קניית מחשב מדיה סנטר HTPC ומשחקים עד 2000 ש"ח - המלצות לגבי חומרה - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מחשב מדיה סנטר HTPC ומשחקים עד 2000 ש"ח - המלצות לגבי חומרה

SpidiMan

Recommended Posts

עכשיו בדקתי, בעקבות המלצתך.

באמת יש את כל הרכיבים ב RSM, יצא טיפה יקר יותר לא משהו משמעותי, אבל לזה אני מוסיף משלוח/תקלות שאם אצטרך לשלוח חזרה, ולכן לא יוצא משתלם.

הלוח שלקחתי ASUS F1A75-M יוצא אותו מחיר כמו , ויש בו את כל הפי'צרים שאני צריך, ואין הבדל בניהם לפי מה שאמרת.

בקשר לספק. הספק שלי אכן מגיע עם חיבור של 4 פינים בלבד למעבד, לכן רציתי לבדוק לפני שלא יהיו הפתעות בחיבור ;)

אז המפרט המסוכם:

AMD

Vision x4 Quad- A6-3650 Socket FM1 2.6GHz HD 6530D Box

ASUS

F1A75-M FM1, A75, 1866, VGA, DVI, , 2xPCI-E, GBL

G.SKILL

1x4GB RipJaw Edition CL9-9-9-24

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי על המחירים ואני קצת חוזר בי מהמלצה לזכרון בתדר 1600. קצת יקר לאור העובדה שניתן היום להשיג זכרון בתדר 1333 ב-100 ש"ח בקירוב.

יצא לך כנרא יותר משתלם לקנות זכרון בתדר 1333 ובמתח 1.5V.

אם תרצה לבדוק מה ההשפעה של תדר הזכרון (ואני מזכיר, גם בתיאוריה היא לא גדולה מאוד) לאחר ההתקנה פשוט תשנה ב-UEFI את מחלק הזכרון כך שהוא יעבוד בתדר של 1600 (רוב הסיכויים שלא תהיה שום בעיה לזכרון כזה לעבוד ככה ולא תצטרך להתעסק עם העלאת מתחים) ואחר כך ל-1866 (ואחר ליותר אם אפשר). יש סיכוי סביר מאוד שהזכרון מסוגל להגיע גם לתדר הזה ללא התעסקות מרובה מצדך (אולי קצת העלאת מתח).

אבל כאמור, לתדר הזכרון השפעה שולית, תדר של 1600 הוא הכי מאוזן מהבחינה הזאת עבור הליבה הגרפית ולא אמורה להיות לך בעיה להגיע אליו רק על-ידי שינוי מחלק הזכרון.

מעבר לכך כל שנותר לאחל לך הוא תתחדש ותהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר פה על מעבד מהדור הקודם (תושבת 1156) זה אומר שגם תצטרך לפלטפורמה הזאת (לוח אם לתושבת 1155 לא יתאים).

לדעתי אין שום סיבה לקנות פלטפורמה "מיושנת" כזאת בנקודת הזמן הנוכחית. קנה פלטפורמת SB או FM1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...