מכשיר CDMA 850 / CDMA 1900 מתאים לאורנג' ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכשיר CDMA 850 / CDMA 1900 מתאים לאורנג' ?

ngc224

Recommended Posts

מה זאת אומרת לא עובדים עם CDMA ?

יש לי מכשיר ישן 8300 ( או VX8300 לא זוכר), הוא נקנה בפלאפון ליפני איזה 5 שנים :) ועבד 3-4 שנים בפלאפון

הבעיה זה שאין לו SIM, וחשבתי שאולי אורנג' יכולים לצרוב את המספר (כמו שפלאפון עשו).

השאלה אם התדרים שלו תומכים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בשנת תרת"ח השתמשו בארץ ב-CDMA. לא נעשה יותר שימוש בטכנולוגייה זו. אין סים בפלאפונים כאלו, זה עובד על פנימית. אורנג' לא משתמשת באנטנות כאלו, זה לחלוטין חסר שימוש בארץ. וגם שום אחרת.

אין שום אפשרות להשתמש ב-CDMA בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

אבל זה מאוד מוזר, אתה אומר שאם לא האיתי משדרג למכשיר חדש לפני שנה (!) אז עכשיו היו מנתקים לי אותו ? (כי המכשיר עבד טוב מאוד עד ליפני שנה ברשת פלאפון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשת חיה ובועטת אך הם לא רושמים מכשירים חדש.

אגב, פלאפון לא "צרבו" את המספר על הטלפון, אלא הם רשמו את המספר הסידורי שלו (ESN אאל"ט) במחשבים שלהם. זה בדיוק כמו שאורנג'/פלאפון (היום)/סלקום רושמים את המספר הסידורי של הסים במחשבים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? מוזר מאוד...

כי כמו שכבר אמרתי לך יש אנשים אם מכשירים בני 4 שנים (לא כולם מחליפים מכשיר כל חצי שנה).

אז באורנג' אין סיכוי...

המכשיר הזה לא חדש, אני קניתי אותו בפלאפון פעם, יש מצב שהם ירשמו אותו עוד הפעם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמדומני הם עדיין רושמים מכשירים בתנאי שאלה מכשירים שהם שיווקו אותם בעבר. בכל מקרה, אם המכשיר נותק ולא חובר מכשיר אחר במקומו זה כאילו התנתקת מהרשת (בעצם, לא כאילו..) ואני לא יודע מה המדיניות שלהם. אם זה כל כך קריטי לך, פשוט תרים אליהם טלפון ותברר מה המדיניות שלהם. הנציגים כנראה יודעים יותר טוב מאיתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...