AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז - עמוד 32 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

מה קרה? ה570 לא סיפק אותך? ::)

תתחדש smiley.gif

בסך הכל עשה עבודה טובה, נהניתי ממנו, סתם היתה לי הזדמנות לשדרוג מתוזמן (דוד בחו"ל) + מכירה מידית של ה-570 (לפני שיאבד הרבה מערכו)

אז הלכתי על זה. ברור לי שזה מהלך בזבזני משהו אבל אני יתנחם בעובדה שישנם תחביבים הרבה יותר יקרים מ- :P

לפי TPU ה-680 חזק ממנו ב-50% ממוצע (כך שבחלק מהמקרים יותר מזה, באחרים פחות)

Syndrome, ניסית את ה-Adaptive VSYNC? תתחדש :)

אני לא ממהר לבדוק את זה כי עם מסך 120hz - סביר שרוב הזמן vsync ישאר כבוי אצלי. ואני שונא tearing.

בשביל vsync כל הדרך אל ה-120fps, ובמידה ויש "נעילות" fps חדות אני משתמש ב-d3doverrider, ומפצה על הלאג המוסף עם pre-rendered frames 1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העניין הוא שה-Adaptive VSYNC אמור לפתור את הבעיה הזו ללא צורך להתפשר לשני הצדדים.

כשיש נפילה מתחת לקצב הרענון לא צריך VSYNC- אז הדרייבר מכבה אותו והנפילה לא דרסטית בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא vsync - קריעות תמונה יש גם מתחת לקצב הרענון. כנראה יותר מורגש מעל קצב הרענון, אבל זה עדיין שם... לצערי.

אני מסכים שעדיף מעט tearing על נפילה מ-60 ל-30. אבל אם אפשר להתגבר על שני הבעיות עם triple buffer, אני בינתיים ישאר איתו.

חוץ מזה הרבה משחקים היום כבר משתמשים ב-triple buffer אז אין צורך בטריקים..

אבל אני בהחלט יפנה זמן לבדוק את הפיצ'ר, רק כדי לוודא שאני לא מפספס משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוד שלי הביא את הכרטיס מהונג קונג. עלה איזה 2400₪, שזה יותר יקר מהמחיר ב newwgg למשל, שם הכל out of stock כרגע. לטענת המוכר המחיר גבוה בשל מלאי מוגבל. אחרי הכל הבאתי אותו מיד בהשקה. לפחות זה לא 3000₪ כמו בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אומרים שמתכננים עוד מדריך ״אקסטרים״ עם הרמת מתח, שכן לא היתה האפשרות בזמן כתיבת המדריך הנוכחי...

על איזה מדריך מדובר ?

אפשר לצרף קישור למדריך ?

עריכה

אני מתכוון לגרסת מסמך כלשהי שניתן לקרוא בנחת או להדפיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נקרא "מדריך" אבל בסך הכל מדובר בעמוד אחד על הגדרת OC וכל השאר בדיקות ביצועים.

http://www.guru3d.com/article/geforce-gtx-680-overclock-guide/2

שהם אומרים שאולי יפרסמו מדריך "extreme" (עם שינוי מתח), אל תצפה לשום דבר מיוחד מלבד עמ' הגדרה חדש ועוד בדיקות ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על אחד שיש לו רק מסך 27' של ברזולוציה של 2560x1440 (לא זוכר את הדגם). אי אפשר לומר שזה לא מוגזם, לאומת מה שהיה לו קודם, הוא לא היה צריך להתפשר בכלל במשחקים שהוא שחק בשביל FPS שחיק (הוא משחק MW3, MW2).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...