח ל HD6970 עם OC מינימלי יהיה חזק יותר מ GTX560 TI UD עם OC מסיבי??? ואם כן בכמה אחוז בערך? (לדעת אם זה שווה הפרש מחיר של כ 150 ש"ח)

שוב תודה חבר'ה, עזרתם לי מאוד!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6950 פתוח ל-6970 חזק כמעט באותה מידה.

6950 רגיל עם OC מסיבי יכול להתקרב לביצועים אבל זה כרוך במאמץ אדיר, צד שלישי וכמובן צריכת חשמל גבוהה והמון חום.

וגם אז לא בטוח שיהיה יציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6950 פתוח ל6970 חזק יותר מ560TI,

אבל תמיד יכולה להיות הבעיה שהכרטיס לא יפתח, ותישאר על 6950 שקצת חלש מה560TI

שניהם בערך באותו מחיר..

560 TI קריר ויכול להגיע בOC לשיפור דיי גדול..

עם אתה מתכנן OC לך על ה560 TI,

עם לא ואתה רק רוצה לפתוח את הכרטיס ל6970 לך על הכרטיס 6950

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להגיד לך מהכרטיס שלי שהבאתי אותו ל1000MHZ לליבה מול 900 בסטוק מומהר ו 820 ברפרנס ככה שזה יותר מ20 אחוז לכרטיס טוב...{asus 560 ti top{ והוא בכלל לא מתאמץ...

אתה יכול לעשות השוואה פשוטה בגולל ולרשום את הדגמים עם VS וOC ותראה תתוצאות...

בOC הוא עובר את ה6950 470 gtx ואפילו את ה480 gtx {בסטוק רפרנס}... הוא אחד הכרטיסים היותר טובים לOC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yanivnn לפי מה שאתה אומר יש ל GTX560TI יכולת OC גבוהה (ואפילו יהיה חזק מ GTX570 סטוק) השאלה אם יהיה חזק יותר מ HD6970 (עם OC צנוע - כי אין לו מרווח OC גדול כמו ל 560)?

jossefon אני קניתי מ TMS את הכרטיס של ספייר HD6950 2G עם ביוס כפול (שני מאווררים) שמביקורות כאן בפורום הבנתי שניפתח בקלות ל HD6970 (אפילו רק ע"י הזזת הכפתור של הביוס, כלומר כבר צרוב עליו ביוס של 6970 - לא יודע עד כמה זה נכון).

באופן כללי עדיף את הדגם של 6950 עם שני מאווררים או אחד?

תודה לכם על העזרה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל ש-560TI רגיל יעבור את ה-570 צריך קצת יותר שיפור ביצועים ממה שתיארת. 570 חזק יותר מ-480. וה-570 וה-6970 די מתחרים אחד בשני ו-560TI מתחרה ב-6950.

אני מכווה שהבנתה את הנקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...