הפיכת USB2 ל-USB3 + הוספת 2GB זיכרון - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפיכת USB2 ל-USB3 + הוספת 2GB זיכרון

xtract1

Recommended Posts

יש לי מחשב משוג RV511 של סמסונג עם I3 ו-2GB זיכרון וכל השאר די סטנדרטי. שתי שאלות לי אליכם:

1. האם ניתן להוציא את ההתקן של USB2 מתוכו ולהתקין USB3? האם זה דבר מסובך/יקר לעשות/לקנות? האם השיפור אמור להיות מורגש?

2. אני לא חושב שרואים את זה ב-everest אם יש לי סטיק אחד או שניים - לי נדמה שיש סטיק אחד של 2GB . ראיתי שעוד סטיק דומה עולה כמה עשרות שקלים ולא יותר, אם כך המצב האם זה מסובך להוסיף אותו בעצמי? מעולם לא התעסקתי/פתחתי (עד עכשיו מעולם לא היה לי אחד כזה). האם יש דרך יותר קלה מאשר לפתוח אותו כדי לדעת אם יש לי סטיק אחד או שניים כרגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא ניתן? פיזית? הרי זה איזה כרטיס שככל הנראה מחובר דרך ה-PCIE או משהו דומה (כך זה במחשבים נייחים לפחות לא?) ואפשר להחליף אותו, עשיתי את זה פעם נדמה לי עם נייח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה..ולכן אי אפשר. טוב לדעת :)

לגבי הזיכרון - לפי CPUZ יש לי סטיק אחד של 2GB של במהירות 667 (הגיוני? חשבתי שמהירות זו עברה יחד עם DDR2).

תוכלו ללנקק לי לזיכרון תואם, כמה שיותר זול אך עדיין נורמאלי? בהנחה כמובן ואני אכן יכול לפתוח כמה ברגים, לשים אותו (כמו ששמים בנייח נכון?) ולגמור את הסיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

667=1,333MHZ

זה :)

מצבי בקנטים :s07:

בכל אופן, דרך האתר שנתת לי (גם עם המשלו חינם) מדובר על כ-60 ש"ח.

בארץ מצאתי משהו שנראה לי דומה (ומתאים) ב-68. אני לא מפספס פה כלום, זה מתאים נכון? לפי מה שרשום מדובר על סטיק אחד או שצריך להתקשר לשאול אותם?

http://tms.co.il/product/8869

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שצריך לפרק שם יותר כדי להגיע לסלוט השני?

איך אפשר לוודא (לפי מידע באינטרנט אולי?) שיש לי שני סלוטים או אחד (מקווה שלא?) לפי מה שרשמתי בגוגל (RV511) ראיתי שיש שני סלוטים, אבל שם דובר על אותו מחשב כמו שלי רק עם HD גדול יותר וזיכרון של 4GB מלכתחילה (אני מניח שזה רק שדרוגים זניחים שלא משנים כלום מלבד זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שמצאתי באתר של , לפי מס' הדגם שלי מדובר ב-2 סלוטים, ולכן סביר להניח שאני טועה או לא יודע כ"כ איפה נמצא השני (גם אפשרות).

יש מישהו שיכול אולי לנסות לכוון אותי?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...