עזרה בבחירת 2 סוגי מכשירי אנדרואיד - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירת 2 סוגי מכשירי אנדרואיד

Kalen

Recommended Posts

שלום חברים

אני צריך עזרה בבחירה של מכשירים סלולרים לחברה שבה אני עובד. מדובר ב 400 מכשירים שיוחלפו במכשירים חדשים.

המכשירים צריכים להיות מבוססי אנדרואיד מהיצע של סלקום בלבד.

יהיו 3 רמות של מכשירים. על הרמה הבסיסית כבר החלטנו. אני צריך עזרה לגבי הרמות הגבוהות יותר:

סוג אחד, אנדרואיד הרמה הגבוהה. מכשיר מהסוג הטוב ביותר. משהוא בסגנון Galaxy S2.

סוג שני, מכשיר אנדרואיד מרמה בינונית, בינונית-מינוס. בעל ליבה אחת 800-1000Mhz.

חשוב ביותר שיהיה ניתן להגדיר הגדרות מלאות של Exchange. כולל אפשרות לשנות את הזמן שהמכשיר דורש סיסמא מחדש לאחר חוסר פעילות, עד לזמן המקסימלי שמוגדר בשרת Exchange.

אני מדגיש זאת, מכיון שניתקלתי במכשירי אנדרואיד שבהם לא ניתן לשנות זמן זה כלל. אלא הזמן הוא לפי זמן נעילת מסך. (בדר"כ 2-3 דקות) כתוצאה מכך במכשירים אלו, יש להקיש סיסימא מחדש לאחר כל זמן קצר ללא שימוש. (או אפילו לאחר נעילת מסך ידנית)

עוד נקודה חשובה: לא יעשה במכשירים עידכוני תוכנה לא רישמיים, אלא רק מסלקום/סמסונג. כתוצאה מזה, יש חשיבות לכך האם היצרן הכריז שהמכשיר ישודרג בהמשך לאנדרואיד 4, או שלא.

האפשרויות שאני רואה בסלקום לרמה העליונה של המכשירים:

1. Samsung Galaxy S II I9100: מגיע מסלקום כעת עם גרסה 2.3.5 . הבחירה הפשוטה. השאלה היא: האם סמסונג הכריזו שהמכשיר ישודרג לאנדרואיד 4 ?

2. Sony Ericsson Arc S: מגיע מסלקום עם גרסה 2.3.4 . מכשיר שעדיין אין בסלקום, אבל יהיה כשנבצע את הרכש. מעבד חד ליבתי 1.4Ghz . דיברתי עימם לגבי שידרוג לגרסה 4 - אומרים חד משמעית שיהיה. במידה וגלקסי 2 לא ישודרג ל4, נראה כי מכשיר זה אפילו עדיף על הגלקסי.... ?

3. Motorola Razr XT910: מגיע מסלקום כעת עם גרסה 2.3.5 . החומרה נראת ממש דומה לגלקסי 2, כשרזולוצית המסך אפילו עדיפה. שוקל 11 גרם יותר מהגלקסי 2. איך המכשיר הזה? ידוע האם ישודרג לגרסה 4 ?

הנה העמוד בסלקום לגביי כל מכשירי האנדרואיד. על איזה מכשיר הייתם ממליצים מהרמה הבינונית. במחיר של עד 75 שח לפני זיכוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי החברות פרסמו באופן רשמי כי יהיה עדכון.

האם הגלקסי או הראזר, אמ.. בגדול זאת בחירה מאוד אישית, לטעתי המוטורולה עדיף, רזולוציה גבוה יותר, עוד כמה הבדלים, אולם אולי עדיף ללכת על הגלקסי בגלל שהוא יותר "מיינסטרים".

בקשר למכשיר בינוני, יש רק 2 אופציות, המוטורולה דפיי, או הLG אופטימוס, שהיה עדיף, למרות ששניהם לא להיט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון: ממכשיר גלקסי 2 שבדקתי, נראה כי גם לו יש את ההגבלה שדיברתי עליה לגביי שינוי זמן דרישת סיסמה מחדש. מחיפוש בגוגל, נראה כי הרבה מתלוננים על דבר זה במכשירי סמסונג-אנדרואיד שונים. ואילו בעלי מכשיר מיצרן אחר, אומרים שכן קיימת להם אפשרות זו. פניתי ואני ממתין לפיתרון, אם קיים מנציגי סמסונג בישראל.

בינתיים, אמור להגיע אלינו גם מוטורולה Razr לבדיקה והסוני-ארקיסון S לבדיקה. במידה וסמסונג יביאו פתרון, נלך על הגלקסי 2, נטו בגלל תאימות. אם לא, ובמוטורולה לא קיימת המגבלה, נראה לי שנלך עליו. אעדכן בהמשך.

לגבי דור הביניים. כנראה נלך על האופטימוס לפי הצעתכם, תודה רבה. מה שמזכיר לי שאני צריך לבקש גם אחד כזה לבדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

כרגע מדברים על בערך עוד חודש, אופציה מצוינת במידה וניתן להמתין.

מה לגבי בדיקת אפליקצוית אקסצ'יינג' שאינן מובנות בטלפון?

אמנם לא התעסקתי עם זה, אבל אני בטוח שיש כאלה. השאלה היא כמה הן עולות וכמה אתם מוכנים להוציא על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על הגלקסי נקסוס, אבל לא ניתן להמתין.

לגבי אפליקצית exchange אחרת... אנו מעדיפים לא להיכנס להתקנת בכל טלפון. מדובר במאות מכשירים. ובנוסף, יש גם את העניין של עלות נוספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...