AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז - עמוד 27 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדרך כלל המחירים של הכרטיסים החדשים יורדים אחרי כמה זמן ?

ה HD7870 2GB GHZ EDITION מעניין אותי בטירוף.. הבעיה היא שהוא עולה 1,880 ש"ח

אולי לעשות OC ל HD7850 2GB זו אלטרנטיבה מעניינת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל המחירים של הכרטיסים החדשים יורדים אחרי כמה זמן ?

ה HD7870 2GB GHZ EDITION מעניין אותי בטירוף.. הבעיה היא שהוא עולה 1,880 ש"ח

אולי לעשות OC ל HD7850 2GB זו אלטרנטיבה מעניינת ?

את זה תדע בהמשך.

אני בחיים שלי לא נוגע בתוכנות המרה בגרסת בטא (יש לי ניסיון רע עם גרסאות בטא של תוכונות). חוץ מזה הכרטיס האחרון שעשיתי לו OC היה הכרטיס הנוכחי שלי (מפרט בצד) ועצרתי מההר יחסית (המעלות הפחידו אותי, 91-93 מעלות ב-OCCT ו-86 במשחק), לפחות כך נראה לי.

גרסאות הביטא של AB הם כבר שגרת השקה. אם תבחר בגרסא האחרונה שהיא לא ביטא שלMSI AB סביר להניח שגם HD6950 לא יתמך שם מרוב שהיא ישנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי, אבל לפעמים דברים זזים בקצב שונה ממה שאני מתחנן בגלל אי אלו דברים, הביקורת תשוחרר בקרוב (מאמין ומקווה שסביב יום שלישי)

כמה אני מחכה לזה... :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי על הגראפים "המודלפים לכאורה" של kepler החדש (לי יותר נראה בכוון של הדלפה מכוונת).

במידה ומדובר בגראפים אותנטיים, ובמידה ואכן גם לקפלר נותר מרווח "להמהרה נוספת" - או כך לפחות נרשם על פי מקור אינטרנטי,

מדובר כאן בהחלט בקפיצת מדרגה ביעילות עיבוד/רנדור התמונה וככל הנראה עלתה על פטנט אלגוריתמי שמשפר משמעותית

את אופן העבודה.

**או שמצאו הם מנגד דרך להתחכם באיכות עיבוד התמונה וחסכו לא מעט בדרך, משהו שבחינה מעמיקה יותר תעלה עליו בהמשך.

כך כו כך נמתין ונראה מה ילד יום, מחר ככל הנראה ההשקה הפורמאלית. יתכן ואצטרך להוריד את הכובע ולאכול קש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...