שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר - עמוד 7 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירשור הטבלטים הזולים- עד 150 דולר

YogiBear

Recommended Posts

• תגובות 805
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז ככה, ה Novo 7 Advanced הגיע :) (האמת שקיבלתי אותו כבר ביום שישי, אבל עוד לא יצא לי לדווח כאן).

הוא הגיע עם גרסא 2.3.4 ו Market של אנדרויד אבל מוגבל.

ב 17 לינואר יצאה גרסה רשמית מ Ainol של ICS 4.0.3 - ביצעתי את השדרוג היום.

אני אפרסם מסקנות מאוחר יותר כשאלמד את הטאבלט, אבל מה ששמתי לב אליו בנתיים:

- המסך באמת באיכות נמוכה. שמים לב לזה במיוחד כשנמצאים במערכת עצמה וגם בכמה משחקים, אבל בגלישה בדפדפן / צפיה בסרט / HD רואים מצויין.

- המקלדת המובנת ב ICS פשוט על הפנים. יש בעיות עברית רציניות כמו יישור וקפיצה של מילים.

את הפוסט הזה תכנתי לכתוב על הטאבלט (כבר העברתי את התמונות מהמצלמה ישירות לטאבלט ע"י OTG- והעלאתי אותם דרך הטאבלט לאינטרנט) אבל זה פשוט בלתי אפשרי. אני אדווח בהמשך איך הולך עם מקלדות צד-שלישי ברגע שאוסיף את ה Market (ה- ICS מגיע לללא מרקט בכלל).

כמה תמונות:

lF0NHm.jpg

QIYgSm.jpg

TOhu1m.jpg

9cKIWm.jpg

o9Hbgm.jpg

sxbdUm.jpg

CKLhGm.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- המסך באמת באיכות נמוכה. שמים לב לזה במיוחד כשנמצאים במערכת עצמה וגם בכמה משחקים, אבל בגלישה בדפדפן / צפיה בסרט / תמונות HD רואים מצויין.

וזאת הסיבה שבגללה צריך להשקיע כסף במסכים איכותיים לכל מי ששאל, אולי יקר יותר אבל שווה כל שקל בטווח הרחוק (בגלל זה יש לי NOOK, זול אבל עם IPS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט עדיף על TN - לכן אני שוקל ברצינות להזמין את ה Aurora (ולא את האלף!) ולמכור את ה Advanced.

-אבל- האיכות נמוכה לא בגלל סוג הפאנל, אלא בגלל הרזולוציה הנמוכה (שעושה עוול לטאבלט). ה Elf עם רזולוציה של 1024*600 צריך להיראות הרבה יותר חד.

ואני מדגיש, שמים לב לחסרון של הרזולוציה רק בטקסטים וכפתורים של מערכת ההפעלה, ובחלק מהמשחקים (Fruit Ninja לדוגמא, במסך הראשי בלבד!). כשצופים בסרט / תמונה HD או שגולשים בדפדפן רואים מצויין בכל זאת. לכן מי שצריך את הטאבלט רק לסרטים / גלישה, והוא הצופה היחיד (TN) יוכל להסתפק בהחלט במסך הזול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה היא חלק מהנושא (אני יושב עם 1024*600) ... בכל מקרה, זה פועל נגזר של המחיר

אי אפשר לתת איכות טובה במחיר נמוך מדי... חייב להיות איזון, ב AINOL זה האורורה החדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת ראשונית:

1. התצוגה לא מדהימה, אבל היא גם לא קטסטרופלית כמו תיאורים שונים. מה שכן, במצב מאונך היא לא טובה. במצב מאוזן היא סבירה בהחלט.

2. המכשיר עצמו קליל ומעוצב נחמד.

3. גודל המכשיר - כמו שניים וחצי מכשירי S.

מה שכן, אם מישהו כבר מצא, איך אפשר לגרום לו, לPALADIN שיציג דברים מYOUTUBE במקום לתקוע את התצוגע עם קשקוש? ותוכנה לFACEBOOK ו/או שיריץ FLASH.

עריכה, עוד דבר נחוץ בהחלט הוא מקלדת בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד ממצאים ראשוניים על ה Novo 7 Advanced:

- דבר ראשון, הטאבלט הזה מהיררררר! אף פעם לא ראיתי אנדרויד שרץ כ"כ מהר. דברים שהיו לוקחים לי שעות ב Milestone פשוט מתוקתקים ע"י הטאבלט. פשוט תענוג. הביצועים אפילו נשמרים במעבר ל ICS.

- כשהמכשיר היה על 2.3.4, הכל רץ חלק. פייסבוק, יוטיוב וכל מיני אפליקציות רצו מעולה. לא נתקלתי בשום אי-תאימות כלשהי. שימו לב שה- A מכיל חומרה "קונבנציונלית" של , בניגוד ל Novo7B/P שמריץ MIPS, ולכן ב- B/P הסיפור יהיה ככל הנראה שונה .

כמו כן Adobe Flash Player רץ בצורה חלקה גם בדפדפן של המערכת וגם ב Dolphin Browser HD.

- חיסרון נוסף ל NOVO7A הוא שהמקשי מגע הצדדים (Back, Menu, Home, Vol+, Vol-) מצריכים לחיצה קצת מאומצת כדי להיקלט. אם ב SGS2 / Milestone היה מספיק נגיעה קטנה - פה זה לא ככה. בנוסף המקשים לא מוארים, מה שבסופו של דבר עושה אותם פשוט בלתי ניתנים לתפעול בחושך.

כל זה לא הכי נורא כמו שזה נשמע מכיוון שאותם המקשים /בדיוק/ נמצאים בתור Software Keys במערכת עצמה גם ב 2.3.4 (מודיפיקציה של Ainol) וגם ב ICS ולכן לא מפסידים הרבה.

- בנוגע לעברית / אנגלית: אני בנאדם שלא סובל ממשק משתמש אחר מבאנגלית, ולכן לא הייתה לי שום בעיה גם ב 2.3.4 וגם ב ICS. אני מגדיר את הממשק משתמש עצמו בתור English US ומתקין מקלדת שתומכת בעברית + אנגלית (יש מלא כאלו). ככה יש גם תמיכה בכתיבה/קריאה של עברית ואנגלית, ולא נתקלתי אפילו פעם אחת בעברית הפוכה.

בנוגע למקלדת - המלצה אישית שלי היא SwiftKeyX (שנמכרה לא מזמן ב 37 אגורות במרקט, קניה מצוינת!).

@yz101, מכיוון שיש כמה וריאציות של דגמים שמבוססים על ארכיטקטורות שונות, אני מציע לרשום בכל תחילת פוסט את המכשיר המדובר כדי למנוע בלבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע להגיד לי אם בנובו 7 אורורה המעבד הוא כפול ליבה? לפי מה שאני רואה על הקופסה רשום שכן, אבל אני לא הכי סומך על זה....

מתכנן להזמין, אם מישהו יודע- אשמח לדעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם... ברגע שחצינו את הנושא ה"זול" העולם רחב

האורורה עולה בערך 180~$

אני אחכה בשקט לאסוס הטרי שיגיע, אולי יעלה עוד 70$ אבל במחיר הזה הטאבלט שלהם יהיה על סטרואידים ויותר מדי כוח לדבר קטן וזול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטאבלט הכי זול שיש בארץ זה ה ARCHOS G9 והוא עולה כ- 1350 שקל (ההפרש מחירים בין ישראל לחו"ל במקרה הזה מאוד קטן ולא מצדיק את ההפרש בזמן ההספקה של המוצר), כל האחרים עולים בסביבות ה 2000 שקל. ה ARCHOS גדולים יחסית לגודל המסך שלהם, עשויים מחומרים זולים יחסית ויש להם מסך פשוט (למרות שהרזולוציה טובה).

זה אומר שגם ב 1000 הטאבלטים הסינים יחסית זולים ויכול מאוד להיות ששווים את המחיר, החיסרון שהכי מפריע בהם זה שאין GPS מובנה (מה שכן יש ב ARCHOS).

מצאתי כמה זולים עם GPS אבל הם לרוב משתמשים בגירסה מאוד מיושנת של אנדריוד ואין להם עדכונים (כאלה שהם באמת סיניים בלי חברה).

בדקתי גם בחו"ל, הטאבלטים של ASUS ו הרבה יותר יקרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...