שלא תגידו "לא אמרתם" - מצלמות הגאטסו החדשות הופכות למבצעיות. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלא תגידו "לא אמרתם" - מצלמות הגאטסו החדשות הופכות למבצעיות.

ALÞHA

Recommended Posts

אם כבר, אז מי שנתן את הדוגמה הזאת כתב (לדעתי בטיפשות מוחלטת) שאם תחצה צומת ב-70 קמ"ש אתה תקבל X נקודות ו-750 ש"ח קנס. כלומר כבר ב-70 זאת חריגה. אז לדעתי הוא בעיקר דיבר שטויות, אלא הם הוא התכוון לצומת בתוך כביש עירוני (אבל אז מה קשור בכלל שזה צומת?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 225
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פתרון פשוט- מעל כל רמזור טימר שמראה מתי האור מתחלף לאדום לירוק ומירוק לאדום.

פשוט, קל, נוח, וככה מי שרוצה להדביק את הדוושה במטרה לעבור, ויראה שאין לו מספיק זמן- לא יעשה את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק בגלל זה בכל רמזור בכביש בין עירוני יש הבהוב לפני שהוא מתחלף לצהוב, וממה שאני רואה לפחות, הנהג הישראלי מתייחס להבהוב כאל דו קרב, וה"גבר" הישראלי לא אוהב להפסיד. לצערי אני לא רואה איך שעון ישנה את זה (להזכירך, נהג בליסינג הממוצע חושב שהמאזדה 3 המסכנה שלו מאיצה לפחות כמו איזה זונדה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא ששעון כזה (כמו בכמה מדינות בעולם) די יעזור. בכביש ראשי בו רואים את השעון מרחוק, ניתן לדעת האם אפשר לתת לאוטו

לעצור לבד או שניתן להמשיך בשיוט.

בנוסף זה יעזור לנהגים "שאננים" שלא בודקים מתי הרמזור מתחלף שוב לירוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה שכן אני חושב שבמקום כל הסחלמרה הזאת ודומיה וכל ההשקעות למינהם בפרוייקטים כאלו ואחרים פשוט צריך לעשות חוק ישיר שיש לממשלה למשטרע למדינה וכל גורם מדיני וממשלתי כלשהו גישה ישירה לחשבונות הבנק של האנשים ושליטה אולטימטיבית על הכסף והחיים שלהם {שזה הרי מה שהם רוצים} ושהכל שלהם בכל מצב...

:lol: :lol: :lol:

יש כבר דבר כזה... זה נקרא מס הכנסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא ששעון כזה (כמו בכמה מדינות בעולם) די יעזור. בכביש ראשי בו רואים את השעון מרחוק, ניתן לדעת האם אפשר לתת לאוטו

לעצור לבד או שניתן להמשיך בשיוט.

בנוסף זה יעזור לנהגים "שאננים" שלא בודקים מתי הרמזור מתחלף שוב לירוק.

יש לזה רק יתרונות, אין לזה שום חיסרון.

הסיבה היחידה שזה לא קיים אצלנו - זה שאנחנו מדינה מפגרת.

אפילו בתאילנד (!) זה קיים, לעזאזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבר דבר כזה... זה נקרא מס הכנסה.

אני לא צוחק, מס הכנסה הורידו לי 89 אגורות מהחשבון בגלל אני לא יודע למה. כאילו זה באמת היה הכרחי?! למה אני צריך לראות חובה 0.89, בשביל מה זה טוב?!

*זה כמובן בנוסף לכמעט אלפיים שקל שהם לוקחים מהמשכורת למקרה שלא ברור.

כן, לעבור על החוק בשביל לעבור על החוק :s07:

y0 dawg, I heard you like speeding so I put a spray paint can in your car so you could break the law while you're breaking the law.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צוחק, מס הכנסה הורידו לי 89 אגורות מהחשבון בגלל אני לא יודע למה. כאילו זה באמת היה הכרחי?! למה אני צריך לראות חובה 0.89, בשביל מה זה טוב?!

כי זאת העלות של המכתב ששלחו לך להודיע על החיוב.

מה רצית שישלחו אותו בחינם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לזה רק יתרונות, אין לזה שום חיסרון.

הסיבה היחידה שזה לא קיים אצלנו - זה שאנחנו מדינה מפגרת.

אני משער שהחסרון הוא שאנשים יראו מרחוק שהרמזור הולך להתחלף לאדום ורק יגבירו מהירות כדי להספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...