שלא תגידו "לא אמרתם" - מצלמות הגאטסו החדשות הופכות למבצעיות. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלא תגידו "לא אמרתם" - מצלמות הגאטסו החדשות הופכות למבצעיות.

ALÞHA

Recommended Posts

• תגובות 225
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לבעלי תוכנת IGO (חוקית)

דיברתי עכשיו בטלפון עם נציג שירות לקחות של NAV N GO, ולדבריו אפשר לרכוש חבילת מכמונות

מהירות ב 99 ש"ח לשנה. היא מתעדכנת פעם בחודש וכוללת גם את מצלמות הגאטסו. התקנת שירות

המכמונות מתבצע רק אצלהם במרכז השירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

let the destruction begin

אני כבר רואה איך מפרקים את המצלמות האלו לחלקים תת אטומיים.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: אני כבר רואה איך המצלמות האלו מפרקות אנשים לחלקים תת אטומיים.... המצלמות האלו נראה לי בנויות יותר טוב ממרכבה 3....

מה שהכי יעיל נגדם יהיה באמת ספריי פשוט נראה לי... אבל גם כנגד דבר כזה או כל ניסיון חבלה אני לא מאמין שהמשטרה תשב בחיבוק ידיים ותעשה מערבים וכל מיני הפקות למינהם... הרי סוף סוף יהיה להם קצת משהו להתעסק בו ולעשות...

בקיצור מזל טוב ובשעה טובה התקדמנו עוד שלב בגרמניה הנאצית שלנו...

אבל האמת היא שלדעתי האשמים בכל המצב הקיים והעתידי הלא טוב הוא לא מאשר האזרחים... שקונים כל שקר דרק וחרא שמוכרים להם ואומרים להם שהוא זהב וטוב...

ובמקרה הזה..."אכפתיות המשטרע והמדינה..." שלא יהיו הרוגים בדרכים ותאונות... ובוודאי וחס ושלום שלא הכסף ואין פה שום חשיבות אליו ולממון ... :lol: :lol: :lol: :lol: "עד מתי פתיים תאהבו פתי"

היידה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעת על שרפרפיקו קטן?

אדם ממוצע הוא מטר שבעים שמונה תרים תידיים אתה מגיע עוד קצת... שרפרפיקו קטן וקצת מתיחה ואתה מגיע בלי יותר מידי בעיות... וקח בחשבון גם שלספרי יש עוד איזה 30 סנטימר של השפרצה...

או איזה שקית עם צבע או משהו בסגנון ולזרוק אותה עליו...או איזה רובה מים רציני שישפריץ עליו צבע או משהו שינטרל אותה...יש כאלו ש3 מטר זה כלום בשבילהם...בקיצור פה בארץ אני בטוח שיהיה אפשר לחבר ספר על היצירתיות שלנו בדברים האלו :) ... בחיית דינק...

למרות שנראה לי שאחרי כל ההשקעה שלהם בדבר הזה אני מאמין שהם ישימו עליו מגבים או שטיפה אוטומטית פעם ביום או כמה זמן שהם רוצים :) בקיצור אין לאן לברוייח

או שאתה מעדיף לקנות RPG...או טיל שיוט בליסטי...

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סתם העלתי כל מיני רעיונות...אני מתכוון ליישם משהו מהם חוץ מלהזהר מלעבור ת100 וברמזורים ת70... ולחכות לשגעון הבא בשמחה וקוצר רוח :lol: :lol:

אבל מה שכן אני חושב שבמקום כל הסחלמרה הזאת ודומיה וכל ההשקעות למינהם בפרוייקטים כאלו ואחרים פשוט צריך לעשות חוק ישיר שיש לממשלה למשטרע למדינה וכל גורם מדיני וממשלתי כלשהו גישה ישירה לחשבונות הבנק של האנשים ושליטה אולטימטיבית על הכסף והחיים שלהם {שזה הרי מה שהם רוצים} ושהכל שלהם בכל מצב...

הרי גם ככה האנשים פה שוטים וטיפשים ולא יעשו שום דבר ויהיו שומרי חוק ואנשים טובים :) ... אז קדימה חבל על הזמן והמאשבים למינהם...

הטימטום והרוע חוגג... ודפנה ליף היא פני העם הכלב והמחאה... אז הכל טוב ואין מה לדאוג

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא קצת על העיניין ואז תחזור עם המסקנות שלך...

בטל יידוע :)

קראתי די והותר. אתה מעדיף ניסוח אחר? מאיפה גלובס הוציאו את החוק הזה? אני לא מוצא לו אזכור בשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שאני יודע, החוק אומר שצריך להאט בכניסה לצומת. זכור לי שבשיעורי נהיגה אמרו לי לרדת 10 קמ"ש מהמותר, כלומר בכביש של עד 80 לעבור את הצומת ב70, בכביש 90 לעבור את הצומת ב80 וכו'.

בכתבה לא ניסו לספר לך מה החוק. הם נתנו דוגמה, ותבין מה שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...