ננעלתי מחוץ ל- arch עם gnome - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ננעלתי מחוץ ל- arch עם gnome

Shoko

Recommended Posts

התקנתי gnome וגרמתי לו לעלות עם המערכת הפעלה.

הבעיה היא שלא יצרתי עוד יוזר וה- gome לא מאפשר לי להתחבר כ- root. אני לא מצליח לעלות ב- shell איך עושים זאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שקראתי את המשפט שלך כמה פעמים ולא הבנתי את כוונת המשורר.

איך אני מוסיף יוזר כאשר אני מגיע רק למסך הכניסה? הצלחתי לעלות ל- GRUB אבל מה אני יכול לעשות שם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להוסיף משתמש אני יודע.

הבעיה היא שכשאני מדליק את המערכת היא עולה ישר אל תוך ה- gnome שמבקש משתמש וססמא.

מכיוון שהוא לא נותן להתחבר עם root ואין לי משתמש אחר אני בבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: אחי, זה בסדר, קורה גם לטובים ביותר (ולי :) )

3 פתרונות מהירים:

1. בתוך GDM אתה יכול ללחוץ ctrl + alt + F1 וזה יזורק אותך לטרמינל.

2. תשנה runlevel אתה יכול להעביר פרמטרים ל init מה bootloader כמו שאתה מעביר לקרנל,

זה לא פרמרטר סטנדרטי ומשתנה לפעמים מהפצה להפצה. הרגע בדקתי בוויקי של ארץ, ותה צריך פשוט להוסיף 1.

או לייב סידי ולערוך את inittab ידנית.

3. לייב סידי chroot ו useradd .

אחח, אם רק הייתי מקבל שקל על כל פעם שנעלתי את עצמי בצורה מביכה מחיבור SSH ונאלצתי לעשות את ה walk of shame לשרת\ראוטר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: אחי, זה בסדר, קורה גם לטובים ביותר (ולי :) )

3 פתרונות מהירים:

1. בתוך GDM אתה יכול ללחוץ ctrl + alt + F1 וזה יזורק אותך לטרמינל.

2. תשנה runlevel אתה יכול להעביר פרמטרים ל init מה bootloader כמו שאתה מעביר לקרנל,

זה לא פרמרטר סטנדרטי ומשתנה לפעמים מהפצה להפצה. הרגע בדקתי בוויקי של ארץ, ותה צריך פשוט להוסיף 1.

או לייב סידי ולערוך את inittab ידנית.

3. לייב סידי chroot ו useradd .

אחח, אם רק הייתי מקבל שקל על כל פעם שנעלתי את עצמי בצורה מביכה מחיבור SSH ונאלצתי לעשות את ה walk of shame לשרת\ראוטר...

יותר טוב ממני חחח.

הצלחתי לנעול את עצמי מחוץ לשרתים עם iptables שהקשר היחידי שלי אליהם היה ssh....(טוב בעצם זה קרה פעם אחת) אבל היו עוד פאדיחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם... ACLים על הראוטר ומה לא, ראוטרים זה אותו אפקט רק ש (א) לפעמים כל הרשת לא עובדת (ב) הוא לרוב ממוקמים

רחוק באיזה ארון נידח עם 40 מעלות :( ... וכאתה הולך עליו אנשים נותנים לך מבט זועם (כזה: :pissed: ) שאחרי הפעם השניה הופך

למבט של אכזבה עמוקה, בפעם השלישית רובם מבינים שיש לך יום רע ונמנעים מקשר עין, למקרה ש:

אגב, אני רואה שאתה עדין על , עבד לך בסוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...