תיקון לוח אם שמקצר ...איפה ניתן לעשות זאת ( עדיף באזור אשדוד ) ? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תיקון לוח אם שמקצר ...איפה ניתן לעשות זאת ( עדיף באזור אשדוד ) ?

King Of Action

Recommended Posts

שלום חברים ,

רציתי לדעת אם יש מקום כלשהו ( עדיף באשדוד והסביבה אם אפשר ) שבו ניתן לתקן לוח אם שמקצר ועיקר הבעייה היא פין שנשבר בתוך התושבת של המעבד וזה מה שכנראה גורם את הקצר , הפתרון לפי דעתי הוא פשוט להלחים פין ברזל קטנטן לתוך החור שבו חסר כעת פין . לוח אם GIGABTE P35-DS3L for SOCKET 775 . באמת שחבל לי לזרוק את הלוח אם המצויין הזה :(

תודה לעוזרים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לצלם תמונה של התושבת אבל המצלמה שיש ברשותי פשוט לא מספיק טובה לצלם כאלה דברים ורואים לא ברור . בקצרה , פשוט אגיד שיש הרבה פינים בתושבת כמו בתמונה ופשוט אחד קטן נשבר וכעת במקום פין פשוט אין כלום מה שלפי דעתי גורם את הקצר . האם ישנה אפשרות לתקן זאת במקום כלשהו ? במעבדת היבואן אולי או במעבדת אלקטרוניקה כלשהי ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגיון אומר שפין חסר לא גורם לקצר.

חבל שלא ניתן לראות את ה"בעיה".

אינני חושב שיש מעבדה בארץ שיכולה לתקן את התושבת ואינני מאמין שגם במעבדת התיקונים של היצרן במפעל מחליפים תושבת.

חוששני שתצטרך להתמודד עם הרעיון של רכישת לוח אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כבר לוח אחר ... אני פשוט לא רוצה לזרוק לפח את הלוח הזה שהיה מעולה . הבעייה היא כזו - המחשב נדלק ( אין תצוגה במסך ) אך מתכבה אחרי כמה שניות . נדלק שוב ומתכבה , נדלק שוב ומתכבה ככה עד אין סוף . כל הרכיבים נבדקו והוחלפו ונמצאו תקינים חוץ מהלוח . ההשערה שהגורם לבעייה הוא שכאשר אין מעבד בתוך הלוח המחשב נדלק ולא מתכבה . כאשר שמים את המעבד בתוך התושבת ולא מהדקים את הקליפס עדיין המחשב נדלק ולא מתכבה אך ברגע שסוגרים את הקליפס של התושבת והמעבד "כאילו" מתהדק ויוצר מגע מלא עם שטח התושבת והפינים שלה אז קורה התקלה . מוציאים את המעבד - המחשב נדלק ולא מתכבה .

מה אתה אומר חבר ? מה אפשר לעשות ? אני סבור שהפין הזה שנשבר גורם את זה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך

קצת פילוסופיה -

אם היה עולה עשן מהלוח וחציו היה נשרף ,

זה היה מקל עליך להיפטר ממנו ?

גם אם זה " דבר קטן " כמו פין תושבת שבור - אין מה לעשות,

מה גם שבשלב הזה עדיין אני לא בטוח שזו הבעיה.

איפה הפין החסר עצמו ?

אולי בכלל הלך לך המעבד עצמו ?

בכל מקרה, גם אם תמצא איפה לתקן את הלוח, העלות תהיה

לא רחוקה מלוח חדש, למרות שכמו שנאמר, הסיכוי שזה יקרה

די שואף לאפס. בכל זאת, הרמה שנדרשת בהחלפת תושבת

היא הרבה מעל לזו שנדרשת להחלפת קבל.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בארץ אף מעבדה שתחליף לך תושבת ולצורך העניין לא חושב שיש מעבדה כזו בעולם וגם אם יש יקחו לך על זה הרבה יותר כסף מאשר לקנות לוח חדש (לוח ל 775 עולה 250 שקל ועל תיקון מורכב שכזה יקחו לך הרבה הרבה יותר....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...