AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז - עמוד 41 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
:facepalm: נימאס לי מאנשים שלא מבנים ואומרים שרק לNVIDIA יש פיזיקס PhysX לAMD יש טכנולגיה בשם GAMEPLAY שזה טכנולגיה חדשה יותר מובנת בכרטיס עצמו ואמור להיות חזק יותר ועדיין אין לנו מספיק מידע על השיטה של
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:facepalm: נימאס לי מאנשים שלא מבנים ואומרים שרק לNVIDIA יש פיזיקס PhysX לAMD יש טכנולגיה בשם GAMEPLAY שזה טכנולגיה חדשה יותר מובנת בכרטיס עצמו וחזקה יותר ועדיין אין לנו מספיק מידע על השיטה של

מה הקשר חזקה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבנה של סכיות MאנדM בחומרה היא מתחת לאפסית לדעתי, היא שלילית לרמה שלא רק מראה ומלמדת אלא עושה את ההפך ולמדת שגיאות וטעויות.

אם הוא היה רוצה ללמוד הוא לא היה ממהר עם פטיש ההמצאות שלו לדפוק בכל מסמר חלוד שצץ.

מר MאנדM, כשבאמת תרצה ללמוד תתחיל לשאול ותקבל תשובות ראויות מקום להמשיך ולהפיץ את כל השטויות חסרות הבסיס הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מינהל יקר מי אמר שאתה יודיע הכול רק ביגלל שאתה מינהל אני יודעה הרבה דברים שאני לא יכול לירשום פה יש לי ניסיין של הרבה שנים במחשבים ומה שאני רושם זה מנסיין שלי ושל אחרים עם הרבה מוצרים שחלק היו טובים וחלק אם בעיות להגיד למשהו שאתה לא מכיר שהידעה שלו שואף לאפס מראה כמה אתה ישראלי שלא מוכן לקבל דעה של אחרים זה בעייה של הרבה שחושבים ביגלל שהם מינהלים אז הם יודעים הכול שהייה לך יום טוב ובקישר למה שרשמתי כן הרבה אנשים אפלו שמבנים סתם מדקלמים כול מני משפטים שאין להן קשר לכלום מי שלומד ומחפש מידע אמיתי ימצא אתו ומי שלא לא אני לא רושם סתם דברים הכול זה מנסיון שמה לעשות חלק טוב וחלק פחות טוב זה כמו בחיים לא הכול דבש ואם זה צריך לילמוד לחיות זה מה יש ומי שלא יכול להיתמודד אם האמת זה בעיה שלו ורק שלו חבל שכולם פה נלחמים בכולם מי שרוצא לעזור יעזור ומי שבכיין ישאר בכיין זהו יותר אני לא ירד לרמה פה של ליגה ג ומילחמה ואני ינסה לעזור פה הכי טוב שאני יכול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אני מצטער מאוד. בהרבה מאוד מקרים יש שחור ולבן, יש נכון ולא נכון. אי אפשר להמציא כל מיני עובדות בדויות ולהגיד "זו דעתי ואי אפשר לשנות אותה". אין לי מושג איפה רכשת את הידע שלך במחשבים אבל אני מציע לך לחפש מקור ידע אחר. אם יש לך עוד דברים להגיד בנושא אתה מוזמן לעשות את זה במקום אחר ולא בדיון הזה ששמור לדברים כמו דיון ולא שיח חירשים של אדם אחד.

קפיש? אחלה. פה תם הדיון בנושא הזה. כל הודעה נוספת שתיכתב פה בנושא הזה תעלם ותחשב לספאם.

ועוד משהו שאני מציע לך. לפני שתתחיל ללמוד על מחשבים תתחיל ללמוד על השפה העברית ולהתבטא כי שום אדם שפוי לא מוכן לעבור את הסבל שהוא קריאת ההודעות שלך שבמידה והייתי יכול להאניש אותן הייתי מצייר אדם שיורק קליפות פיצוחים ורוק תוך כדי שהוא צועק ולא מוכן לשמוע אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...