התרגיל של בזק - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התרגיל של בזק

סוכריות MאנדM

Recommended Posts

זה קו לחו"ל, לא תחליף לתשתית של . הכבל התת ימי לא יגיע לך עד לבית. מי כן יגיע אליך עד לבית? החוטים של (או של הוט). כלומר, כדי לקבל קישוריות לאינטרנט, טלפון או כל דבר אחר אתה צריך תשתית פיזית שתצא מהבית שלך, וכרגע זה רק או (בעתיד תהיה גם חברת חשמל, אבל זה כנראה לא משהו שאתה הולך לראות בשנה הקרובה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון שצריך את התשתית הפנמית של ( בן לאומי היא חברה של אותו חברה אין הבדל) אין ברירה . אבל היי מהמיתנגדים , לקו מהיר לחול, כי היא לא תהייה בילעדית , ולא תוכל להחזיק אתנו קצר. היום מי שהייה מחובר עם הקבל החדש, ולא יקבל מה שהוא אמור לקבל. יכול להיות שהבעייה תההיה בביזק שיצתריך עכשוו לעבוד יותר קשה, ולספק לנו ביצועים יותר טובים. ולא יכלו לחסום לנו או לבקש לעשות חשבון . כי עם בזק יחפשו כול מני דרכים לחסוך, על חשבוננו והצרכן .לא יקבל מה שמגיעה לו לפחות בקו לחול היה פה בלגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אין קשר. לא סיפקה וגם לא תספק לך קו תקשורת מהיר לחו"ל. כמו ש-yonizaf אמר, מספקת לך את התשתית שמחברת את הבית שלך לספקית השירות (דהיינו בזב"ל, נטוויז'ן, 012 וכו'). ספקית השירות היא זו שמספקת לך את החיבור לחו"ל.

בזק הם גם לא אלה שמספקים לך "חשבון גיימר". חשבון גיימר הוא אצל ספקית השירות.

מתי התנגדו לקו מהיר לחו"ל?

(ואגב, בלי קשר לנושא - בינלאומי היא חברת בת של בזק ובבעלותה המלאה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניצל כמה שאתה לא צודק. וזה כן קשור לנושא, בן לאמי זה חברה של , אפלו השם שלהם זה +תוספית. אפלו אתה אומר אז, יוצא שלא חשוב איך מיסתכלים על זה. מיספקת את שני השרותים, גם תשתית וגם ספק אפלו בבזק, לא מסתרים שבזק בן לאמי זואת חברה של בזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו לדבר אל קיר...

אתה טוען שבזק מתנגדים לקו המהיר לחו"ל, למרות שלבזק עצמה אין קשר לחיבור האינטרנט לחו"ל. בינלאומי הם אלו שמספקים את החיבור לחו"ל, אבל הם אלו שהם הניחו את הקו, אז איך הם יכולים להתנגד לו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניצל כול כך קשה להבין ההיתנגדות שלהם זה לא לחברת בין לאומי ששיכת להם זה היתנגדות לחברות אחרות שלבזק אין קשר ושליטה בהם מה קשה להבין אני מבין שאתה עוד חושב שבזק בן לאומי זואת חברה בפני עצמה ולא שיכת לבזק אז תחשוב טוב לפני שאתה עונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כמו לדבר אל קיר...

לא כמו, זה לדבר אל קיר. חבל על הזמן שלך..

אני, לעומת זאת, אוהב לראות איך הקיר מתפתל ומנסה למצוא תירוצים למה הוא צודק למרות שכרגע סתר את עצמו.

שים לב גם שהוא חזר לכתוב בלי פיסוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה ילד קטן או סתם אחד שלא יודע לכתוב בעברית כל כך.

תקשיב, כולם מרמים וכולנו פרייארים זה נכון.

אבל לפרסומת שאתה הבאת אין קשר ואתה מביא דברים בכלל לא קשורים.

זה נקרא שיווק וברור שמוצר כלשהו יתפרסם עם היתרונות לא עם החסרונות, על אף שאותם אתה יכול עם קצת אינטלגנציה להבין מהפרסומת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אני לא יודעה לכתוב וגם פסוק אני לא רוצה לשים אז תמשכו לקטר פה כמו קטר וכולם פה מניסם להיות צודיקים כולם פה נהיו אבשלום קור רוצים להראות כמה הם חכמים ולהגיד כול מני דברים שלא קשורים ביכלל סתם חופרים לי נימאס להסביר ניראה לי שלאנשים פה אין הרבה מה להגיד כי כולם אומרים וחוזרים על אותם דברים חלס אפשר ליסגור לינעול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אני לא יודע לכתוב, וגם פיסוק אני לא רוצה לשים

אתה יודע לכתוב מצויין, וגם לפסק הוכחת שאתה יודע, אלא שלא אכפת לך מספיק (שזה הרבה יותר גרוע מלא לדעת). אם אתה באמת רוצה יחס הוגן, למה אתה לא עושה את ההתחשבות המינימלית לעזור לאנשים לקרוא את התגובות שלך?

וכולם פה מנסים להיות צודקים

יש לך ראי בבית? תשתמש בו.

כולם אומרים וחוזרים על אותם דברים

אם שניים אומרים שיכור, לך לישון.

אולי כולם אומרים את אותו דבר כי זה נכון? לאף אחד מאיתנו אין שום דבר אישי נגדך, אבל אתה צועק על דברים שלא נראה שאתה מבין מספיק, וכשמנסים להסביר אתה מתרגז ומתווכח במקום לנסות להבין.

(כאן אתה יכול לנסות לטעון שאנחנו אלה שלא מנסים להבין, אבל העובדה שטרחנו לנסות לפענח ולהבין את כל התגובות חסרות הפיסוק שלך מוכיחה אחרת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...