קולנוע זול.... וטוב - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קולנוע זול.... וטוב

overload

Recommended Posts

יש לי משהוא חשוב להגיד לכל מי שמחפש מערכת בתקציב סביר:

כל מה ששמעתם על פירלס הוא לא נכון!

לפני פחות מחודש קניתי מערכת של 5 של פירלס, מחנות של היבואן, ואני רוצה להגיד לכם שאני ממש ממש ממש מרוצה גם מהמחיר (קצת פחות מ- 2000 ש"ח) וגם מהאיכות, וזה לא שאני לא מבין באיכות כי שמעתי כבר מספיק בארץ ואני יודע טוב מאוד מה ההבדל בין B&W לפירלס אבל אני חייב להגיד שהאיכות של הרמקולים מדהימה אפילו אותי.

אני יודע מה אני אומר אז תקשיבו לי ותבדקו את המערכת שאני קניתי כי אני נהנה מכל רגע שאני איתה.

החסרון היחיד של המערכת הוא הסנטאר, לא שהוא לא טוב אבל היה מוסיף הרבה עם היו משקיעים בו קצת יותר (אולי אני ישדרג אותו).

הדגם הוא: tempest series

נב: כשהקשבתי בחנות הסאונד לא היה משהו אבל לקחתי לבית לניסיון והתאהבתי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי משהוא חשוב להגיד לכל מי שמחפש מערכת בתקציב סביר:

כל מה ששמעתם על פירלס הוא לא נכון!

לפני פחות מחודש קניתי מערכת של 5 של פירלס, מחנות של היבואן, ואני רוצה להגיד לכם שאני ממש ממש ממש מרוצה גם מהמחיר (קצת פחות מ- 2000 ש"ח) וגם מהאיכות, וזה לא שאני לא מבין באיכות כי שמעתי כבר מספיק בארץ ואני יודע טוב מאוד מה ההבדל בין B&W לפירלס אבל אני חייב להגיד שהאיכות של הרמקולים מדהימה אפילו אותי.

אני יודע מה אני אומר אז תקשיבו לי ותבדקו את המערכת שאני קניתי כי אני נהנה מכל רגע שאני איתה.

החסרון היחיד של המערכת הוא הסנטאר, לא שהוא לא טוב אבל היה מוסיף הרבה עם היו משקיעים בו קצת יותר (אולי אני ישדרג אותו).

הדגם הוא: tempest series

נב: כשהקשבתי בחנות הסאונד לא היה משהו אבל לקחתי לבית לניסיון והתאהבתי. :)

B&W זה ה Reference (היחיד) שלך?

ותן לי לנחש, היה זה רסיבר ביתי של...ימאהה שהניע את הרמקולים של שתי החברות, נכון? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

B&W זה ה Reference (היחיד) שלך?

ותן לי לנחש, היה זה רסיבר ביתי של...ימאהה שהניע את הרמקולים של שתי החברות, נכון? ::)

לא :-X

ולמי שאמר שמיצרים את זה בארץ, זה לא נכון הפסיקו לפני כמה שנים.

אני לא רוצה להתווכח כי עד שלא תקשיבו לא תדעו, אני רק רוצה להמליץ למי שמחפש מערכת טובה במחיר הגיוני ואני באמת מתכוון לזה המערכת נשמעת נפלא (שוב אני מזכיר שזה ביחס למחיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש מערכת של פירלס בחדר

5 רמקולים

מדגם

magic6

ואני לא יכול להגביר מעל 40 במגבר

האוזניים פשוט כואבות לי כבר

זה יותר מידי חזק

ועדיין שומעים נקי.

לאחי , בחדר הסמוך יש מערכת עם זוג קידמיים של

Warffadle

גם כן רצפתיים , שני וופרים וטוויטר , ואני אומר לכם במלוא הקנות , שאני לא מרגיש הבדל.

ובטח לא הבדל של כמה מאות שקלים במחיר.

בקשר לבאסים , הבאסים אצל הפירלס יותר טובים , (אולי בגלל הסאב המובנה בצד הרמקול? אין לי מושג)

לאחי יש סאבוופר , ככה שאצלו הבאסים יותר טובים , אבל ללא הבאסים

מה שנקרא

קידמיים נגד קידמיים לבד. אותה עוצמה , עם באסים קצת יותר חזקים לפירלס.

ובקשר לסנטר , הוא ב'אמת לא ממש חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ההודעה שלך אפשר להבין שאיכות הרמקול נמדדת לפי העוצמה שלו... ::)

חוץ מזה שהבאסים של הפירלס הם חזקים הם גם נקיים? מדוייקים? אדוקים? אתה קובע שהבאס של הרמקול הוא טוב רק בגלל שהוא חזק, אבל זה לא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא :-X

ולמי שאמר שמיצרים את זה בארץ, זה לא נכון הפסיקו לפני כמה שנים.

אני לא רוצה להתווכח כי עד שלא תקשיבו לא תדעו, אני רק רוצה להמליץ למי שמחפש מערכת קולנוע טובה במחיר הגיוני ואני באמת מתכוון לזה המערכת נשמעת נפלא (שוב אני מזכיר שזה ביחס למחיר).

עדיין מייצרים את זה בארץ, יש חברה דנית שמייצרת בשם פירלס אבל אין שום קשר בינה לבין פירלס מנצרת עילית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואו אתם חיים בסרט שפירלס זה טוב

זה לא כל כך גרוע כמו שמתארים את זה פה בפורום אבל אתה משווה של וורפדל לפירלס??

תשווה מערכת סראונד שמורכבת מטאנוי או מוורפדל או ג'יי בי אל או איפיניטי לפירלס אתה תבין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאס של הTEMPEST הוא מדויק, בכלל לא רועד ולא מפריעה לצלילים אחרים (גבוהים ובינוניים), אצלי בבית הוא לא מושלם כי החלל של החדר והקיר גבס שיש יוצרים עיוותים בצליל.

אני אישית לא אוהב (שונא) הרבה באס או מלאה בבאס אני מעדיף מנגינות בצלילים גבוהים, למשל השיר החדש של אבננס בווליום גבוה זה תענוג! אולי כי אפשר להגביר עד ה סוף בלי לקבל כאב ראש :P מהבאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין מייצרים את זה בארץ, יש חברה דנית שמייצרת בשם פירלס אבל אין שום קשר בינה לבין פירלס מנצרת עילית.

ומאיזו סוכנות חשאית הבאת את המידע הזה?!

פתחתי את הרמקולים הפירלס שיש לי בבית וראיתי את הדרייברים שמורכבים שם : תאמינו לי אין להם הבדל משום אחרים שראיתי מרמקולים אחרים- בגלל זה אני בספק אם מייצרים אותם בארץ.

וד"א בדקתי את האתר של הפירלס הדנית (שכחתי מה שמו - ice2k נתן את הקישור בזמנו) והדרייברים נראים ממש כמו אלו שברמקולים שלי.

אז סקורפיון אם אין לך דברים מוצקים פשוט אל תאמר אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם כל מי שאמר שפירלס בחיים לא ישמעו כמו B&W או כל חברה בעלת שם של היי אנד אבל אתם חייבים להודות שהם נשמעים בכלל לא רע

חוץ מזה אל תשכחו שמיקום נכון של הרמקולים בחדר והמקום בו אתה נמצא יחסית לרקמקולים בחדר משפיע מאוד על הצליל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חייבים להודות שהם נשמעים

חחחח מי יודה לך כאן?

יש כאן חבורה של אנטי חברות וגאוותנים.. אין להם את הכבוד הזה להודות במשהו כזה! (בלי מטרה לפגוע, אך המבין יבין *ויקפוץ*)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...