Galaxy II VS Razr - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Galaxy II VS Razr

Jules Winnfield

Recommended Posts

היום כמעט לקחתי את הרייזר ומישהו עצר אותי אמר לי שהוא בדיוק החזיר אותו ולקחת את הגלקסי (השני שלו)

טען שזה פשוט לא כמו הסמסונג.

שלושת הסיבות שבגללן אני מתלבט ולא הולך על בטוח ולוקח את הגלקסי הן:

1. רזולוציה גבוהה משמעותית ברייזר, כלומר חד יותר ואם אני לא טועה איכות טובה יותר בחיבור למסך חיצוני.

2.חיבור אינדיבידואלי לרייזר לעומת הגלקסי שיוצא מאותו חור של הUSB שכנראה גם סיפור להשיג את המתאם בארץ.

3. העיצוב של הרייזר, אבל כמובן שאנו אנשי הפורום יכולים להבליג על פרט לא משמעותי כגון הנ"ל לטובת ביצועים.

אז על איזה מהם תמליצו לי?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פניו מבחינה יבשה נראה כי שווה לקחת את הרייזר (במיוחד אם אתה לוקח אותו דרך חברה סלולארית שם הוא זול יותר משמעותית).

תכל'ס למה אמרו לך לקחת את ה-S2? סמסונג בזמן האחרון (מאז יציאת ה-S1) ביססו עצמם כשם דבר בתחום הזה וה-S2 הוא טלפון סופר מוצלח. אני חושב שהפחד עם הוא קצת מהשם שלהם באיזשהו מקום. בזמנו הם הוציאו את המיילסטון שהיה נהדר, אבל זה הרגיש כאילו הוציאו אותו ונטשו - והיה לי מיילסטון. אם הם יעמדו מאחורי המכשירים שלהם לפחות לזמן סביר אני חושב שהם כן יעלו על הגל, כי יכולות, בלי שום ספק - יש להם.

תכלס מה היתי עושה במקומך כרגע? מתלבט חזק מאוד ובסוף הולך עם "הלב" כי אין פה לגמרי נכון או לא נכון.

נ.ב.

לפני כל דבר אחר היתי חורש עליהם הן מבחינת ביקורות ודעות ברשת ואולי יותר חשוב - משחק עם כל אחד מהם באופן רציני מאוד לפני שאני מחליט. יש דברים שרק אתה יכול לאהוב אותם או לא, הן מהבחינה הפיזית והן מבחינת התוכנה וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אלך על הלב אז הרייזר יהייה שלו (המראה שלו כובש :-) )

הבעיה היא שלפי הביקורות נראה שהרייזר טיפה מאחר מאחורה בביצועים מסיבה לא ידוע.

האם זה אפשרי לבקש במעמד הקניה שיוציאו את שתי הטלפונים כדי לשחק בהם קצת ולהשוות? (אצל אחת המפעילות הסלולאריות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם רוצים למכור לך חתול בשק - אל תקנה מהם.

בכל מקרה היתי שוקל טוב טוב אם לקנות מהם - הכי זול שמוכרים אותו במפעילות זה 3600 כשבפועל בחנויות פרטיות ראיתי אותו בכ-2800 וההחזרים גם ככה זהים. חבל לזרוק 800 ש"ח לפח לדעתי. בכל אופן, אני לא בוחן את הטלפון שלי לפי מבחני ביצועים סינטטיים שנמדדים בנקודות או FPS. אני לא יודע מה איתך אבל אני רוצה שהטלפון שלי יהיה מהיר, חלק, שיריץ ומשחקים (מבחינתי קלים בלבד, זה לא PS3), שתהיה לו איכות שמיעה וספיקר טובה, שיהיה נוח ביד ונוח לשימוש באופן כללי. את כל אלו אפשר לראות ולחוות רק בפועל ולא עם מכשיר דמי מפלסטיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אמת בדבריך והסטנדרטים שלי דומים לשלך בדגש על מהיר וחלק.

הביאו לי תוכנית ב170 ש"ח לחודש כולל מכשיר (איזה שאני רוצה כולל הגלקסי והרייזר)

ככה שאני לא רואה טעם לקנות מחנות פרטית.

נ.ב

פרטי התוכנית למעוניינים:

400 שיחות/סמס

אינטרנט ללא הגבלה

רשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סטודנט/חייל?

בכל אופן, אני בטוח שגם החבילה הזו זכאית לאיזה זיכוי שבעקבותיו מתקבל המחיר של 170 כולל מכשיר. היתי קונה בכל מצב את המכשיר מחברה חיצונית ואז מקבל את אותו ההחזר. מצב כזה יגרום למכשיר לעלות 77 ש"ח לחודש נניח בעוד שהזיכוי הוא בדר"כ יותר מזה - כך שאתה מכסה את עלות המכשיר וגורם להורדה נוספת במחיר החבילה הכללית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התעסקתי הרבה מאוד עם שניהם (אני הבעלים של s2 ומוכר כמה רייזרים בשבוע) והרייזר הוא באמת אחלה טלפון(יחסית לרמה של עד עכשיו), אבל פייר-אין כמו הגלקסי. מאז שהתחלנו למכור אותו לא חזר אפילו אחד-ואני מדבר על אלפי מכשירים(במרכז שלי). מכשיר מדהים וסופר מוצלח. לא שמעתי אפילו על לקוח אחד לא מרוצה. הרייזר טרם הוכיח עצמו... (כבר יצא לי לפתוח ערכה אחת ומיד להחליף אותה בגלל מכשיר תקול. מאז אני קצת חשדן אליו...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...